Секретница• 05 января в 16:04
Что приготовить на праздничный стол, если бюджет ограничен
хочется, чтобы было празднично?
Поліцейський патруль• 05 января в 16:06
Четверти куриные по 75грн, пюре картофельноое, селедка под шубой, паштет печеночный.
Это что касается бюджетного, дешеле не знаю что еще можно
Заставляличка• 05 января в 16:06
Грибів насмажте.
Картопля по-селянськи.
Капусти насмажте.
Оселедець.
Канапки з тунцем і сольоним огірком.
Налисники домашні з куркою і цибулею.
Це все не дорого але треба у плити постояти.
Картопля по-селянськи.
Капусти насмажте.
Оселедець.
Канапки з тунцем і сольоним огірком.
Налисники домашні з куркою і цибулею.
Совбез• 05 января в 16:06
Подайте все свое ’бюджетно-ограниченное’ в красивой посуде на белой скатерти. Будет ощущение праздника
Кубик Рубика• 05 января в 16:08
Наполеон торт испечь. Дешево относительно-1 яйцо, сахар, пачка масла сливочного, литр молока, мука. В крем можно еще половину пачки бросить. Суп я делаю с мясом. Дети хотят суп с мясом. Немного сделаю отбивных с телятины. Может пиццу с домашнего теста спеку.
Алгонавт• 05 января в 16:16
Ответ дляЗаставляличка
Грибів насмажте.
Картопля по-селянськи.
Капусти насмажте.
Оселедець.
Канапки з тунцем і сольоним огірком.
Налисники домашні з куркою і цибулею.
Картопля по-селянськи.
Капусти насмажте.
Оселедець.
Канапки з тунцем і сольоним огірком.
Налисники домашні з куркою і цибулею.
Смажена капуста святкове блюдо?
ХвостПистолетом• 05 января в 16:17
Печінковий паштет з свиної печінки. Його на канапки з шматочком соленого огірка і нафарширувати яйця.
Холодець. Звучить дивно, але це дуже дешева страва - 2 свині копита, свина рулька, 2 курячих філе або 4 стегна і 4 великі лотка холодцю маєте.
Шуба, замість оселедця по 200 грн візьміть 500 грам мороженої салаки по 110 грн за кг і засоліть самі. Собівартість такої Шуби копійчана.
Купіть моркву і самі зробіть моркву по корейськи. Собівартість 1 кг салату вийде до 20 грн.
Картопляне пюре. До нього запечіть курку.
На десерт зробіть Павлову або меренговий рулет з заварним кремом - з 10 яєць, 1 кг цукру, 1 л молока і пари мандаринок та банану вийде величезна купа десерту.
Джонсонюк• 05 января в 16:21
Ответ дляАлгонавт
Смажена капуста святкове блюдо?
Так і гриби - це не дешево, хіба що в лісі назбирати
Все будет, но потом• 05 января в 16:26
Одна я не понимаю зачем празднования при отсутствии денег?
ПотеряласЯ Я...• 05 января в 16:27
Ответ дляДжонсонюк
Да, сейчас самый сезон на грибы в лесу. Подснеговики и заморозники
ПотеряласЯ Я...• 05 января в 16:28
Ответ дляВсе будет, но потом
Я тоже. Промордоваться на кухне целый день, чтобы ото нажарить, налепить, завернуть.
Морожена_курка• 05 января в 16:29
Тану на сонці• 05 января в 16:31
Ответ дляПотеряласЯ Я...
В морозилці є все)
Туся муся• 05 января в 16:31
Селедка под шубой, бедра куриные в духовке,
Салат со свежей морковкой+яблоко, соль, перец немного и йогуртом залить или майонез, оливье, картошка тушеная дольками с мясом и черносливом или без него, винегрет.
Заставляличка• 05 января в 16:31
Ответ дляАлгонавт
Смажена капуста святкове блюдо?
А коли грошей немає, то що пусту тарілку поставите?
Шалена красуня• 05 января в 16:33
Ответ дляХвостПистолетом
Кіло цукру на один десерт, я все правильно читаю, ви не помилились??
Алгонавт• 05 января в 16:34
Ответ дляЗаставляличка
Не буду ганьбитися і святкувати
Джонсонюк• 05 января в 16:37
Ответ дляЗаставляличка
Коли немає грошей, то не влаштовують святкування
Шалена красуня• 05 января в 16:37
Ответ дляДжонсонюк
Печериці у нас - 140-150грн, а наїдку з них ніякого. Краще щось м´ясне на ці гроші, мабуть. Якась печеня чи плов. З бюджетного м´ясного ще крила медові (але мед, гірчиця і соєвий в мене є завжди, тому мені купити тільки крила, а вони дешеві)
Джонсонюк• 05 января в 16:39
Ответ дляШалена красуня
У нас печериці по 180 грн, то краще вже шматок м´яса на ці гроші купити
Шалена красуня• 05 января в 16:43
Ответ дляДжонсонюк
Ого. Тим більше