СкокоМнеДадите• Изменено вчера в 22:36
Київ, Дарниця, Соцмісто, Позняки квартира з опаленням
Шукаю 2-3 кімнатну квартиру під аренду на 3 місяці для сім´ї з 2 дітьми. Обов´язково з газом та постійним опаленням. Порядність та своєчасну сплату гарантую.
...аяприкольная• вчера в 22:37
ну с газом мб. но отопление? сегодня есть завтра нет. да и отопление относительное. Купите газовый обогреватель- со сменными баллонами и керамическими панелями
Море Щастя• вчера в 22:39
Ответ для...аяприкольная
Якщо автономне опалення, то до котла станцію от вам і постійне опалення
СкокоМнеДадите
• вчера в 22:39
Ответ для...аяприкольная
Я точно знаю, що багато будинків старої забудови постійно з опаленням. У мене вдома +7,труби порвало, опалення і світла немає.
...аяприкольная• 2 часа назад
Ответ дляМоре Щастя
если автономное, котел и станция- тогда да, дорого..
Мадам Подлинник• 2 часа назад
Ответ дляСкокоМнеДадите
И в каком месте осталась порядочность
...аяприкольная• 2 часа назад
Ответ дляСкокоМнеДадите
ну не знаю. у дочери отопление чисто чтоб не порвало трубы. старые дома на печерске. свет есть больше, чем на той же троещине, но газ да. есть. общага, то есть толку с него чуть
СкокоМнеДадите
• 2 часа назад
Ответ дляМадам Подлинник
И в каком месте осталась порядочность
Не зрозуміла Вашого тонкого гумору🤔
...аяприкольная• 2 часа назад
Ответ дляСкокоМнеДадите
Не зрозуміла Вашого тонкого гумору🤔
та на советчице сегодня обострение.
неделю не заходила- а как будто филиал дурдома.
что не напишешь- все не так, а как- тоже не ясно
Мадам Подлинник• 2 часа назад
Ответ для...аяприкольная
та на советчице сегодня обострение.
Что в дурке каникулы
, видно
СкокоМнеДадите
• 2 часа назад
На Позняках у колеги є опалення, в квартирі 18 градусів. На Харківському масиві теж є опалення-під´єднати будинок до генератора.
ШобВам_КакНам• 2 часа назад
Ответ для...аяприкольная
Откуда вы знаете сколько света на Троещине?
Шпондєр• 2 часа назад
Ответ дляСкокоМнеДадите
Лучше ищите с газом и автономкой на доме. Есть такие новые жк.
ПешитеБесАшипок• 2 часа назад
Ответ дляСкокоМнеДадите
так а який сенс шукати квартиру тут? Це ж на профільних сайтах треба. А потім дізнаватись у сусідів обстановку. Але ж опалення - це така штука - сьогодні є, завтра немає після чергового прильоту.
СкокоМнеДадите
• 2 часа назад
Ответ дляПешитеБесАшипок
На олх теж шукаю, але там одні посередники
ПешитеБесАшипок• 2 часа назад
Ответ дляСкокоМнеДадите
ну у вас такий конкретний запит, що вам не гріх і рієлтора найняти. У вашому випадку може йому буде за що платити)
...аяприкольная• 2 часа назад
Ответ дляШобВам_КакНам
откуда вы знаете, что я не знаю? я все же не в безвоздушном пространстве живу
ШобВам_КакНам• 2 часа назад
Ответ для...аяприкольная
Я на Троещине живу. И есть у меня для вас неприятные новости. Раз уж вы взялись сравнивать.
...аяприкольная• 2 часа назад
Ответ дляШобВам_КакНам
Вы живете на всей троещине сразу? или почему вы считаете, что они мне обязательно неприятны? просто потому, что это советчица?
рада за вас
ШобВам_КакНам• 2 часа назад
Ответ для...аяприкольная
рада за вас
А вы сравнивали кусок?
...аяприкольная• 2 часа назад
Ответ дляШобВам_КакНам
А вы сравнивали кусок?
Туесок, блин.
Троещина кусками измеряется, клаптями или латками?
или что вы сейчас хотите сказать?
ШобВам_КакНам• 2 часа назад
Ответ для...аяприкольная
Туесок, блин.
или что вы сейчас хотите сказать?
Вижу не смысла. Всего доброго.
БолеИменее• 2 часа назад
Ну газ можно знайти, світло теж але більш складно (підєднаний до критичної інфраструктури), гарантія на опалення.. це повинно бути щось ну дуже мажорське
Я на правому і все не так погано але 0 гарантій. Будинки де не виключають світло 90% знаю)
Володарка мрій• 1 час назад
Ответ дляШпондєр
Жк з газоаою котельнею на даху. Але без світла не працює. Треба ще промисловий генератор щоб насоси працювали. Тобто треба жк не просто з автономномклю, але і с великим геною (як будка, не переносний). І то слід враховувати що такий гена може працювати виключно на насоси. Тобто світла в квартирі, шифти гаряча вода може не бути.
Кажу так ііз досвіду, бо ріелтори та власники звездять що все є, гсь який великий гена ось!!! ... А по факту тільки холодна вода і опалення, при тому що гену вмикають також періодично. Звісно краще ніж взагалі без опалення і води. Але нюанси що автономка на гене не факт, що є світло і працюють лифти - треба враховувати.
Наша взяла• 54 минуты назад
Ответ дляСкокоМнеДадите
Да, там есть дома ещё с газовой колонкой, поэтому отопление и горячая вода у них есть всегда. Только вот на 3 мес никто не хочет сдавать и если ещё дети до 5 лет, то тем более