Бабка-байкерша• вчера в 19:16
Помилка виїхавших
Отож. Ви живете 4-5 років в чужій країні, витрачаєте своє життя на економіку тої країни. Але в результаті ви там особа нижчого рівня. Третьосортна людина. Яка ніколи не буде мати тих же прав, що й корінні жителі
І при бажанні, країна в будь-який момент випре вас. Не давши взамін нічого
Тому єдиний варіант - вертатись в Україну і відновлювати її. Здати владу сша за рахунок кредитів. Самим робити зброю
І це єдино правильний шлях
Так, я зараз в Європі. З гарною візою і доходом. Але навіть при такому варіанті це фігня. Пмж мені не дасть нічого. Крім сидіти тут поки рашка не прийде
Громадянство дуже малоймовірно, що хтось отримає. Відсіють собі найкращих, так уж і бути. Всі інші на вихід
І це єдино правильний шлях
Люблю кетчуп• вчера в 19:18
Народне прислів´я каже - як коту нема шо робить, він яйця лиже.
Бабка-байкерша
• вчера в 19:20
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ви молодець. І прислівя, і рідна мова
Бабка-байкерша
• вчера в 19:21
Ответ дляMrs.Sexuality
Та пофиг.
А мені ні. Тому що оця вся свобода і демократія - це опіум для народу
Обіцяння неявні, що в умовній Німеччині ви заживете. Як біла людина
Ні
Летала_НаМетле• вчера в 19:21
Ответ дляБабка-байкерша
Короче. Немає ніякої свободи і демократії
Так так ми живемо тут і зараз це і є життя. А не якась умовна точка коли ми всі станемо щасливими
Летала_НаМетле• вчера в 19:22
Ответ дляБабка-байкерша
Ні
Хто кому коли обіцяв?
Бавовна• вчера в 19:22
Вы третий сорт, я чувствую себя прекрасно, дома. Возвращаться не буду
Бабка-байкерша
• вчера в 19:22
Ответ дляЛюблю кетчуп
О, а ще є - де народився, там і пригодився
Mrs.Sexuality• вчера в 19:23
Ответ дляБабка-байкерша
Ні
Як громадянин ЕС може і заживете, а як ліміта понаїхавша-то ні!
Бабка-байкерша
• вчера в 19:24
Ответ дляБавовна
Нічого. Я теж себе тут почувалася вище середнього. Шарилась бо модним бутікам і кафешкам. Поекрасно? Так. Гарантовано майбутнє - ні. Навіть на місяць вперед ніякої нарантіі
Mrs.Sexuality• вчера в 19:25
Ответ дляБавовна
У вас який статус в країні перебування? Чи ви в Україні?
Бабка-байкерша
• вчера в 19:25
Ответ дляЛетала_НаМетле
Хто кому коли обіцяв?
Спитайте себе, якщо ви емігрант. Ви за кращим життям поїхали, чи за гіршим
Бавовна• вчера в 19:25
Ответ дляБабка-байкерша
Мне мое будущее известно, я его делаю сама, о каких гарантиях вы я не понимаю
Бабка-байкерша
• вчера в 19:26
Ответ дляБавовна
Прекрасно. Хоч в когось я впевненність в завтрашнім дні
Бо сумніваюсь, шо навіть трамп може гарантувати відсутність війни навіть в сша
Триндю-бриндю• вчера в 19:29
Якщо у вас робоча віза і хороша ЗП, робіть собі ПМП, а потім спробуйте паспорт отримати тієї країни, де ви зараз. Вийде, то добре, не вийде, то теж ок. Цей навколишній треш надовго, робіть, що можете.
Кокосиха• вчера в 19:30
Ответ дляБабка-байкерша
Едьте в Украину тогда. И освободите нам рабочие места в Европе
Бабка-байкерша
• вчера в 19:31
Ответ дляТриндю-бриндю
Немає гарантіі, шо я отримаю тут паспорт через умовні 5-10 років
От Португалія раз і підняла час з 5 до 10 років. А через 5 років вирішить, що й цього мало
А в мене час обмежений
Метелики на душі• вчера в 19:31
Ответ дляБабка-байкерша
Ні
Чому досі там, за 4 роки вже б могли й повернутися
Кокосиха• вчера в 19:31
Ответ дляБабка-байкерша
Ні
Так уже зажили. Мой ребёнок очень доволен, что в свои 18 лет получил 600 евро рождественского бонуса)
Кокосиха• вчера в 19:32
Ответ дляБавовна
И мы
Закусенец• вчера в 19:32
Як купити закордоном житло? Для цього треба дозвіл на проживання? Країни типа Чехія, Словаччина
Кокосиха• вчера в 19:32
Ответ дляБабка-байкерша
Вы уже собрали чемодан? У меея есть желающие на ваше место.
ВільнаНазавжди• вчера в 19:33
Ответ дляБабка-байкерша
то коли ви повертаєтесь?
Кидаю курити• вчера в 19:35
Многовато в вас рефлексии. Сорта людей, перспективы. А люди живут в тепле, путешествуют и радуются жизни.
Продаю витрішки• вчера в 19:35
10 лет очень быстро пройдут, у меня подружка получила гражданство Франции. Время пролетело как один день.