Бабка-байкерша• вчера в 19:16

Помилка виїхавших

Отож. Ви живете 4-5 років в чужій країні, витрачаєте своє життя на економіку тої країни. Але в результаті ви там особа нижчого рівня. Третьосортна людина. Яка ніколи не буде мати тих же прав, що й корінні жителі
І при бажанні, країна в будь-який момент випре вас. Не давши взамін нічого

Тому єдиний варіант - вертатись в Україну і відновлювати її. Здати владу сша за рахунок кредитів. Самим робити зброю
І це єдино правильний шлях

Так, я зараз в Європі. З гарною візою і доходом. Але навіть при такому варіанті це фігня. Пмж мені не дасть нічого. Крім сидіти тут поки рашка не прийде
Громадянство дуже малоймовірно, що хтось отримає. Відсіють собі найкращих, так уж і бути. Всі інші на вихід
автор Бабка-байкерша • вчера в 23:00
Ответ дляМусик Пусик
Навпаки, дуже цікавить. Маю приклад, як повернулися мої сусіди з Німеччини. Протрималися роки три, робоча віза, повернулися через доньку-підлітка, яка там не прижилася. По грошах було в них те саме, що і вдома. Ніхто не шкодував, навпаки, зраділи. Але рік це був 2000. А ось зараз до влаштованих людей (не на захисті), з роботою, документами, то зовсім ініші реалії. Тому, особливо, коли більшість країни без світла та опалення, то ваша тема виглядає трохи трольною. Але якоюсь інтелектуально трольною. Тому і попросила написати країну, щоб зрозуміти, чи дійсно вам там так нереально отримати паспорт та чи дійсно вас вважають третім сортом.
Третім сортом не вважають
Це моі особисті заморочки. Бо я відчуваю себе тут не на своєму місці. Я інтроверт, натуралізація мені не дуже дається. Люди не особливо відкриті. І я тут маю якось викрутитися, щоб мене прийняли. Мене цей факт просто вивертає
От такі справи
автор Бабка-байкерша • вчера в 23:01
Ответ дляЭта_Шикарна)
Закрити тему коштує 2 євро.
Шкода?
Вийти з теми. Складно?
Прокачую сідниці• вчера в 23:01
Ответ дляБабка-байкерша
А я не люблю ейчарів в Україні. Ми квити
Только вот в айтишке наймом занимаются рекрутеры, и айтишники это знают. А вы нет. Странно. Ну так, к слову, вмешалась в ваши дебаты 😁
автор Бабка-байкерша • вчера в 23:02
Ответ дляПрокачую сідниці
Шо??
Прокачую сідниці• вчера в 23:03
Ответ дляБабка-байкерша
Шо??
Ну вы же про найм общаетесь, а элементарных вещей не знаете. И какие налоги на фоп в Украине тоже не знаете, написали цифру от фонаря.
Мусик Пусик• вчера в 23:04
Ответ дляБабка-байкерша
Третім сортом не вважають
От такі справи
Я так зрозуміла, що країну не напишите? Щось з північних? Вони більш закриті. А чому таке табу з назви країни?
Тень льва• вчера в 23:09
Да и х. с ним.
В оккупации вообще оставаться было бы пределом тупости. А так, дети получают образование, как-то пристроятся здесь.
А я, та уже как будет, сколько той жизни осталось.
автор Бабка-байкерша • вчера в 23:10
Ответ дляМусик Пусик
Не знаю. Не хочу, щоб мене взнали
Що дасть вам країна
Можна нормально пристосовуватись майже всюди, якщо ви про роботу
а якщо про пмж чи громадянство, то я це питання вже повиясняла і не особливо побачила профіт з стількох років очікування
Та й загалом ви вже й так можете доволі близько країну вгадати
автор Бабка-байкерша • вчера в 23:12
Ответ дляТень льва
Да и х. с ним.
Ну з окупацією однозначно
Та й взагалі не до всіх моя ідея.
Та й просто послухати думку людей
Замулена ріка• вчера в 23:22
Ответ дляБабка-байкерша
Спитайте себе, якщо ви емігрант. Ви за кращим життям поїхали, чи за гіршим
Я теж за кордоном. І їхала не за кращим чи гіршим життям. А щоб діти вчились і були в безпеці. Сама б і не думала їхати світ за очі. Тому не нарікаю і пристосовуюсь. І не чекаю що в іншій країні буду як вдома.
Эта_Шикарна)• вчера в 23:36
Ответ дляБабка-байкерша
Третім сортом не вважають
От такі справи
Якщо ви інтроверт, як ви збирались допомагати в масштабі країни?
Ви хоч трохи слідкуйте за своєю легендою
Эта_Шикарна)• вчера в 23:38
Ответ дляБабка-байкерша
Вийти з теми. Складно?
Ні, я не можу позбавити себе такої розваги проти ночі. Мені цікаво спостерігати, як ви викручуєтесь
Мама Чели• вчера в 23:40
Мені похєр приймуть мене чи ні. Я себе приймаю, я для себе молодець. Думка інших не хвилює. І єдиною помилкою виїхавших буде їх повернення.
Борисфенка• вчера в 23:50
Ответ дляБабка-байкерша
Третім сортом не вважають
От такі справи
Щось від ваших ідей аж очі ріже, довго думали?
Розтлумачите оці тези:
’Здати владу сша за рахунок кредитів. Самим робити зброю’.

Як ви це собі уявляєте?
ВундерКИНГ• вчера в 23:59
20 лет платила налоги, чтоб потом получить от государства «помогай себе сам». Дякую, взад вертатися не хочу
Воленс-неволенс• сегодня в 00:07
Смішна ви. Люди вибирають , де краще. І живуть своє єдине життя.
Подтяжка• сегодня в 00:09
Ответ дляБабка-байкерша
Немає гарантіі, шо я отримаю тут паспорт через умовні 5-10 років
От Португалія раз і підняла час з 5 до 10 років. А через 5 років вирішить, що й цього мало
А в мене час обмежений
Ви що помирати завтра збираєтесь?
Пухнасті штани• сегодня в 00:14
Ну так возвращайся домой, в страну с войной, обстрелами, с мужчинами бесплатными, они не третий сорт, они вообще как мясо, женщины вынуждены влачить жалкое существование в тяжелых условиях, часто без света и отопления. Ну не жизнь а сказка, лучше уж подальше. У меня в Польше 4 года уже , из них 2 открыто jdg, фоп по нашему, еще год и старый резидент. Толку от того что я сидела бы дома, и подверглась опасности жизнь своих детей
Мусик Пусик• сегодня в 00:25
Ответ дляБабка-байкерша
Не знаю. Не хочу, щоб мене взнали
Що дасть вам країна
Добре. Зрозуміло, вгадувати не буду. Але ви молодець, що знайшли гарну роботу, фінансово незалежні. Тримайтеся. Повернутися додому та відбудовувати країну - це дуже добре. Недарма кажуть, що риба гниє з голови, тому в майбутньому лише хочеться порядок у нашій країні та достойний уряд. Зараз же новини відкривати страшно, бо кожен раз випливає якийсь зрадник, причетний до бюджету і який втік, а гроші ніхто не повертає туди, де вони повинні бути:-(
Невгамовна Бу• сегодня в 00:35
Ответ дляБабка-байкерша
А чому ця тема має бути на заказ. Що за такий заказ, що би що?
Паспорти Чилі, тут народили дітей. Подобається.
Не рахую, а вважаю• сегодня в 00:41
Ответ дляБабка-байкерша
Прекрасно. Хоч в когось я впевненність в завтрашнім дні
Бо сумніваюсь, шо навіть трамп може гарантувати відсутність війни навіть в сша
Ви ще доживіть до завтрашнього дна
Свідок Перемоги• сегодня в 00:48
Ответ дляБабка-байкерша
Короче. Немає ніякої свободи і демократії
Ну так, в Україні інша справа, витратив на її економіку життя, отримав пенсію 100 Дол, в живеш собі радієш в хаті при +5.
Перекус беру завжди• сегодня в 04:50
ну от я отримала громадянство за ці роки
але...країна не крута, нічого мені не дає, дитина виросла і кращі роки для навчання і до повноліття витратила на психічні розлади що з’явилися після переїзду
країну цю ненавидить, освіту навіть середню ніяк не закінчить, хоч вже от-от офіційно доросла буде.
Явно будемо повертатися у цьому році
Перекус беру завжди• сегодня в 04:54
Ответ дляПухнасті штани
сюрприз в виде полного ЗУС к вам уже пришел?)
как раз через 2 года)
я пару месяцев посмотрела на эту красоту и закрыла его
Душа компанії• 2 часа назад
а почему третьесортные?!я настаиваю на своем втором сорте
пс у меня гражданство уже есть, мужу делаем.
ппс смысл жизни в том, чтобы жить, как там дальше будет покажет время.
Душа компанії• 2 часа назад
Ответ дляМама Чели
дома тоже никто особо не бежит с распростёртыми объятиями. У всех свои проблемы. Мне тоже все равно. Кто хочет хорошо, кто хочет плохо, я занимаюсь своими делами.
Пухнасті штани• 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
как раз через 2 года)
А в чем проблема платить полный зус?
Тро Нью-Йорку• 1 час назад
Ответ дляДуша компанії
Так и есть
Люди живут жизнь, работают, учатся, а не думают о том, что они тратят жизнь на чужую экономику. Ещё не хватало об экономике думать - это вообще за гранью