Щебетуха• Изменено 27 января в 05:37

Вчора вперше провідала свекруху в пансіонаті для літніх людей. В мене шок

Чому шок...

Значить я з чоловіком проживаю за 600 км від Києва.
У чоловіка в Україні є два брати, третій дуже давно в Польщі. Є їх мати 80 літня маломобільна жінка. Значить відключення світла, будинок де мешкала свекруха на електриці, вікна замерзли, в неї почалися проблеми з її цукром ( стаж абетка 40 років). І чоловіки брат оформляє її в будинок пристарілих... Вчора я туди проїхала...умови дуже погані: це Київ, опалення відсутнє, світло відсутнє, 4 старі баби мерзнуть в кімнаті, один душ на весь поверх( хто жив в гуртожитках корисного типу може зрозуміти яка там планіровка), щоб далеко не ходити, коло кожного ліжка горшик( уявіть аромат).
Невже стара жінка заслужила додати віку в таких умовах, старість страшна штука...
Вчора обурилися сказала чоловікові, сказала тому братові, що завіз свою маму в ту богодєльню, що вони ідіоти і стара жінка не заслужила такого ставлення.
От тут часто пишуть, що не зобов´язані діти доглядати батьків, а зараз пансіонати, мабуть гірше тюрми.
автор Щебетуха • вчера в 13:05
Ответ дляВідповів всім
Ну все, власність кооперативу. Тепер осбб чи що там у них
так, а судитися немає кому
автор Щебетуха • вчера в 13:07
Ответ дляА вот недавно
А шо за умови? Лікар є? Чи медсестра? Вони там гуляють? Розважають їх якось?
Ні не гуляють, ніяк не розважають, бо холодні батареї, відсутнє світло, двоє з 4 бабусь лежачі.
А вот недавно• вчера в 13:07
Ответ дляwoman Warrior
Не вы одна знаете.
А еще-круглосутосно, с полным уходом, гигиеническими процедурами, контролем медикаментов, а если лежачая. переворачивать. осушать, мыть, кормить.
и желательно такую, которая не развернется и не уйдет за горизонт в любой момент.
Люди могут работать и за карюху хлеюа, но вряд ли это будет тот уход, который должен быть за таким больным.
Учитывая, что те, кто мог и работал в этой сфере-очень многие уехали делать то же самое, только за другие деньги.
Что осталось, то осталось.
У автора свекровь не лежачая к чему вы это говорите? Мне лично вообще ваш опыт работы в этой сфере не интересен
автор Щебетуха • вчера в 13:10
Ответ дляА вот недавно
Это мать мужа. И правильно делает что этих козлов пинает. Бросить мать в богадельне если каждый при бабле. Они обязаны о ней заботиться
саме так, сьогодні приїхала. Кажу: вези матір сюди, орендуй ще одну квартиру, або більшу, щоб в неї була кімната, вона родила і виростила 4 х синів, а сини виявилися ідіотами. Я буду доглядати. розпсіхувався, що то не його відповідальність. Кажу перед Богом твоя відповідальність
woman Warrior• вчера в 13:11
Ответ дляА вот недавно
К тому, что вы ответили , и очень едко, на коммент о круглосуточном уходе.
Если вы читаете вообще, на что отвечаете.
Я не работаю в этой сфере, не надейтесь, и опыта не имею.
Я имею опыт наличия лежачего близкого человека с деменцией и прекрасно осведомлена о ценах услуг, пансионатов для стариков и их ’фарше’, так сказать.
автор Щебетуха • вчера в 13:11
Ответ дляoksi-71
напишите, пожалуйста, название пансионата и где он находится.
https://hospice-comfort.kyiv.ua/
парково сирецька 6а, сірі двері
автор Щебетуха • вчера в 13:14
Ответ дляРозбещена цяточка
Зараз у Києві додаткова небезпека - морози та розбита енегретика.
Вам правильно пишуть: міняйте богодельню.
Взагалі дивно, що з синів ніхто не забрав маму до себе, живуть у приватних будинках...
так не забрали, тому я обурилася, що сам живе з 300м.кв, а її поселив в холодній темній кімнаті ще з 3 бабами, вона жила у іншого, якого мобілізували, в окремій квартирі в будинку типу таунхаус, але там все на електриці
автор Щебетуха • вчера в 13:16
Ответ дляСлоник-тоник
А чому ви всі не можете поїхати в Чернівці?
Зекономили би на аренді і доглядали би свекруху?
Але інші брати при такому розкладі повинні виділяти гроші на лікарів, ліки, їжу. Бо піклуванням про жінку займалися би ви з чоловіком.
Ми працюємо за фахом! робота повязана з військовою справою, так просто не звільнять.
автор Щебетуха • вчера в 13:17
Ответ дляВыФсеВрете
А чого не хочете переїхати до неї в будинок? Ви все одно на оренді, а роботу і по місці знайдете.
600км відстань між роботою і там, де свекруха живе. ЇЇтреба забирати до нас, не зовсім безпечне місце на Півдні, бо до фронту не далеко, але хоч буде під моїм наглядом
Кривая спроса• вчера в 15:57
Ответ дляЩебетуха
Спадку не буде, вірніше він буде молодшим синами, бо вони вписані в квартирі, а квартира не приватизована. То планувалося, що вони доглядатимуть, а старші собі заробили житло. Вийшло що один менший за кордоном ,
інший( який займався сумлінно мамою) бусифікований і служить десь на нулі. За спадок там свої приколи, ще одна історія на 10 сторінок. Валіза без ручки, а не спадок
Боже..Боже..
Чи думала ,чи гадала та старенька жіночка ,що діти так вкоротять їй віку.
Під благим приводом,оформили ж в пансіонат!
На цілодобовий догляд!
На все готове!((
Бідолашна там помре через пару місяців.
Це вже всі притомні люди знають
автор Щебетуха • вчера в 17:16
Ответ дляКривая спроса
Боже..Боже..
На цілодобовий догляд!
На все готове!((
Бідолашна там помре через пару місяців.
Це вже всі притомні люди знають
Я сьогодні питала у діабетика на роботі чому в так гуляє цукор з 7 вечером до 26 ранком. Виявляється це синдром ’ранком зоря’ через підвищений нічний кортизол і треба до лікаря відкоригувати схему, навіть вночі треба підколювати інсулін вночі...от хто це там буде робити? Ніхто
ВыФсеВрете• вчера в 18:04
Ответ дляЩебетуха
Такая уникальная работа? Интересно какая?