Щебетуха• Изменено 27 января в 05:37
Вчора вперше провідала свекруху в пансіонаті для літніх людей. В мене шок
Чому шок...
Значить я з чоловіком проживаю за 600 км від Києва.
У чоловіка в Україні є два брати, третій дуже давно в Польщі. Є їх мати 80 літня маломобільна жінка. Значить відключення світла, будинок де мешкала свекруха на електриці, вікна замерзли, в неї почалися проблеми з її цукром ( стаж абетка 40 років). І чоловіки брат оформляє її в будинок пристарілих... Вчора я туди проїхала...умови дуже погані: це Київ, опалення відсутнє, світло відсутнє, 4 старі баби мерзнуть в кімнаті, один душ на весь поверх( хто жив в гуртожитках корисного типу може зрозуміти яка там планіровка), щоб далеко не ходити, коло кожного ліжка горшик( уявіть аромат).
Невже стара жінка заслужила додати віку в таких умовах, старість страшна штука...
Вчора обурилися сказала чоловікові, сказала тому братові, що завіз свою маму в ту богодєльню, що вони ідіоти і стара жінка не заслужила такого ставлення.
От тут часто пишуть, що не зобов´язані діти доглядати батьків, а зараз пансіонати, мабуть гірше тюрми.
Щебетуха
• вчера в 13:05
Ответ дляВідповів всім
Ну все, власність кооперативу. Тепер осбб чи що там у них
так, а судитися немає кому
Щебетуха
• вчера в 13:07
Ответ дляА вот недавно
А шо за умови? Лікар є? Чи медсестра? Вони там гуляють? Розважають їх якось?
Ні не гуляють, ніяк не розважають, бо холодні батареї, відсутнє світло, двоє з 4 бабусь лежачі.
А вот недавно• вчера в 13:07
Ответ дляwoman Warrior
Не вы одна знаете.
А еще-круглосутосно, с полным уходом, гигиеническими процедурами, контролем медикаментов, а если лежачая. переворачивать. осушать, мыть, кормить.
и желательно такую, которая не развернется и не уйдет за горизонт в любой момент.
Люди могут работать и за карюху хлеюа, но вряд ли это будет тот уход, который должен быть за таким больным.
Учитывая, что те, кто мог и работал в этой сфере-очень многие уехали делать то же самое, только за другие деньги.
Что осталось, то осталось.
У автора свекровь не лежачая к чему вы это говорите? Мне лично вообще ваш опыт работы в этой сфере не интересен
Щебетуха
• вчера в 13:10
Ответ дляА вот недавно
Это мать мужа. И правильно делает что этих козлов пинает. Бросить мать в богадельне если каждый при бабле. Они обязаны о ней заботиться
саме так, сьогодні приїхала. Кажу: вези матір сюди, орендуй ще одну квартиру, або більшу, щоб в неї була кімната, вона родила і виростила 4 х синів, а сини виявилися ідіотами. Я буду доглядати. розпсіхувався, що то не його відповідальність. Кажу перед Богом твоя відповідальність
woman Warrior• вчера в 13:11
Ответ дляА вот недавно
К тому, что вы ответили , и очень едко, на коммент о круглосуточном уходе.
Если вы читаете вообще, на что отвечаете.
Я не работаю в этой сфере, не надейтесь, и опыта не имею.
Я имею опыт наличия лежачего близкого человека с деменцией и прекрасно осведомлена о ценах услуг, пансионатов для стариков и их ’фарше’, так сказать.
Щебетуха
• вчера в 13:11
Ответ дляoksi-71
напишите, пожалуйста, название пансионата и где он находится.
парково сирецька 6а, сірі двері
Щебетуха
• вчера в 13:14
Ответ дляРозбещена цяточка
Зараз у Києві додаткова небезпека - морози та розбита енегретика.
Вам правильно пишуть: міняйте богодельню.
Взагалі дивно, що з синів ніхто не забрав маму до себе, живуть у приватних будинках...
так не забрали, тому я обурилася, що сам живе з 300м.кв, а її поселив в холодній темній кімнаті ще з 3 бабами, вона жила у іншого, якого мобілізували, в окремій квартирі в будинку типу таунхаус, але там все на електриці
Щебетуха
• вчера в 13:16
Ответ дляСлоник-тоник
А чому ви всі не можете поїхати в Чернівці?
Зекономили би на аренді і доглядали би свекруху?
Але інші брати при такому розкладі повинні виділяти гроші на лікарів, ліки, їжу. Бо піклуванням про жінку займалися би ви з чоловіком.
Ми працюємо за фахом! робота повязана з військовою справою, так просто не звільнять.
Щебетуха
• вчера в 13:17
Ответ дляВыФсеВрете
А чого не хочете переїхати до неї в будинок? Ви все одно на оренді, а роботу і по місці знайдете.
600км відстань між роботою і там, де свекруха живе. ЇЇтреба забирати до нас, не зовсім безпечне місце на Півдні, бо до фронту не далеко, але хоч буде під моїм наглядом
Кривая спроса• вчера в 15:57
Ответ дляЩебетуха
Спадку не буде, вірніше він буде молодшим синами, бо вони вписані в квартирі, а квартира не приватизована. То планувалося, що вони доглядатимуть, а старші собі заробили житло. Вийшло що один менший за кордоном ,
інший( який займався сумлінно мамою) бусифікований і служить десь на нулі. За спадок там свої приколи, ще одна історія на 10 сторінок. Валіза без ручки, а не спадок
Боже..Боже..
Чи думала ,чи гадала та старенька жіночка ,що діти так вкоротять їй віку.
Під благим приводом,оформили ж в пансіонат!
На цілодобовий догляд!
На все готове!((
Бідолашна там помре через пару місяців.
Це вже всі притомні люди знають
На цілодобовий догляд!
На все готове!((
Бідолашна там помре через пару місяців.
Це вже всі притомні люди знають
Щебетуха
• вчера в 17:16
Ответ дляКривая спроса
Боже..Боже..
На цілодобовий догляд!
На все готове!((
Бідолашна там помре через пару місяців.
Це вже всі притомні люди знають
На цілодобовий догляд!
На все готове!((
Бідолашна там помре через пару місяців.
Це вже всі притомні люди знають
Я сьогодні питала у діабетика на роботі чому в так гуляє цукор з 7 вечером до 26 ранком. Виявляється це синдром ’ранком зоря’ через підвищений нічний кортизол і треба до лікаря відкоригувати схему, навіть вночі треба підколювати інсулін вночі...от хто це там буде робити? Ніхто
ВыФсеВрете• вчера в 18:04
Ответ дляЩебетуха
Такая уникальная работа? Интересно какая?