Щебетуха• Изменено вчера в 05:37
Вчора вперше провідала свекруху в пансіонаті для літніх людей. В мене шок
Чому шок...
Значить я з чоловіком проживаю за 600 км від Києва.
У чоловіка в Україні є два брати, третій дуже давно в Польщі. Є їх мати 80 літня маломобільна жінка. Значить відключення світла, будинок де мешкала свекруха на електриці, вікна замерзли, в неї почалися проблеми з її цукром ( стаж абетка 40 років). І чоловіки брат оформляє її в будинок пристарілих... Вчора я туди проїхала...умови дуже погані: це Київ, опалення відсутнє, світло відсутнє, 4 старі баби мерзнуть в кімнаті, один душ на весь поверх( хто жив в гуртожитках корисного типу може зрозуміти яка там планіровка), щоб далеко не ходити, коло кожного ліжка горшик( уявіть аромат).
Невже стара жінка заслужила додати віку в таких умовах, старість страшна штука...
Вчора обурилися сказала чоловікові, сказала тому братові, що завіз свою маму в ту богодєльню, що вони ідіоти і стара жінка не заслужила такого ставлення.
От тут часто пишуть, що не зобов´язані діти доглядати батьків, а зараз пансіонати, мабуть гірше тюрми.
Чумацький Шлях• вчера в 11:54
Це жахливо. Так ви можете прослідкувати, як гени цього чоловіка в майбутньому будуть Вас доглядати, тому Вам пече.Використали і викинули як непотріб.
KROX@• вчера в 12:21
3 бика не можуть допомогти матері жах
ще хтось буде шось триндіть про народжуйте дітей
Кашка-маняшка• вчера в 12:40
Ответ дляЩебетуха
Чому?Скинути фотку візиту?
Я была в государственном доме престарелых. Штын мочи сбивает еще на подходе к помещению. Простыни серого цвета, кровати панцерная сетка. Это концлагерь , а не дом.
Кашка-маняшка• вчера в 12:41
Ответ дляKROX@
3 бика не можуть допомогти матері жах
Те кто не рожает имеет такие же шансы провести остаток лет в доме престарелых.
Невгамовна шахиня• вчера в 12:43
Ответ дляЦікавий писочок
А чому автор має забирати чужу жінку при наявності 4 дітей??
А смысл просто обсуждать ситуацию на форуме с незнакомыми тетками? Они этого сыновья начнут заботиться о матери?
Файна цьоця• вчера в 12:45
Моя кума живе за кордоном, маму прилаштувала в якийсь пансіонат у Тернополі, здається, 16 тис. на місяць. Мама цілком самостійна і ще не стара, але на той час мала проблеми зі здоров´ям, а доглянути не було кому, в лікарні могла днями в памперсі лежати, і ніхто не підійшов, хоча платили і немало... Спочатку впиралася, а потім настільки звикла, що тепер додому не хоче, хоча зараз її нічого не турбує - має там компанію активних подруг, розважаються як можуть, її всі люблять, вона потрібна. Захоче - може піти у своїх справах, тільки треба персонал попередити, ті зв´язуються з дочкою, якщо дає дозвіл - нема питань. Є лікар, який стежить за станом здоров´я. Бачила фото, далеко не п´ятизірковий готель, але її все влаштовує
После шести ни-ни• вчера в 12:46
Ответ дляЩебетуха
Я б забрала, я з своєю мамою була до останніх годин, але ми живемо в орендованій. Чого не хочу, хочу. Не хоче господар житла і чоловік. Бо каже що не є спадкоємцем.
В городе одна квартира сдается? Та, в которой живете вы?
После шести ни-ни• вчера в 12:47
Ответ дляЩебетуха
як приїзжаю у справах сюди, то зразу до неї. І цей візит особисто моя ініціатива. я підняла кіпіш, дуже надіюся, що в брата чоловіка є хоч грам совісті. Питання в тому, що от такі умови в цих пансіонатах. Погані умови у війну
А почему все всегда надеятся на совесть кого-то? Почему вы не надеетесь на свою совесть? Или совесть своего мужа? А именно на совесть брата?
После шести ни-ни• вчера в 12:48
Ответ дляЩебетуха
Яка сумма зараз за належний догляд?
Ініціативу я особисто брати не буду, бо коло моєї мами жоден з них і пальцем не вдарив, навіть коли мені треба було допустім авто в лікарню чи вже як організовувала похорони, то всі були зайняті своїми справами. Чоловік це знає, мннеине чіпає.
То зачем вы лезете в их дела?
После шести ни-ни• вчера в 12:50
Ответ дляЩебетуха
Нуууу 5 кімнатна квартира в Чернівцях
Так оформите договор пожизненного досмотра за наследство на вас и ухаживайте
После шести ни-ни• вчера в 12:51
Ответ дляЩебетуха
З моєю мамою їх родина мені не допомагала. А умови в тому пансіонатіидля жахливі, хоч це КиІв, поряд з парком на Сирці
Не помогали, но тоже указывали вам, как вы за ней смотреть должны?
После шести ни-ни• вчера в 12:52
Ответ дляЩебетуха
Навіть кота ніхто не забрав до себе( а тут ще дві невістки,і в кожної приватний будинок)
Три невестки. Вы же тоже невестка
После шести ни-ни• вчера в 12:54
Ответ дляЩебетуха
Так, так в Снігурівку.
Хоть куда. С вами будет лучше, чем в пансионате
Творю чудеса• вчера в 13:01
Ответ длямесяцкие
так и от непослушных детей в детсаду тоже крыша едет. на них тоже можно орать и шпынять их?
или ’это другое’?
Зовсім не то же. Навіть і приблизно. Ви зараз говорите про незрівнянні речі. Це по перше.
А по друге, я чорним по білому написала, що я не виправдовую.
Згадала популярний віршик: ’люди читают ж.....’
Творю чудеса• вчера в 13:03
Ответ дляЦікавий писочок
Але в біді, коли її мати померла, можна ж з похованнями допомогти?? Ніхто не каже щоб ті 3 чоловіків глянули її маму
Ви всім допомагаєте організовувати похорони?
Невловимий Джо• вчера в 13:06
Ответ дляЩебетуха
Ви вважаєте звільнену, розбиту Снігурівку безпечнішою за КиІв?
Автор якщо у бабці 5-ти кімнатна квартира в Чернівцях - нц ви ж можете туди своєю сімєю переїхати і її туди забрати і жити в спокійному регіоні всі разом
Цікавий писочок• вчера в 13:13
Ответ дляНевгамовна шахиня
А смысл просто обсуждать ЛЮБУЮ ситуацию на форуме с незнакомыми тетками?
Цікавий писочок• вчера в 13:16
Ответ дляТворю чудеса
шо значить всім?? Родичам та знайомим якщо попросять.
Та й не лише поховання.
Анонім Перший• вчера в 13:18
Ответ дляМerida
Вы можете погрузить и забрать к себе. Вы ж от любови это делаете? Или за квартиру?
Люди читают жопой.
Творю чудеса• вчера в 13:18
Ответ дляЦікавий писочок
Та й не лише поховання.
Мама авторки не родич для братів чоловіка
Щебетуха
• вчера в 13:22
Ответ дляЧумацький Шлях
От Ви мене почули. Тому мені реально аж моторошно. От поки тему обговорює. Я згадала, що моя бабуся жила зі своєю свекрухою( з початку 80х), спочатку від цукру померла бабуся в 1995, а аж потім свекруха, моя люба прабабуся. Тому для мене літні люди не проблема, я бачила то все з дитинства. А в чоловікові сім´ї теж був випадок, що батька ця ж свекруха з сестрою оприділили в інтернаті за союзу( заважав), за 6 міс його не стало, цей факт я лиш раз чула від чоловіка.
Щебетуха
• вчера в 13:22
Ответ дляМerida
В черновцав живите с ней. Откажет? В чем проблема?
Я не знайду в Чернівцях роботу за фахом.
KROX@• вчера в 13:23
Ответ дляКашка-маняшка
І шо? Різниця в чому тоді?
Щебетуха
• вчера в 13:25
Ответ дляПосле шести ни-ни
То ваш муж заберет мать к себе?
Він зараз працює, там звязку немає, завтра буду його бачити. Побачу що скаже, ранком хотіла два слова обсудити поки був в квартирі де інтернет через оптоволокно, то фиркнув, щоб не заважала збиратися на роботу
Щебетуха
• вчера в 13:27
Ответ дляФайна цьоця
Так в мене у свекрухи характер, вона примхлива дуже до їжі, до людей. Просто там холодно і відсутнє світло. Якби він її нормально зібрав хоч, а то завіз і забув.
Забрызжу ядом• вчера в 13:27
Ответ дляЩебетуха
Я ж про то. Так і сказала по телефону і чоловікові і братові, що умови проживання незадовільна. Вдома в неї був котик який грав, вона сама ще собі готувалася їсти. Але через цукор її син вирішив здати тіпа під нагляд.
Нагляд наглядом, їй треба в лікарні покапатися.
Всі ці питання нормально вирішував наймолодший син, якого мобілізували.
Дуже шкода, що цьому молодшому синові не вдалося оформити відстрочку по догляду за хворою матір´ю(
Невгамовна шахиня• вчера в 13:27
Ответ дляЦікавий писочок
Просто обсуждают чтобы потрындеть. А в случае автора, если она ничего не предпримет, это будет просто - создала тему чтоб обос.ать братьев мужа.
Щебетуха
• вчера в 13:29
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну ми не зовсім в місті...військове містечко, коло в/ч. Я ж писала, що робота пов´язана з військовою справою, тому тут тимчасово, а потім кудись перекинуть, релокують, це не залежить від мене, живемо там, де нас розселили