Щебетуха• Изменено вчера в 05:37
Вчора вперше провідала свекруху в пансіонаті для літніх людей. В мене шок
Чому шок...
Значить я з чоловіком проживаю за 600 км від Києва.
У чоловіка в Україні є два брати, третій дуже давно в Польщі. Є їх мати 80 літня маломобільна жінка. Значить відключення світла, будинок де мешкала свекруха на електриці, вікна замерзли, в неї почалися проблеми з її цукром ( стаж абетка 40 років). І чоловіки брат оформляє її в будинок пристарілих... Вчора я туди проїхала...умови дуже погані: це Київ, опалення відсутнє, світло відсутнє, 4 старі баби мерзнуть в кімнаті, один душ на весь поверх( хто жив в гуртожитках корисного типу може зрозуміти яка там планіровка), щоб далеко не ходити, коло кожного ліжка горшик( уявіть аромат).
Невже стара жінка заслужила додати віку в таких умовах, старість страшна штука...
Вчора обурилися сказала чоловікові, сказала тому братові, що завіз свою маму в ту богодєльню, що вони ідіоти і стара жінка не заслужила такого ставлення.
От тут часто пишуть, що не зобов´язані діти доглядати батьків, а зараз пансіонати, мабуть гірше тюрми.
Щебетуха
• вчера в 15:03
Ответ дляВоздух в банке
Бабуся чоловіка (у неї деменція) зараз в пансіонаті під Києвом.
По суті це приватний будинок, то у них і генератор є, і взагалі умови кращі ніж в самому Києві.
Так, вона теж в кімнаті на 4х.
Але це кращий варіант з усіх, що у нас були.
Щоправда, вартість перебування 18 тис грн.
Так, вона теж в кімнаті на 4х.
Ясно, дякую.
Щебетуха
• вчера в 15:06
Ответ длянеДоЖиру
И не должна
Но она что-то сделала чтобы свекрови было лучше?
Тогда почему автор всех поливает грязью кто забил на свекровь? Она с ними стоит на одной ступени
Звичайно зроблю. Чого це я поливаю гряззю, ні я пишу, що пансіонат не подбав про тепло і світло, бо війна і це Київ. Я тепер знаю які умови не підходять точно.
Сільський ансамбль• вчера в 15:08
Ответ дляЩебетуха
як приїзжаю у справах сюди, то зразу до неї. І цей візит особисто моя ініціатива. я підняла кіпіш, дуже надіюся, що в брата чоловіка є хоч грам совісті. Питання в тому, що от такі умови в цих пансіонатах. Погані умови у війну
Если у вашего мужа совести нет, то почему вы рассчитываете найти ее у его брата?
Борисфенка• вчера в 15:18
Ответ дляЩебетуха
Я вчора робила фото. І бачу що чоловік виклав в їх сімейний чат, бо коли сьогодні дзвонила мама мені, то за деякі речі з фото казала.
О, то процес вже пішов.
А вот недавно• вчера в 15:53
Ответ дляЩебетуха
Маломобільна, це в межах будинку пересувається. То ж за 12-15 тис думаю можна пошукати нагляд по місцю, а не вивезти матір в не в кращі умови... Сам живе в особняку на 350 кадратів, а маму в кімнату на 4 особи.
Я в Польше тоже арендую квартиру. мама в Украине к ней ходит сиделка с 8:00 утра до часу 400 гривен в день. Просто посидеть поболтать кушать приготовить поубирать .
Пилосмок працює• вчера в 15:54
Ответ дляЩебетуха
Я ж про то. Так і сказала по телефону і чоловікові і братові, що умови проживання незадовільна. Вдома в неї був котик який грав, вона сама ще собі готувалася їсти. Але через цукор її син вирішив здати тіпа під нагляд.
Нагляд наглядом, їй треба в лікарні покапатися.
Всі ці питання нормально вирішував наймолодший син, якого мобілізували.
Он мог оформить над ней опеку. Кстати. Только официально
А вот недавно• вчера в 15:56
Ответ дляМЧСница
1000 на добу, це наглядальниця живе з бабусею та харчується за ваш рахунок.
Них.. себе. Она за такие деньги должна массаж ступней каждый вечер делать и на фортепиано концерты Бетховена играть
А вот недавно• вчера в 15:58
Ответ дляЩебетуха
Навіть кота ніхто не забрав до себе( а тут ще дві невістки,і в кожної приватний будинок)
Боже люди Бога не бояться
Пилосмок працює• вчера в 16:00
Ответ дляЩебетуха
Нуууу 5 кімнатна квартира в Чернівцях
Так переезжайте к бабке туда. Досматривайте. Но пускай на вас и оформит ту 5 комнатную.
Відповів всім• вчера в 16:06
Ответ дляЩебетуха
Кооперативне. Вони вчасно не приватизували
Ну все, власність кооперативу. Тепер осбб чи що там у них
А вот недавно• вчера в 16:19
Ответ дляВоздух в банке
Так, вона теж в кімнаті на 4х.
А шо за умови? Лікар є? Чи медсестра? Вони там гуляють? Розважають їх якось?
А вот недавно• вчера в 16:20
Ответ дляПосле шести ни-ни
Тогда и в чужие семьи не лезьте
С фига ли это чужая семья
После шести ни-ни• вчера в 16:25
Ответ дляА вот недавно
С фига ли это чужая семья
А что ее? Если свекровь ее семья - пусть тогда сама о ней и заботится
А вот недавно• вчера в 16:34
Ответ дляПосле шести ни-ни
Это мать мужа. И правильно делает что этих козлов пинает. Бросить мать в богадельне если каждый при бабле. Они обязаны о ней заботиться
А вот недавно• вчера в 16:36
Ответ дляЩебетуха
Там проблема з документами, це довга і мутна історія. Нічого не оформити. Там з документів є лиш ордер на отримання житла.
И этого достаточно. Ищите юриста и хороших знакомых в верхах. Приватизируйте и оформляйте договор
МЧСница• вчера в 16:44
Ответ дляА вот недавно
Ну ну
Розбещена цяточка• вчера в 17:24
Ответ дляЩебетуха
Ви вважаєте звільнену, розбиту Снігурівку безпечнішою за КиІв?
Зараз у Києві додаткова небезпека - морози та розбита енегретика.
Вам правильно пишуть: міняйте богодельню.
Взагалі дивно, що з синів ніхто не забрав маму до себе, живуть у приватних будинках...
СкиниУскачи!• вчера в 19:04
Ответ дляКалинові вуста
Боты опять на скорую руку с ИИ темку склепали
Ой бля, як же ви дістали, шизи параноїдалі. Вивчили параноїки нове модне слово, і тепер у всіх темах цей бутор про іі читаємо (
Слоник-тоник• вчера в 19:12
Ответ дляЩебетуха
Так з родичів нікого немає в Чернівцях. Ми коло Херсону і то це тимчасова локація, яка залежить від результатів бойових дій а інший брат під Києвом( що оформив в пансіонат свою маму), ще один десь служить на нулі і один в Польщі.
А назва закладу яка?
А чому ви всі не можете поїхати в Чернівці?
Зекономили би на аренді і доглядали би свекруху?
Але інші брати при такому розкладі повинні виділяти гроші на лікарів, ліки, їжу. Бо піклуванням про жінку займалися би ви з чоловіком.
Помеха справа• вчера в 23:04
Ответ дляЩебетуха
Пансіонат для для людей похилого віку. Бо зараз питатимуть, що за опечатка
І це ж мабуть зовсім не за безкоштовно. Шукайте інший або забирайте.
Патріотка з дивану• вчера в 23:31
Ответ дляЩебетуха
Ну от.
Найміть доглядальницю на дім, з медичною освітою, щоб контролювала цукор.
ВыФсеВрете• вчера в 23:32
Ответ дляЩебетуха
Я б забрала, я з своєю мамою була до останніх годин, але ми живемо в орендованій. Чого не хочу, хочу. Не хоче господар житла і чоловік. Бо каже що не є спадкоємцем.
А чого не хочете переїхати до неї в будинок? Ви все одно на оренді, а роботу і по місці знайдете.
А вот недавно• сегодня в 01:09
Ответ дляМЧСница
Ну ну
Що ну ну. Я сиделку искала и знаю за сколько люди готовы работать. Нах мне платить 30 тыс в месяц тётке, кормить её если за 20 тыс есть пансионат с двухместной палатой и медсестрой
woman Warrior• сегодня в 01:16
Ответ дляВоздух в банке
Так, вона теж в кімнаті на 4х.
реально, лучше, чем в квартире в Киеве.
генераторы, свет, тепло, питание 4-5 раза в день
Судя по цене,это Серебряный век.