Щебетуха• Изменено вчера в 05:37
Вчора вперше провідала свекруху в пансіонаті для літніх людей. В мене шок
Чому шок...
Значить я з чоловіком проживаю за 600 км від Києва.
У чоловіка в Україні є два брати, третій дуже давно в Польщі. Є їх мати 80 літня маломобільна жінка. Значить відключення світла, будинок де мешкала свекруха на електриці, вікна замерзли, в неї почалися проблеми з її цукром ( стаж абетка 40 років). І чоловіки брат оформляє її в будинок пристарілих... Вчора я туди проїхала...умови дуже погані: це Київ, опалення відсутнє, світло відсутнє, 4 старі баби мерзнуть в кімнаті, один душ на весь поверх( хто жив в гуртожитках корисного типу може зрозуміти яка там планіровка), щоб далеко не ходити, коло кожного ліжка горшик( уявіть аромат).
Невже стара жінка заслужила додати віку в таких умовах, старість страшна штука...
Вчора обурилися сказала чоловікові, сказала тому братові, що завіз свою маму в ту богодєльню, що вони ідіоти і стара жінка не заслужила такого ставлення.
От тут часто пишуть, що не зобов´язані діти доглядати батьків, а зараз пансіонати, мабуть гірше тюрми.
Щебетуха
• вчера в 13:29
Ответ дляПосле шести ни-ни
А почему все всегда надеятся на совесть кого-то? Почему вы не надеетесь на свою совесть? Или совесть своего мужа? А именно на совесть брата?
він брав на себе відповідальність.
Щебетуха
• вчера в 13:34
Ответ дляПосле шести ни-ни
Так оформите договор пожизненного досмотра за наследство на вас и ухаживайте
Там проблема з документами, це довга і мутна історія. Нічого не оформити. Там з документів є лиш ордер на отримання житла.
Щебетуха
• вчера в 13:31
Ответ дляПосле шести ни-ни
Три невестки. Вы же тоже невестка
Я не тут, я на Півдні. Маю на увазі
Щебетуха
• вчера в 13:32
Ответ дляТворю чудеса
Ви всім допомагаєте організовувати похорони?
Так, я це вмію не погано.
Щебетуха
• вчера в 13:34
Ответ дляЗабрызжу ядом
Дуже шкода, що цьому молодшому синові не вдалося оформити відстрочку по догляду за хворою матір´ю(
Ото ж. Він намагався і не встиг. Постійно ж міняються умови.
После шести ни-ни• вчера в 13:35
Ответ дляЩебетуха
Ну ми не зовсім в місті...військове містечко, коло в/ч. Я ж писала, що робота пов´язана з військовою справою, тому тут тимчасово, а потім кудись перекинуть, релокують, це не залежить від мене, живемо там, де нас розселили
Пусть селят с учетом того, что бабулька с вами 🤷🏻♀️
После шести ни-ни• вчера в 13:35
Ответ дляЩебетуха
він брав на себе відповідальність.
Теперь вы возьмите
Відповів всім• вчера в 13:37
Ответ дляЩебетуха
Я ж про то. Так і сказала по телефону і чоловікові і братові, що умови проживання незадовільна. Вдома в неї був котик який грав, вона сама ще собі готувалася їсти. Але через цукор її син вирішив здати тіпа під нагляд.
Нагляд наглядом, їй треба в лікарні покапатися.
Всі ці питання нормально вирішував наймолодший син, якого мобілізували.
Собі заберіть і створіть найкращі умови
После шести ни-ни• вчера в 13:38
Ответ дляЩебетуха
Я не тут, я на Півдні. Маю на увазі
Если вам не нравится, как другие ухаживают, единственный вариант - ухаживать самой, а не указывать другим, как ухаживать. Либо забираете бабульку к себе, либо вы сами к ней переезжайте, либо не лезьте со своими советами к другим
Відповів всім• вчера в 13:38
Ответ дляЩебетуха
він брав на себе відповідальність.
Ваш який внесок робить у догляд за матір´ю? ×2 суму оплати і вибиріть кращий пансіонат
Вітаміни косметика• вчера в 13:41
Ответ дляЩебетуха
Я не знаю. Мене вчора вразили ті умови от і все. Просто тут всі про пансіонати розглагольствують,що чому треба досматрівать, якщо є є спеціалізовані заклади... Фігня то , а не заклади.
ви не готові забрати до себе , а інших звинувачуєте..так собі...Ви знаєте як ото самій жити...там свкруха хоч з кимось побалакати може. Якщо погодилася їхати знач їй там краще- ви в неї питали?
Відповів всім• вчера в 13:43
Ответ дляЩебетуха
Ну то як вони її успадкують? Службове житло повернеться державі, дадуть іншому потребуючому
Цікавий писочок• вчера в 13:58
Ответ дляТворю чудеса
Мама авторки не родич для братів чоловіка
Господи, та допомагають і друзям, і знайомим і незнайомим. Видно, для вас це чуже.
Борисфенка• вчера в 13:59
Ответ дляЩебетуха
Автор, що б зробила я - накладала б два десятка красномовних фото і послала тому сину, що здав її в притулок. І пообіцяла б, що якщо він не стрепенеться трохи, оприлюдню.
Цікавий писочок• вчера в 14:05
Ответ дляНевгамовна шахиня
Просто обсуждают чтобы потрындеть. А в случае автора, если она ничего не предпримет, это будет просто - создала тему чтоб обос.ать братьев мужа.
ви там знаєте чи можете перевірити зробить автор щось чи ні.
Повеселили прям про ’обіср’ти’, чи не для цього ми всі тут зібралися, тому що саме це ми робимо в кожній темі, на адресу автора будь якої теми.
Воздух в банке• вчера в 14:17
Ответ дляЩебетуха
Бабуся чоловіка (у неї деменція) зараз в пансіонаті під Києвом.
По суті це приватний будинок, то у них і генератор є, і взагалі умови кращі ніж в самому Києві.
Так, вона теж в кімнаті на 4х.
Але це кращий варіант з усіх, що у нас були.
Щоправда, вартість перебування 18 тис грн.
Так, вона теж в кімнаті на 4х.
Кашка-маняшка• вчера в 14:30
Ответ дляKROX@
І шо? Різниця в чому тоді?
В том что каждый живёт свою жизнь как ему нравится.
Воздух в банке• вчера в 14:34
Ответ дляБорисфенка
ну де оприлюдню?
ви думаєте такі бояться?
KROX@• вчера в 14:37
Ответ дляКашка-маняшка
І не задовбує, а чого нема дітей, а хто подасть стакан води на старості
неДоЖиру• вчера в 14:49
Ответ дляПовітруля
а почему это автор должна забирать? уровень жизни и так не сахар, а тут еще себе усложнять? если можно заплатить и отправить в санаторий или пансионат. или вы по садомазохизму?
И не должна
Но она что-то сделала чтобы свекрови было лучше?
Тогда почему автор всех поливает грязью кто забил на свекровь? Она с ними стоит на одной ступени
Борисфенка• вчера в 14:53
Ответ дляВоздух в банке
ну де оприлюдню?
ви думаєте такі бояться?
Бояться, просто треба гарно подумати, чого саме.
Невгамовна шахиня• вчера в 14:56
Ответ дляЦікавий писочок
Я нет.
Щебетуха
• вчера в 14:59
Ответ дляПосле шести ни-ни
А ще що вони для мене мають робити? Я не перший рік живу в такому режимі, яке є житло таке є. Орендодавець проти третьої особи.
Кашка-маняшка• вчера в 15:00
Ответ дляKROX@
И не задалбует, что без детей лучше.
Щебетуха
• вчера в 15:00
Ответ дляПосле шести ни-ни
Теперь вы возьмите
Візьмемо. А що нам.
После шести ни-ни• вчера в 15:00
Ответ дляЩебетуха
Тогда и в чужие семьи не лезьте
Щебетуха
• вчера в 15:01
Ответ дляВідповів всім
Собі заберіть і створіть найкращі умови
Так і буде. До переїзду створювала і тепер буду
Щебетуха
• вчера в 15:01
Ответ дляВідповів всім
Кооперативне. Вони вчасно не приватизували
После шести ни-ни• вчера в 15:01
Ответ дляЩебетуха
Візьмемо. А що нам.
Тогда и вопрос закрыт 🤷🏻♀️
Щебетуха
• вчера в 15:05
Ответ дляБорисфенка
Я вчора робила фото. І бачу що чоловік виклав в їх сімейний чат, бо коли сьогодні дзвонила мама мені, то за деякі речі з фото казала.