Пупс• 27 января в 10:57

Библия обросла плесенью. Можно выкинуть?

У меня есть другая. Я христианка. Выкидывать боюсь, но и хранить такое к чему..
Svitlo_• вчера в 17:32
Ответ дляЭта_Шикарна)
Также Иисус сказал: «Я создам Церковь Мою, и врата ада не одолеют ее».
Как вы собрались спасаться без крещения и причастия Крови и Плоти, которые Он завещал?
Ну от охрещусь і поїду в мусульманську країну. То що тепер мені спасіння закрите?
Эта_Шикарна)• вчера в 17:47
Ответ дляSvitlo_
А, так вы не христианка. Тогда о чем разговор.
Svitlo_• вчера в 17:49
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ау. Ви думаєте в мусульманських країнах немає християн? А от церкви може і не бути.
Эта_Шикарна)• вчера в 17:51
Ответ дляSvitlo_
Вы перескакиваете с темы на тему. Если вы христианка, то должны понимать, что спасение через Церковь только.
Svitlo_• вчера в 17:52
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я ще раз кажу. Я християнка і знаю про величезне значення церкви. Але спасіння тільки через Христа, а не церкву
Эта_Шикарна)• вчера в 17:55
Ответ дляSvitlo_
Так Христос в Церкви. Церковь это и есть Христос. Как вы не понимаете?
Svitlo_• вчера в 17:58
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ні. Церква - це не Христос. Церква - це люди, що вірять і виконують всі заповіді. Але не будівля храму чи християнська община. Людина будучи самою може бути частиною Церкви Ісуса Христа
Эта_Шикарна)• вчера в 18:00
Ответ дляSvitlo_
Ви пишете - Ісус прямо сказав. А Діяннях Ісус нічого не говорив прямо.
В Деяниях говорят его ученики - апостолы. Илми для вас слова апостолов и их дейния пшик? Тогда зачем вам Библия вообще? Вы не христианка.
Эта_Шикарна)• вчера в 18:03
Ответ дляSvitlo_
Вы написали ’Хто повірить і хреститься - спасенний буде.’
Как вы без церкви и собрались креститься? Вы сами себе противоречите во всем.
Svitlo_• вчера в 18:07
Ответ дляЭта_Шикарна)
То так і пишіть - написано в діяннях. Але аи пишете сказав сам Христос.
Svitlo_• вчера в 18:10
Ответ дляЭта_Шикарна)
В діяннях апостолів ми бачимо - Філіп хрестив євнуха без церкви. Вам Біблія не авторитет?
Svitlo_• вчера в 18:11
Ответ дляЭта_Шикарна)
Давайте згадаємо розмову Христа з самарянкою. Христос каже - місце на має значення, Бог шукає собі поклонників в дусі та істині.
Эта_Шикарна)• вчера в 18:15
Ответ дляSvitlo_
Христос говорил много про Церковь тоже «Я есмь лоза, а вы ветви», «ибо, где двое или трое собраны во имя Мое, там Я посреди них», «Я создам Церковь Мою, и врата ада не одолеют ее». Апостолы это воплотили в жизнь, что описано в Деяниях. Что непонятно еще?
Svitlo_• вчера в 18:21
Ответ дляЭта_Шикарна)
Христос тут говорить про спасенних людей, а не церковну общину.
Эта_Шикарна)• вчера в 18:21
Ответ дляSvitlo_
Он не говорил такого. Вы что-то путаете.
Эта_Шикарна)• вчера в 18:22
Ответ дляSvitlo_
Именно про общину и говорит. Вы плохо понимаете Писание, вот откуда у вас невежество.
Svitlo_• вчера в 20:12
Ответ дляЭта_Шикарна)
4 глава Євангеліє від Іоана
Svitlo_• вчера в 20:14
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ви хочете сказати - що всі без винятку хто числиться в якійсь релігійній общині буде спасенним?
Эта_Шикарна)• вчера в 20:26
Ответ дляSvitlo_
По-разному. Но надо стремиться.
Svitlo_• вчера в 20:37
Ответ дляЭта_Шикарна)
По-разному. Но надо стремиться.
Як це по різному. Ви кажете церква дає спасіння. І коли Христос прийде забрати Свою Церкву на небо то забере всю. Тобто всю общину без винятку. Так я розумію?
Эта_Шикарна)• вчера в 20:41
Ответ дляSvitlo_
Да, всех, кто крестился и причащался.
Svitlo_• вчера в 20:42
Ответ дляЭта_Шикарна)
Да, всех, кто крестился и причащался.
І тих хто блудить, краде, обманює, займається чародійством. Так аби хрестили їх і до причастя ходили. Вірно?
Эта_Шикарна)• вчера в 20:43
Ответ дляSvitlo_
Да, если покаялись.
Svitlo_• вчера в 20:45
Ответ дляЭта_Шикарна)
Да, если покаялись.
Так як же покаялися, якщо блудять, крадуть, обманюють, займаються чародійством.
Эта_Шикарна)• вчера в 20:50
Ответ дляSvitlo_
Если успеют покаяться.
Svitlo_• вчера в 21:02
Ответ дляЭта_Шикарна)
Если успеют покаяться.
Так значить спасає не община, на причастя, а покаяння?
Эта_Шикарна)• вчера в 21:49
Ответ дляSvitlo_
Все начинается с покаяния.
Svitlo_• вчера в 22:19
Ответ дляЭта_Шикарна)
Все начинается с покаяния.
Яке покаяння в дитини?
Эта_Шикарна)• вчера в 22:25
Ответ дляSvitlo_
Яке покаяння в дитини?
Дети до 7 лет считаются безгрешными.
Svitlo_• вчера в 22:26
Ответ дляЭта_Шикарна)
Дети до 7 лет считаются безгрешными.
То виходить модна стати членом общини і причащатись без покаяння. Просто, бо батьки охрестили. І все почалось без покаяння.