Пупс• 1 час назад
Библия обросла плесенью. Можно выкинуть?
У меня есть другая. Я христианка. Выкидывать боюсь, но и хранить такое к чему..
жінка незаміжня• 1 час назад
Ответ дляПупс
Ви віруюча?
Якби Ви були віруючій, не було цієї теми.
Престидижитатор• 1 час назад
Бог в душе, а не в книгах, которые пишут те же люди. Все люди грешники.
Эта_Шикарна)• 34 минуты назад
Ответ дляПрестидижитатор
Священники уже назвали таких людей, говорящих, что Бог в душе, самыми опасными безбожниками. Иисус прямо сказал, что без общины, Церкви, не будет вам спасения.
Попихтю та й годі• 31 минуту назад
У мене купа нових завітов давали з гуманітаркою по церквам. Теж не знаю, що з ними робити
Попихтю та й годі• 9 минут назад
Ответ дляSvitlo_
Теж зберіть комусь нужденному гуманітарну і покладіть туди Новий Завіт
ОО. Я часто віддаю одяг і тощо. Дякую за пораду
Малая еще та• 1 минуту назад
Якщо ходите в храм - віддайте туди. Або лишать у себе, або спалять (взагалі такі речі ніколи не викидають, а спалюють і попіл виносять туди, не не ходять люди, або в річку висипають). В храмі знають, як правильно такі речі спалювати.