Анонім Завгосп• сегодня в 13:27
Чому так виходить, що я все своє життя так проживаю?
Дитинство було специфічне і я хотіла скоріше поїхати на навчання подалі від родини. Далі навчання в університеті і ковід, війна, нестабільність у світі. Я колись поживу спокійно у житті? У мене ніколи було таких щасливих періодів у житті
Кукусики• сегодня в 13:38
Ответ дляАнонім Завгосп
Шкода, що ми живемо у такий час
Час не найлегший. Але як до цього ставитися- то вже особистий вибір кожного.
Звожу з розуму• сегодня в 13:38
Ответ дляАнонім Завгосп
Де ви прочитали що я скаржуся на батьків?
А что вы талдычите из коммента в коммент про спецыфичну родыну? Кого вы вините? Воздух?
Дівка в намисті• сегодня в 13:40
Ответ дляИнстагра_мерша
Ой, все пропало. Що ж тепер нам роботи?
Вас попереджали не обирати телевізійного коміка, бо нічого окрім клептократії він не збудує. Ви ржали. Вас попереджали що рано чи пізно будуть удари по енергетиці і міста будуть вимерзати. Ви ржали
Що робити? Або забути про життя яке було колись, будуть тільки ’кров, піт та сльози’. Або ржати і ставити клоунів
Анонім Завгосп
• сегодня в 13:40
Ответ дляИнстагра_мерша
Назвіть час, коли все було добре і всі жили щасливо
до 2019 у вас були смертельні пандемії і фашизм у Америці та скоро у Європі? Ракети та дрони кожен день? Майте на увазі, що якщо до влади у Європі прийдуть праві, то Україні не будуть допомагати і тоді нас можуть окупувати. Наслідки самі знаєте
Инстагра_мерша• сегодня в 13:41
Ответ дляДівка в намисті
Вас щось заносить, вам не здається? Звідки ви взагалі знаєте хто я, кого обирала і так далі, нащо ви. мені оцю маячню пишете? В мене все добре, я не кричу караул, все пропало
Анонім Завгосп
• сегодня в 13:41
Ответ дляДівка в намисті
Я так само казала у 19 році, але ні треба були гострі відчуття
Тут как тут• сегодня в 13:42
Я взагалі щаслива будь-коли. Зараз теж на роботі більше 20 градусів, а вдома тільки 17.
НуКаНаКа• сегодня в 13:44
Ответ дляАнонім Завгосп
Може у вас хоч дитинство було щасливе? У мене просто специфічна родина і хотілося поскоріше поїхати подалі від них
У меня отец был тиран и алкоголик, так что не вы одна бидося в этой жизни
Вам только 28 сами свою жизнь уже ведете, все мы живем в этой же войне и тд, учитесь жить а не только ныть
Инстагра_мерша• сегодня в 13:44
Ответ дляАнонім Завгосп
Як мене стосується фашизм у Європі і Америці? Пандемія це штучне явище, я доволі нормально пережила той час, працювала в офісі,моє життя не зупинялося. Вам вірно написали, всі ваші проблеми у вашій же голові, бо ви шукаєте винних і причини, які начебто не дають вам бути щасливою, а насправді це просто виправдання самої себе
Анонім Завгосп
• сегодня в 13:45
Ответ дляИнстагра_мерша
Напряму, давайте подивимося хто зараз допомагає Україні зброєю?
Инстагра_мерша• сегодня в 13:47
Ответ дляАнонім Завгосп
А, ось воно. Зрозуміло до чого тема... Дійшли до потрібного пункту обговорення, такою була мета?
Инстагра_мерша• сегодня в 13:47
Ответ дляАнонім Завгосп
Ви якось почали відхилятися від основної думки вашої теми. Ще раз, незважаючи на обставини навколо, можна бути щасливим, а деякіі в ідеалтних умовах будуть глибоко нещасні, ну от як ви
Дівка в намисті• сегодня в 13:48
Ответ дляИнстагра_мерша
Де мене заносить? Я щось пишу чого у новинах не можна побачити? У США вже є нове гестапо що вбиває громадян на вулицях. У Європі неофашисти на кожних виборах беруть все більше і більше місць у парламентах. Китай вже соразмірний по військових спроможностях із США і готує вторгнення яке швидше за все закінчиться 3-ою світовою
Все це легко перевірити, було б бажання
Анонім Завгосп
• сегодня в 13:49
Ответ дляДівка в намисті
Все це легко перевірити, було б бажання
Згодна з вами, але багато хто думає, що його це не торкнеться
Куплю орехи• сегодня в 13:49
Ответ дляАнонім Завгосп
1 родители - это был опыт чтобы Вы такое же не повторяли
2 ковид - выжили! Ура - это удача!
3 ВО получили? Ура! супер Вы на правильном пути
4 Война: Вы жива? Что со здоровьем? берегите его и каждый день ищите позитив, минуты и моменты счастья.. - приучайте свой мозг постепенно и регулярно испытвать гормон радости. Счастье не валится на голову.. счастье там где мозг приучен вырабатывать гормон радости.. и ваша задача сейчас поддерживать этот уровень, каждый день найти мелкую радость и порадоваться.. - это рецепт счастья.
2 ковид - выжили! Ура - это удача!
буреЛОМКА• сегодня в 13:49
Ответ дляАнонім Завгосп
Вот это вы в разнос пошли .... фашизм в Америке ...
Апрель Ивановна• сегодня в 13:50
Это глупость, что молодые годы важнее всех остальных. Все мы живём в войне, у каждого своя беда. Вы о материальном? Слушайте, в 50+ еще хуже. Когда теряешь всё нажитое ценой в молодость без шансов восстановить. Всю жизнь экономия, много работы и в момент всё рухнуло.
А знаете в 70+ ещё тяжелее. Перестройка, 90 е, период развития ценой сил и здоровья. А на старости вместо дачи, скитание по чужим углам и странам.
Автор, не гневите Бога. У Вас всё ещё будет.
Важно находить поводы для радости и быть счастливым даже в трудные времена. Главное, берегите здоровье.
Инстагра_мерша• сегодня в 13:50
Ответ дляДівка в намисті
Все це легко перевірити, було б бажання
Ми не обговорюємо війну, політичну ситуації і т.д. не нав´язуєте мені вашу лінію, ми говорили про відчуття щастя. Так от, воно не залежить від обставин навколо
буреЛОМКА• сегодня в 13:51
Ответ дляИнстагра_мерша
И , главное , как издалека зашла ...))))
МУСЯкомарова• сегодня в 13:51
Ответ дляАнонім Завгосп
Вас реально беспокоит фашизм а Америке? Ну с такими мозгами вам реально не жить спокойно даже на необитаемом острове в океане при условии наличия всех условий
Анонім Завгосп
• сегодня в 13:51
Ответ дляАпрель Ивановна
Так, мене матеріальне турбує і хочеться вже стабільності у житті. Набридло виживати з самого дитинства
Анонім Завгосп
• сегодня в 13:52
Ответ дляМУСЯкомарова
Це напряму пов´язано з Україною. Хочеться, щоб в Україні була стабільність
Вмію заміряти найкраще• сегодня в 13:53
І не буде, Настя. Бо Вам вже аж 28 років. Це вже треба готуватися до землі, думати про вічне.
Инстагра_мерша• сегодня в 13:53
Ответ дляАпрель Ивановна
Пам´ятаю, батькам гроші на роботі не платили, не було навіть що їсти, замість хліба мама коржики пекла. М´яса не їли. Пам´ятаю,як мені того м´яса хотілося хоч би на смак відчути. Дістала н.з. з моролилки відкромсала кубик десь 1см на 1см, пісмажила на пательні і потім просто його смокталау роті. Але ж не кричу,яка я бідна нещасна все пропало.
МУСЯкомарова• сегодня в 13:54
Ответ дляАнонім Завгосп
В Карпатах есть бабулька, живущая без интернета и кредитных карт. Вам к ней, она счастлива. Только ручками придётся ’немного’ поработать. Примерно всю жизнь. Справитесь?
буреЛОМКА• сегодня в 13:54
Ответ дляАнонім Завгосп
Какой забавный триль ...
Вмію заміряти найкраще• сегодня в 13:54
Ответ дляХвігура мічти
Сколько вам? Есть ли у вас семья? Что мешает вам быть счастливой? Война? Езжайте от войны
Вы новенькая?
Автор уехала от войны с самого начала, сидит в Англии.
Инстагра_мерша• сегодня в 13:54
Ответ дляАнонім Завгосп
Є життя за межами України ...