люблю_тортики• 27 января в 15:22
Почему не ставите генераторы?
Или батареи и инверторы? Столько нытья на форуме...
Дама-мадама• 27 января в 15:55
Ответ дляАль де Барановна
Мені нічого не внушили. А ви підтримуєте русняві темники, і ви не пані.
Не забувайте що війна в країні, гроші потрібні армії, а не на генератор у кожну хату.
Це підтримуєте медички мосійчучки, але вірити що вам нічого не внушили( ні в першу чергу країна подбати про своє майбутнє про жінок та дітей, бо без них не буде нічого і країни не буде, з
Дама-мадама• 27 января в 15:53
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ви новин не читаєте, що там у Львові зірвали. Чим ми ті генератори будем заправлять? Взагалі ситуація кепська, якщо нам поб´ють топливо і його доставку, ми тут почнемо дохнуть, буде реалтна блокада. В мене наприклад повний бак, але я на ньому ні до львова ні до одеси не доїду.... Хіба проситись в білорусь, так наші ж і не випустять
Так в буде своіжучаяа ціль паливо- нафта і газ ,
Привіт з ботойбіччя• 27 января в 15:53
Ответ дляДама-мадама
Держава яка хоче воювати і президент якої заявляє що ми можем воювати повинна забезпечити людей генераторами. А не оце що в Польщі волонтери збирають нам на генератори і тільки от зібрали і Тільки зараз но будуть відправляти , позор суто яке, нас перетворили на позорисько яке ( на 5 рік війни( де генератори від влади потужні ?
Не порохоботничайте
а то потужні адвокати баканов і єрмак вже йдуть до Вас
Привіт з ботойбіччя• 27 января в 15:55
Ответ дляБарвіночка
Хотим и ноем пошла нах
Ось що значить вислів ’краткость -сестра таланта’
Аль де Барановна• 27 января в 15:57
Ответ дляДама-мадама
Ху із мосейчук? Я знаю рашка напала на Україну, забрала велику частину території, бомбить мирне населення майже кожного дня, руйнує. Оце мені мені внушили, особливо після того, як пожила в окупації. Про який ви мир пишите? Хто його має забезпечити? Тільки наша держава? Ви серйозно?
Мадам Тю-лю-лю• 27 января в 15:59
Ответ длялюблю_тортики
На многокваритный дом. Не в квартире
На многоквартирный дом генератор или инвертор 5-10 тыс гривен?
Женщина, Вы совсем не разбираетесь в теме. Нафига тогда взялись писать об этом?
Чорнобаївка• 27 января в 15:59
Ответ дляТушьмушьнюшь
У нас весь бензин привозной)))
Чорнобаївка• 27 января в 16:03
Ответ дляСнегурочко
А за що
Срочно долгоните! автор сдаст точку где за 5 тыщ грн. инверторы продают. Но если что вы за мной будете
Даха-сваха• 27 января в 16:04
Ответ длялюблю_тортики
На свой дом. У меня в округе все поставили и живут нормально. Где-то батареи, где-то генератор, где-то комплекс из обоих и цена вопроса 5-10тыс грн
Доларів, ви мали на увазі)
Форс мажор• 27 января в 16:04
Вы странная или да? Генератор это для частного дома. Окей. Возьмем дома которых большинство - это хрущи, сталинки, панельки, монолитки. Как предлагаете решать? Если отопление центральное? Куда генератор ставить если на котельню нет подачи? То..?? Ну давайте, включите мозги заплесневевшие
Успокойся_Успокойся• 27 января в 16:06
Ответ длялюблю_тортики
Ціна питання до 5 тисяч доларів
Рогнеда Карповна• 27 января в 16:08
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Не порохоботничайте
А что на фронт уже не идут?
Айболитная• 27 января в 16:10
Ответ длялюблю_тортики
На многокваритный дом. Не в квартире
А це як? На скільки квартир будинок, щоб генератор не пхати на балкон, щоб не обвалити його?
Писи. Про ТБ авторе, щось так таки недоговорюєте
Рогнеда Карповна• 27 января в 16:09
Ответ дляАйболитная
Дизельный генераторы, стоят во дворе дома. Погуглите.
Треба ось так• 27 января в 16:10
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Купила зарядну станцію в 22 році. Світло було 4/4. Зараз світло 1/4, не встигає станція зарядитись, хотіли купити нову, ціна зараз такої як мені треба 38. Майже даром, аванс отримцю і відразу куплю, що там за гроші - копійки.
порадьте? що тягне? Принтер потягне?
Айболитная• 27 января в 16:11
Ответ дляРогнеда Карповна
Накидайте варіантів пліз і цінники, раз ви вже вивчили інфу.
Бабка-ежика• 27 января в 16:12
Ответ длялюблю_тортики
Пиндеть не мешки ворочить. Какие 10 тыс еще и грн на дом
Вітаміни косметика• 27 января в 16:12
у нас в панельке на крышу хто поставив- чули 3 під´їзда поруч...віддавало гулом дуже по усьому будинку...я спершу неповірила- галас був у чаті. виглянула з балкону -так дуже чутно.І звісно пожарна безпека...
Рогнеда Карповна• 27 января в 16:13
Ответ дляАйболитная
Генератор на многоквартирный дом наберите в гугле. Там и ценники и советы, все что вам нужно я искать подходящий вам не буду)
Ваша прЭлесть• 27 января в 16:13
Ответ длялюблю_тортики
На многокваритный дом. Не в квартире
Це ж лише для світла. Опалення не буде. І дуже дорого, навіть якщо всі сусіди скинуться
Тушьмушьнюшь• 27 января в 16:14
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Та зоть і на звичайну хату, це навіть не половина вартості міні генератора
Ваша прЭлесть• 27 января в 16:14
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вы представляете, какой должен быть генератор, чтоб он тянул многоэтажку?
Автор щось за 10 тис. грн пропонує)
іронічна антитеза• 27 января в 16:15
Ответ дляВаша прЭлесть
Автор щось за 10 тис. грн пропонує)
Автор не в себе явно, такую дичь писать
Айболитная• 27 января в 16:17
Ответ дляРогнеда Карповна
А я думала ви вже знайшли собі і хочете порекомендувати
Рогнеда Карповна• 27 января в 16:18
Ответ дляАйболитная
У нас стоит, но эти занималась не я.
Два-три тижні і фсьо• 27 января в 16:23
Ответ дляАноним с кешбеком
Кто не ставит? Куда не ставит?
На балконе нахренячить генераторов и угореть за неделю