Трактор Віка• 27 января в 15:31
Як повернути товар в магазин без чеку
Вітаю, підкажіть хто знає
чоловік потрапив у лікарню, куплені речі нам вже не актуальні, як нам їх повернути в магазин, якщо не можемо знайти чек
Магазин LC Waikiki
Трактор Віка
• 27 января в 17:49
Всі бірки на місці, купувала 22 числа
Чеку нема в наявності, загубили
Трактор Віка
• 27 января в 17:55
Ответ дляЦаревна в уггах
Повернути нові речі в Waikiki без чека можливо, але це складніше. Згідно із законом, покупець має 14 днів на повернення, а факт покупки можна підтвердити банківською випискою, свідченнями або пошуком у базі даних за штрих-кодом. Потрібно звернутися до адміністрації, написати заяву та, бажано, зберегти бірки.
Як повернути товар без чека в Waikiki:
Підтвердьте покупку: Якщо оплачували карткою, візьміть виписку з банку (банківський чек), що підтверджує транзакцію, назву магазину та дату.
Зверніться до адміністратора: Підійдіть на касу або до адміністратора магазину, поясніть ситуацію.
Напишіть заяву: Можливо, знадобиться написати заяву на ім´я директора про отримання копії товарного чека, оскільки магазини зберігають дані про продажі.
Збережіть товарний вигляд: Річ не повинна бути вживаною, мати всі етикетки та пакування.
Обмеження: Пам´ятайте, що певні товари (білизна, шкарпетки, деякі дитячі товари) не підлягають поверненню згідно із законом.
Примітка: При покупці в інтернет-магазині LC Waikiki процедура повернення потребує обов´язкової наявності фіскального чека, про що зазначено в їхніх офіційних правилах.
Як повернути товар без чека в Waikiki:
Хто ту заяву буде розглядати
Це скільки часу займе, щоб повернути ті кошти
Анонимба• 27 января в 18:01
Ответ дляЭт вернячОк
Так вернуть можно только в течении 14 дней в большинстве магазинов
Ну так и я об этом говорю, а клиенты часто врут, что купили недавно, а потом смотришь в чек, а там месяц два уже
Анонимба• 27 января в 18:03
Ответ дляЦаревна в уггах
Як повернути товар без чека в Waikiki:
Вы же сами себе противоречите в своём комменте😆, а во-вторых она наличкой расчитывалась, какой банк? А бирки не то что желательно, а обязательно должны быть
СКИБИДЫШь• 27 января в 21:45
Ответ дляТрактор Віка
Всі бірки на місці, купувала 22 числа
Чеку нема в наявності, загубили
Нехай піднімуть відеозаписи за той день. Але дійсно має бути чек - паперовий або електронний. Чесно кажучи, готівкою давно не користуюсь, тому не уявляю, як без відеозапису можливо довести факт покупки саме в оголошену дату.