Медсестричка• вчера в 17:04
Після душу шкіра на тілі стягується так, ніби я її не своїм милом помила, а
а пральним порошком. Це про гель для душу чи про те, що я взагалі не користуюсь лосьйоном? Чи якість води така?
Брюнетка в Мармеладе• вчера в 17:06
Вода. Особливо гарячий душ, ще і чухаюсь(. Тому крем після душу і гель для душу правильно підібрати. Взагалі коли були загострення серед купи лікувальних допоміг гель для інтимної г.
люблю_тортики• вчера в 17:08
Я у квартирі чесалась, сохла. Зараз своя свердловина, показники гарні води, не чешусь після миття. Але косметика, автор по догляду, дуже зараз сушить.
Говорю-балакаю• вчера в 17:17
Взимку у мене шкіра завжди сухіша, тому більш інтенсивно використовую після душу зволожувальні креми.
Добродійка• вчера в 17:20
Если вы думаете что это гель, то поменяйте его на другой. Если результат будет таким же, то это не гель. Вообще, зимой у многих людей кожу сушит и не только у нас в стране. Это скорее сезонное. Может ещё то, что вода не очень чистая и с огромным количеством примесей, тоже влияет. Я зимой без увлажняющего молочка или лосьйона не могу вообще (и это бред про немыться вообще, от этого кожа менее сухой не станет, только ещё вонять начнет).
Докладальниця• вчера в 17:25
У меня всегда такое зимой, при движении кажется кожа прям трескается. После ванны мажусь кремом для атопиков (гирудодерм), всё отлично
Не кую, не мелю• вчера в 17:29
Если я мылом помыла бы кожу, у меня она была бы в таком состоянии.
Мою крем-пенкой от Ланком - кожа так не стягивается. После умывания сразу же наношу сыворотку или тоник (летом).
Гель тоже сушит кожу.
Ух яка ж Я• вчера в 17:39
Ответ дляКусачая Я
Мийтесь рідше. Сама вода має хімікати.
Ті, хто миються ашдвао, з вами не погоджуються
Галя із Дарниці• вчера в 17:54
У мене таке зимою. В горячу воду ніби щось додають.
Теж стягує і трохи ніби коле шкіра.
Використовуйте засоби - мило чи гель без сульфатів. Наприклад, кускове мило без запаху Содасан.
Теж стягує і трохи ніби коле шкіра.