АнтиТроль• 27 января в 17:27

Чи ж адекватні мужики в Тік току?

От на дивляться моїх відео.

І пишуть, пишуть. Мені 50. Норм поки що виглядаю.
І от пару типу романтичні такі пишуть. Трохи молодші. Деколи. Сердечка шлють.
Думаєте є серйозні?
Магиня• 27 января в 17:31
А чому ні?
Ви блогер? Якщо так, то теж обережно спілкуйтеся.
автор АнтиТроль • 27 января в 17:32
Ответ дляМагиня
А чому ні?
Я думала раніше що то не мужик, якщо розвлєкпється тіктоком. Але зараз такі реалії. Всі перейшли в інтернет. Всі в інтернеті сидять.
Магиня• 27 января в 17:34
Син Софі Лорен не так давно одружився на грузинці. У неї сторінка в Інстаграмі. Чи то він їй написав, чи то вона йому перша - точно не знаю. Але сам факт, що написали блогуру і це переросло в стосунки і в шлюб.
Не кую, не мелю• 27 января в 17:34
Всяке може бути. Але я вже втратила надію. Мені 45. Трапляється неліквід один.
автор АнтиТроль • 27 января в 17:35
Ответ дляМагиня
А чому ні?
Та любитель простий. От прикольні відео є всякі. В мене гарно получається. Не заробіток. А тут в лічку почали писати. На сторінку заходять. Компліменти і т. д.
Магиня• 27 января в 17:40
Ответ дляАнтиТроль
Зараз багато хто в Тік-Тоці. Там же не лише розважальні відео. Але і в розважальних нічого поганого немає.
Наприклад, якби рік тому мені сказали, що моя мама, якій 72 роки, буде щодня дивитись Тік-Ток, я би не повірила. У неї там багато вже підписок на різні сторінки - як саджати овочі, продавці саджанців тощо). Також різні ШІ відео вона теж любить.
Магиня• 27 января в 17:36
Ответ дляНе кую, не мелю
Ви молода жінка. Не втрачайте надію. Може, варто зареєструватись в Тіндері чи на Баду?
автор АнтиТроль • 27 января в 17:39
Ответ дляМагиня
А чому ні?
автор АнтиТроль • 27 января в 17:40
Ответ дляМагиня
І думаю це краще Інстаграм чим сайти знайомств, де в них вічна ілюзія вибору
автор АнтиТроль • 27 января в 17:41
Ответ дляМагиня
Дякую Вам. Цікаво.
автор АнтиТроль • 27 января в 17:42
Ответ дляМагиня
Щось не люблю саме сайт знайомств. Ілюзія вибору. Вони вічно щось перебирають.
автор АнтиТроль • 27 января в 17:43
Ответ дляМагиня
Ой я думала це Ви мені написали
автор АнтиТроль • 27 января в 17:46
Ответ дляМагиня
А я стара сильно думаєте? Я до речі теж на 45 виглядаю.
Магиня• 27 января в 17:50
Ответ дляАнтиТроль
І ви зовсім не стара. То я дівчині написала, бо вона акцентувала на своєму віці. А ви ж про це не писали.
Зараз жінки дуже гарно виглядають, навіть якщо порівняти наших мам, бабусів з нинішніми жінками в такому ж віці.
Якщо пишуть, дивіться, хто. Може, теж, хто веде свою сторінку, там видно приблизно, що за людина. Без фото, звісно, ризиковано.
Щедрик ведрик• 27 января в 17:55
нормальные люди, а особенно мужчины не сидят в тик токе
Щедрик ведрик• 27 января в 17:56
Ответ дляАнтиТроль
в интернете можно на разных ресурсах сидеть. не на помойке типа тик тока
автор АнтиТроль • вчера в 05:45
Ответ дляМагиня
Дякую. Багато фото там і відео.
автор АнтиТроль • вчера в 05:46
Ответ дляЩедрик ведрик
Так я не мужчина. І я там сиджу. То?????

Я ненормальна?
автор АнтиТроль • вчера в 05:50
Ответ дляЩедрик ведрик
Так. Всі сидять.Є різні.
Але чого тік так помрйка? Я говорю не про мужиків боогерів.,Промто людина зареєстрована і собі деколи відео дивиться в Тік ток.,І ще я в Тік ток дивлюся чи є тисячі за ким він спостерігає. То вже перебор. Сидить дивиться на них.
автор АнтиТроль • вчера в 05:52
Ответ дляНе кую, не мелю
А що в Вашому понятті неліквід один.