Мамкиня доця• вчера в 18:00

З.п.у директора в Шостці 7 млн 275 тис.грн

Гарна зарплата, хто працює в цьому інституті, які підводні камні є? Вас по рекомендації взяли? Подивилась щойно декларацію Щербаня Володимира Валентиновича http://youcontrol.com.ua/catalog/individuals/decla...
автор Мамкиня доця • вчера в 18:02
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНОС НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ХІМІЧНИХ ПРОДУКТІВ
Личко Невеличке• вчера в 18:03
Ответ дляМамкиня доця
Я думала, директора школы в Шостке
Аж прозрела
Вишнёвая Леди• вчера в 18:05
А Щербань до сих пір директор там? Ого, він дуже давно там мутить
На_оба_рот• вчера в 18:09
Ответ дляВишнёвая Леди
И что такая зп высокая ожидаемо, на коне сейчас, востребованная отрасль и отмывать денег непереотмывать) официальная зп это копейки…
Жена сантехника• вчера в 18:08
Эх, жаль, не посмотреть честные декларации наших держиморд...
Вам телефонограмма• вчера в 18:27
Я не увидела 7 млн
За 2025 год доход как директора 5 438000. Разделить на 12 мес -453 тыс . Не мало конечно, но и не ваша цифра.
Репетиторша• вчера в 18:31
що він спокою не дає
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3690262
автор Мамкиня доця • вчера в 18:34
Ответ дляВам телефонограмма
Я не увидела 7 млн
Вид доходу
Гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим правочинами
Розмір (вартість)
+
Заробітна плата (грошове забезпечення)
Розмір (вартість)
автор Мамкиня доця • вчера в 18:34
Ответ дляРепетиторша
що він спокою не дає
Ооооо значить є ще хтось)) цікаво
автор Мамкиня доця • вчера в 18:36
Ответ дляВишнёвая Леди
Заносить кому треба) Що в такому поважному віці ще працює. Я теж хочу там працювати