3@йk@• 14 марта 2025
Зарплата в Шостке у директор. 6 млн за рік, це круто!
Щербань Володимир Валентинович задекларував Заробітна плата (грошове забезпечення)
6 083 088грн за рік, це круто!
Цвіпканя• 14 марта 2025
Така тема була ще минулого року, теж по його декларації.
Моїй племінниці після ВНЗ (хім фак) пропонували на його підприємстві роботу. Зарплату 70 тис зі старту.
То звичайно у нього зарплата більша.
3@йk@
• 14 марта 2025
Ответ дляИрина_Б_
это ж белая? еще есть конверт?)
Не знаю, може і є конверт
Верочка 100%• 14 марта 2025
Ответ дляЦвіпканя
То звичайно у нього зарплата більша.
Пішла племінниця чи щось інше обрала?
3@йk@
• 14 марта 2025
Ответ дляУжгород
Це державне чи приватне підприємство? Не зрозуміти з декларації.
Раніше було державне 100%
Раз одела не бу• 14 марта 2025
Ответ дляЦвіпканя
То звичайно у нього зарплата більша.
Та туди спробуй ще без зв´язків всунутися... А вашій племінниці без досвіду пропонували...
Цвіпканя• 14 марта 2025
Ответ дляВерочка 100%
Пішла племінниця чи щось інше обрала?
Ні, спочатку в Києві працювала поки вчилась ще, в війну поїхала за кордон, там працює.
Не захотіла жити в Шостці. Вона й вступала, щоб звідти вирватись.
3@йk@
• 14 марта 2025
Єдине що це сума за рік з податками але все одно дуже гарний оклад
Ужгород• 14 марта 2025
Ответ для3@йk@
Раніше було державне 100%
Ну то на фоні зарплати директора Укрпошти це копійки.
Білий Лосик• 14 марта 2025
Так відкрийте ТОВку і заробляйте. А то так пишете, наче це директор школи таку зарплату отримує
Аноним Советчик• 14 марта 2025
А що не так з його зп?
В мене мама працювала до повномасштабки на білоруському приватному підприємстві , в нас в Україні. Нам по квартирі купила. Все офіційне і біле
3@йk@
• 14 марта 2025
Ответ дляУжгород
Але скільки ж таких підприємств та інститутів в Україні, це добра зарплата. В малому бізнесі заробити такі гроші дуже важко.
ЭкстрасенсиХаЯ• 14 марта 2025
Ответ дляИрина_Б_
это ж белая? еще есть конверт?)
Есть премии квартальные и годовые
3@йk@
• 14 марта 2025
Ответ дляБілий Лосик
Хоч це і ТОВка але це державні кошти, я так думаю
Цвіпканя• 14 марта 2025
Ответ дляРаз одела не бу
В неї досвід з 1 курсу був - на 1 курсі практику самі запропонували, а потім і роботу, вже в Києві. Це прям її, вона горить цією справою. Вона ніколи сама не шукала роботу, всі пропонували. Мабуть є талант.
За кордоном теж одразу працювати взяли, мову знала.
Цвіпканя• 14 марта 2025
Ответ для3@йk@
Наскільки я знаю там частково державні. Підприємство прибуткове.
3@йk@
• 14 марта 2025
Ответ дляАноним Советчик
А що не так з його зп?
Все добре з його зарплатнею. Я про те що гарну зарплату можна отримувати не тільки в Києві, і в Україні теж є підприємства, інститути де гарна зарплата і не треба кудись їхати
3@йk@
• 14 марта 2025
Ответ дляЦвіпканя
Так, я подивилась в нього декларації за останні роки, це державне, їм дуже підняли зарплату за останні два роки, до цього було набагато менше
Цвіпканя• 14 марта 2025
Ответ для3@йk@
Ну от племінниці таку зарплату до війни пропонували. Як раз в 21 році.
Які зараз там - не знаю.
Білий Лосик• 14 марта 2025
Ответ для3@йk@
Так у них власник УОП. Коле це в оборонці мало грошей було?
І ще - різні ТОВ Торчин, Кроноспан і тд теж далеко не у великих містах знаходяться якщо ви саме про Шостку
Ужгород• 14 марта 2025
Ответ для3@йk@
Ну ви все-таки не рівняйте.
Малий бізнес і крупне виробниче підприємство - це небо і земля.
6 млн на рік = 500 тис на місяць, це приблизно 11 тис доларів. Не такі вже й зашкварні суми для даної посади в цілому. Так, чималенька, але ще в рамках здорового глузду.
Залетна Я тут• 14 марта 2025
Ответ для3@йk@
Ну так из-за войны
No problems• 14 марта 2025
Ответ для3@йk@
Це приватне підприємство. Ви думаєте так просто організувати роботу, так щоб фонд з плати дозволяв декларувати дир-ру такі суми?
СМСница• 14 марта 2025
Ответ для3@йk@
Я скажу так. Если толковый специалист и горит своей профессией, то и с работой проблем нет нигде. Будь то химик, физик, юрист или слесарь.
Оце фіфа• 14 марта 2025
Ответ для3@йk@
А кажуть в Україні маленькі зарплати, і не треба в Київ їхати
прикукуркні люди схильні до узагальнень. ідіть на роботу
No problems• 14 марта 2025
Друге питання як дир-р товки, приватник, він не зобов´язаний декларуватися, чого декларується мені не зрозуміло
ФсеСама• 14 марта 2025
ему еще и пенсия капает немалая.
но мне больше ’нравится’, что инфа открытая о предприятии