3@йk@• 14 марта в 07:34
Зарплата в Шостке у директор. 6 млн за рік, це круто!
Щербань Володимир Валентинович задекларував Заробітна плата (грошове забезпечення)
6 083 088грн за рік, це круто!
3@йk@
• 14 марта в 07:35
А кажуть в Україні маленькі зарплати, і не треба в Київ їхати
Цвіпканя• 14 марта в 07:38
Така тема була ще минулого року, теж по його декларації.
Моїй племінниці після ВНЗ (хім фак) пропонували на його підприємстві роботу. Зарплату 70 тис зі старту.
То звичайно у нього зарплата більша.
3@йk@
• 14 марта в 07:41
Ответ дляИрина_Б_
это ж белая? еще есть конверт?)
Не знаю, може і є конверт
Верочка 100%• 14 марта в 07:41
Ответ дляЦвіпканя
То звичайно у нього зарплата більша.
Пішла племінниця чи щось інше обрала?
3@йk@
• 14 марта в 07:42
Ответ дляУжгород
Це державне чи приватне підприємство? Не зрозуміти з декларації.
Раніше було державне 100%
Раз одела не бу• 14 марта в 07:43
Ответ дляЦвіпканя
То звичайно у нього зарплата більша.
Та туди спробуй ще без зв´язків всунутися... А вашій племінниці без досвіду пропонували...
Цвіпканя• 14 марта в 07:43
Ответ дляВерочка 100%
Пішла племінниця чи щось інше обрала?
Ні, спочатку в Києві працювала поки вчилась ще, в війну поїхала за кордон, там працює.
Не захотіла жити в Шостці. Вона й вступала, щоб звідти вирватись.
3@йk@
• 14 марта в 07:43
Єдине що це сума за рік з податками але все одно дуже гарний оклад
Ужгород• 14 марта в 07:44
Ответ для3@йk@
Раніше було державне 100%
Ну то на фоні зарплати директора Укрпошти це копійки.
Білий Лосик• 14 марта в 07:44
Так відкрийте ТОВку і заробляйте. А то так пишете, наче це директор школи таку зарплату отримує
Аноним Советчик• 14 марта в 07:45
А що не так з його зп?
В мене мама працювала до повномасштабки на білоруському приватному підприємстві , в нас в Україні. Нам по квартирі купила. Все офіційне і біле
3@йk@
• 14 марта в 07:45
Ответ дляУжгород
Але скільки ж таких підприємств та інститутів в Україні, це добра зарплата. В малому бізнесі заробити такі гроші дуже важко.
ЭкстрасенсиХаЯ• 14 марта в 07:47
Ответ дляИрина_Б_
это ж белая? еще есть конверт?)
Есть премии квартальные и годовые
3@йk@
• 14 марта в 07:47
Ответ дляБілий Лосик
Хоч це і ТОВка але це державні кошти, я так думаю
Цвіпканя• 14 марта в 07:47
Ответ дляРаз одела не бу
В неї досвід з 1 курсу був - на 1 курсі практику самі запропонували, а потім і роботу, вже в Києві. Це прям її, вона горить цією справою. Вона ніколи сама не шукала роботу, всі пропонували. Мабуть є талант.
За кордоном теж одразу працювати взяли, мову знала.
Цвіпканя• 14 марта в 07:48
Ответ для3@йk@
Наскільки я знаю там частково державні. Підприємство прибуткове.
3@йk@
• 14 марта в 07:49
Ответ дляАноним Советчик
А що не так з його зп?
Все добре з його зарплатнею. Я про те що гарну зарплату можна отримувати не тільки в Києві, і в Україні теж є підприємства, інститути де гарна зарплата і не треба кудись їхати
3@йk@
• 14 марта в 07:50
Ответ дляЦвіпканя
Так, я подивилась в нього декларації за останні роки, це державне, їм дуже підняли зарплату за останні два роки, до цього було набагато менше
Цвіпканя• 14 марта в 07:51
Ответ для3@йk@
Ну от племінниці таку зарплату до війни пропонували. Як раз в 21 році.
Які зараз там - не знаю.
Білий Лосик• 14 марта в 07:52
Ответ для3@йk@
Так у них власник УОП. Коле це в оборонці мало грошей було?
І ще - різні ТОВ Торчин, Кроноспан і тд теж далеко не у великих містах знаходяться якщо ви саме про Шостку
Ужгород• 14 марта в 07:52
Ответ для3@йk@
Ну ви все-таки не рівняйте.
Малий бізнес і крупне виробниче підприємство - це небо і земля.
6 млн на рік = 500 тис на місяць, це приблизно 11 тис доларів. Не такі вже й зашкварні суми для даної посади в цілому. Так, чималенька, але ще в рамках здорового глузду.
Залетна Я тут• 14 марта в 07:52
Ответ для3@йk@
Ну так из-за войны
No problems• 14 марта в 07:52
Ответ для3@йk@
Це приватне підприємство. Ви думаєте так просто організувати роботу, так щоб фонд з плати дозволяв декларувати дир-ру такі суми?
СМСница• 14 марта в 07:52
Ответ для3@йk@
Я скажу так. Если толковый специалист и горит своей профессией, то и с работой проблем нет нигде. Будь то химик, физик, юрист или слесарь.
Оце фіфа• 14 марта в 07:53
Ответ для3@йk@
прикукуркні люди схильні до узагальнень. ідіть на роботу
No problems• 14 марта в 07:57
Друге питання як дир-р товки, приватник, він не зобов´язаний декларуватися, чого декларується мені не зрозуміло
ФсеСама• 14 марта в 08:01
ему еще и пенсия капает немалая.
но мне больше ’нравится’, что инфа открытая о предприятии