Зілля до весілля• 27 января в 22:03
Каріна Forest Witch
А кто -то слушает прогнозы этой барышни?
Moon shine• 28 января в 11:00
Ответ дляНе кую, не мелю
В нас місто по розміру і габаритам як велике село, тут в одному кінці перднув, в іншому воняє, по тому де будуть прильоти достатньо телеграм канали помоніторити і все, вони також мабуть провидці. Ви новини Києва читали, що зараз вже відбувається? Ви новини читаєте чи тіки ютьб, люди в Києві вже без опалення і води давно, ночують у школах, туалети рити збираються? Про це вона не сказала? Як легко можна людей дурити і будуть гроші нести і підганяти все
Менше читайте тк) Там 50% брехні. У важкому становищі переважно Троєщина і трохи лівого берега (Позняки не всі, Дарниця.).Я маю другу квартиру на лівому березі на позняках.- опалення є. Світло дають як усім. . Я вже давно помітила, що роздувають набагато більше ніж є. Я на Лук´янівці в Києві, в мене є все і було. зараз сиджу у теплому офісі,з опаленням і світлом.. Вдома є опалення, світло 4 через 4. Була на Печерську на вихідних увечері- сяє як новорічна ялинка. Менше читайте отого нагнітання. Так, є будинки без опалення і світла,є в кого порвало труби. Троєщині дуже важко, але учора дали світло (маю там кума). Про туалети це нагнітання,ніхто їх рити не буде) Маю людину в Київраді. То все брехня ,аби що писати,бо я подзвонила і спитала про туалети. а він відповів- ти на приколі???))Хто може- виїжджає з Троєщини. Я не знаю, хто така Каріна, але точно знаю, що всьому ,що пишуть в ТК, вірити не можна. Бо нагнітають спеціально,психологічно ламають і багато пишуть того, чого нема. Я вже не один раз на цьому піймалася. пишуть, нагнітають,а насправді не відбулося і нема.
Зілля до весілля
• 28 января в 11:07
Ответ дляНе кую, не мелю
Що дав той розклад? Ви напишіть конкретне, чи передбачила, що у Києві туалети рити будуть, що труби порве?
ну вам может неинтересно это , другим интересно.
Зілля до весілля
• 28 января в 16:28
Ответ дляПрагматик флегма
недешево, але воно того вартує. 1 тис грн.
Спасибо вам еще раз. Скорее всего, не смогу словить консультацию. Нашла ее в телеграм , то девушки пишут, что по полгода не могут добиться:( Жаль.
Прагматик флегма• 28 января в 16:30
Ответ дляЗілля до весілля
значит мне повезло. просто в тот день,когда она будет выставлять окна, открываете ее группу и сидитие дежурите. я поймала в самых первых сразу 2 места.-себе и дочери. можно задавать 10 вопросов о 2 людях.(вы и еще кто-то)
Зілля до весілля
• 28 января в 16:42
Ответ дляПрагматик флегма
Спасибо вам