Зілля до весілля• 27 января в 22:03

Каріна Forest Witch

А кто -то слушает прогнозы этой барышни?
Я такая наивная• 27 января в 22:09
Нет, я смотрю Карину - таро по киевски.
автор Зілля до весілля • 27 января в 22:10
в ютубе?
Я такая наивная• 27 января в 22:14
Ответ дляЗілля до весілля
в ютубе?
Да
МатьЧасть• 27 января в 22:15
жесть, и у этих советчиц я спрашиваю совета.
автор Зілля до весілля • 27 января в 22:16
Ответ дляМатьЧасть
У кого , у этих? Я вам еще и не дам совет.
Прагматик флегма• 27 января в 22:26
Я не лише слухаю. Я робила особистий розклад. Відбувається все так як сказала, і за маму.і за доньку.і за мене. Крім того, зробила грошовий оберег перед нр. Гроші пруть з усіх сторін- продажі на олх. Борги віддала. Я в кредит влізла в иравні. В цьому місяці все закрила. На олх розпродується все- б.у.куртки.пуховики.взуття. Я задоволена. Багато чого збувається. Прильоти бачить чітко. Де і як. До назв вулиць і опису місцевості ( колір будинку і т.д). За маму сказала - лікарня ноги. Ну блін, що може трапитись? Вдома не так стала - вивих зі зміщенням. 75 р. Поклали в лікарню.тиждень тому. По роботі сказала - чекайте перевірки і звільнення керівника. Сьогодні вже прийшла перевірка. Ніхто й не думав.
автор Зілля до весілля • 27 января в 22:27
Ответ дляПрагматик флегма
Ого! А сколько у нее расклад заказать?
Прагматик флегма• 27 января в 22:30
Вона сама з Черкас.обл. каже що Черкаси чекає важкі часи. Лупити будуть сильно балістикою. Що в рази буде гірше як в києві. Будуть сидіти взагалі без води.тепла і світла. Блекаут повний. І що великий траур чекає Івано-Франківськ. Навіть описувала будинки де буде прильот ракети.
Прагматик флегма• 27 января в 22:29
Ответ дляЗілля до весілля
Ого! А сколько у нее расклад заказать?
Вы сначала на него попадите)))) я 2 мес.ловила. места уходят в пепвые 3-5 мин. Она выставляет окошки и все..кто успел.тот успел
автор Зілля до весілля • 27 января в 22:30
Ответ дляПрагматик флегма
За Черкассы тоже слышала
Ответ дляПрагматик флегма
я почему так и думала, что не протолкаться к ней
Прагматик флегма• 27 января в 22:32
Ответ дляЗілля до весілля
Вона пише - дівчата.завтра виставлю віконця на розклади. І я увесь день чатую. Ставлю всплмваючі вікна. Так і попала. Дуже задрволена. Повністю розписала події року.
автор Зілля до весілля • 27 января в 22:32
Ответ дляПрагматик флегма
спасибо .
Плету интриги• 27 января в 22:33
Ответ дляПрагматик флегма
А ціна яка?
Не кую, не мелю• 27 января в 22:37
Ответ дляПрагматик флегма
Класика, обсирати місце звідки родом, в нас у місті нічого немає, щобтратити на нас балістику, а світло і так майже не дають, бо з іншими ділимося
Прагматик флегма• 27 января в 22:42
Ответ дляНе кую, не мелю
Причому тут обсирати? Хіба у франківську не був прильт в будинок, а напроти збирали дрони?був! І люди загинули. І вона проице казала. У вас як і в інших містах є більше ніж ви думажте. Скрізь збирають дрони і ви навіть не знаєте де. І ці місця здають.
В черкасах є дамба. От чого боятись треба. І про кладовище. Хіба в Черкасах не був прильот на кладовище.? Був. В мене там сестра жмве. А вона про це за 2 міс казала.
Не кую, не мелю• 27 января в 22:44
Ответ дляПрагматик флегма
В нас місто по розміру і габаритам як велике село, тут в одному кінці перднув, в іншому воняє, по тому де будуть прильоти достатньо телеграм канали помоніторити і все, вони також мабуть провидці. Ви новини Києва читали, що зараз вже відбувається? Ви новини читаєте чи тіки ютьб, люди в Києві вже без опалення і води давно, ночують у школах, туалети рити збираються? Про це вона не сказала? Як легко можна людей дурити і будуть гроші нести і підганяти все
Не кую, не мелю• 27 января в 22:46
Ответ дляПрагматик флегма
Чули звін, та не знаєте де він
Прагматик флегма• 27 января в 22:46
Ответ дляНе кую, не мелю
Я з києва сама))) і я все знаю. Вас ніхто не просить вірити) достатньо того, що вона щробила особистий розклад який збувається один в один.
Не кую, не мелю• 27 января в 22:48
Ответ дляПрагматик флегма
Що дав той розклад? Ви напишіть конкретне, чи передбачила, що у Києві туалети рити будуть, що труби порве?
Прагматик флегма• 27 января в 22:49
Ответ дляНе кую, не мелю
Чули звін, та не знаєте де він
Як ви не вірите, то чого ви прийшли?)) Достатньо що особистий розклад працює як годинник. І що грошовий оберег теж. Місяць гроші пруть з усіх сторін - продажі.поларунки. борги....премії зненацькі. Мені достатньо))))я за місяць борги закрила, які з травня тягнулись)
Не кую, не мелю• 27 января в 22:49
Ответ дляПрагматик флегма
Зрозуміло, гарної ночі
Прагматик флегма• 27 января в 22:50
Ответ дляНе кую, не мелю
Зрозуміло, гарної ночі
Адьос)))
Прагматик флегма• 27 января в 22:54
Ответ дляНе кую, не мелю
Той розкладдав те, що відбулмся події на роботі, з мамою так як казала. Що ніхто і не очікував. Сказала де звернути увагу по здоров´ю. Я не хотіла йти перевірятися. Ну все ок. А там велмкий сюрприз. Попереду операція. Добре що вчасно. Багато чого ще казала. Тут описувати не буду. Як вам треба про Київ -то сідайте і слухайте. Особисто мені сксзала, що не дмвлячись на велмку сраку в києві, в мене буде все ок. І дійсно - я з опаленням.зі світлом ( виключили сьогодні всього на 4 год). Тобто буду в ліпших умовпх ніж інші. Так і є. Сусідні будинки замерзають а в нас все ок
Я такая наивная• 27 января в 23:04
Кстати, почему Карина, когда на видео любовь завальнюк..🤔
Я такая наивная• 27 января в 23:26
Ответ дляПрагматик флегма
Как называется её канал, дайте ссыль
автор Зілля до весілля • вчера в 10:37
Ответ дляЯ такая наивная
Как называется её канал, дайте ссыль
Она есть в тиктоке Каріна Forest Witch. В ютубе вроде нет ее, только программы с ней делают
автор Зілля до весілля • вчера в 10:38
Ответ дляПрагматик флегма
Адьос)))
напишите пожалуйста сколько консультация у нее
Прагматик флегма• вчера в 10:45
Ответ дляЗілля до весілля
недешево, але воно того вартує. 1 тис грн.
автор Зілля до весілля • вчера в 10:48
Ответ дляПрагматик флегма
Спасибо