Перловая Кашка• 27 января в 22:49
Троещина, когда вернут отопление и свет?
Хотела весной возвращаться, а теперь и не знаю как быть. Когда это все восстановят?
Мастер Пис• 27 января в 23:05
Ответ дляПоліпривіт всім
Серйозно!!!?, на Трої не буде опалення
Тому нам більше світла дають, але постійно аварії, тому все погано
Чтобы обогревателями сами обогревались?
Фоточки нема• 27 января в 23:06
Ответ дляПерловая Кашка
Ми виїхали ввечері 24.02.2022, я ще живу старими спогадами
Очнитесь.
Автопортрет нурофена• 27 января в 23:07
Ответ дляПерловая Кашка
Переподключат к другой или ещё что придумают. Район большой
Сиди там де сидиш
Поліпривіт всім• 27 января в 23:07
Ответ дляМастер Пис
Чтобы обогревателями сами обогревались?
Так
Настасья Пицун• 27 января в 23:07
Ответ дляПерловая Кашка
Ви памʼятаєте те місто, те життя, а зараз все значно змінилося, навіть минулий рік не йде ні в яке порівняння. В останній обстріл тільки від того, що писали телеграм канали можна було кукухою поїхати , балістика- шахєди- циркони- х23- балістика. Уявіть , що ви на роботі, діти самі вдома, тривога, балістика, шахєди …
СкрипяСердцем• 27 января в 23:10
Ответ дляПерловая Кашка
Дякую за вашу відповідь. Я дуже хочу повернути сина до нормальної школи та навчання,
Я окончательно убедилась, что у беженок на границе конфисковывают мозги.
Автопортрет нурофена• 27 января в 23:08
Ответ дляНастасья Пицун
Автор, ви доросла людина , а таке питаєте. Хто вам скаже скільки ще разів росіяни хєрнуть всякою заразою і чим все це закінчиться . Сидіть , там де сидиться, бо тут не ясно, як нам пережити найближчі днів 10 , а ви хочете дізнаватися, коли дадуть тепло. Ваше питання із розряду « коли закінчиться війна?
Та да выглядит как издевательство,весна ее волнует
Автопортрет нурофена• 27 января в 23:09
Ответ дляБлиск думки
З власних джерело інформація. Розглядається продовження канікул ще на два тижні.
Хоча б на тиждень продовжили
Автопортрет нурофена• 27 января в 23:10
Ответ дляМетелики на душі
Знаете что страшно. Сейчас только Троещина и они уже туалеты собираются рыть. А если загасят 80% города? Сольются с..ки
Уроды специально так говорят что весь мир слал им биотуалеты
Настасья Пицун• 27 января в 23:11
Ответ дляСкрипяСердцем
Вони памʼятають те життя, яке було до війни і звісно хочеться додому . А реальність , як температура в троєщинський квартирах і не тільки, бо по місту повно тих у кого зараз +10 і нижче. Але ж ніхто не тримає, можна приїхати і відчути на собі всі « прєлєсті» цього життя.
Метелики на душі• 27 января в 23:12
Ответ дляАвтопортрет нурофена
На плитку есть на туалеты поставить нет это испанский стыд
Король дивана• 27 января в 23:14
Хз. Але троещинки всіх влітку вразять накачаними дупами і свіжим обличчям від домашньої кріотерапії.
Сокодавка ще та• 27 января в 23:17
Ответ дляПерловая Кашка
Другая ТЕЦ на очереди.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 января в 23:17
Ответ дляКороль дивана
не хочу тої дупи, хай повернуть світло та тепло
Королева ганделику• 27 января в 23:18
Ответ дляПерловая Кашка
Дівчата будете сміятись але я весною планувала повертатись саме через дітей, щоб у них була нормальна школа, а не дитячий садочок. Я навчалась в ліцеї КПІ і маю змогу порівняти
Я повернулася восени. Школа була 2,5 місяці. Вчителі невмотивовані, злі, агресивні, виснажені. Діти теж. Це треш а не школа. Підключайте оптиму чи що там і вчіться самі
Королева ганделику• 27 января в 23:19
Ответ дляПерловая Кашка
Ну ви прикольна. Того вже немає і не Буде!
Королева ганделику• 27 января в 23:21
Ответ дляСкрипяСердцем
Просто розслабляєшся в безпеці і все. Їй спочатку треба приїхати на тиждень і подивитися
Скромняшка• 27 января в 23:27
Ответ дляМастер Пис
Они ждут морозов...
У мене так.
Дуже подобається додаток, показує досить точно.
Але не оптимістично(
Скромняшка• 27 января в 23:29
Ответ дляБлиск думки
Мені теж так сказали в школі. Але офіційно ще немає.
Хоча у нас в школі є тепло, на відміну від будинків. Біля школи вже пункт обігріву поставили, там люди ночують.
Мастер Пис• 27 января в 23:31
Ответ дляМетелики на душі
Я уже боюсь заходить в погоду
По сути 5 дней сильного мороза
Скромняшка• 27 января в 23:32
Ответ дляIQ 80
В Украине? Смеётесь? С дистанционкой в лучшем случае, беготней в подвалы во время тревог, самостоятельным изучением материала? Забавно.
Чому?
У доньки було нормальне навчання в школі до цих ’додаткових канікул’.
Звичайне очне навчання.
В школі тепло. Сьогодні особисто була, батареї гарячі. А вдома льодяні - поруч зі школою.
Тривоги не такі часті наразі. Вчора єдиний день за останній час був коли з 14 до вечора була тривога.
Тобто в нашому мікрорайоні школа очно була б гаррим виходом. Діти хоч погрілися б
Звичайне очне навчання.
Скромняшка• 27 января в 23:34
Ответ дляПопразендовна
Пересилили бы людей с Троещины в конче заспу
Там працює чоловік. Саме де круті дома.
Там теж світла і тепла не буває періодично. Вчора прийшов - задубів на роботі. І увімкнути нічого було бо світла не було весь день.
Я тут Живу• 27 января в 23:39
Автор, без образ, але - читаю Ваші коментарі про нормальне навчання, повернути дітей до школи, питання в темі про опалення і світло... Чи Ви наївна, чи оптимістка на максималках.
ТЕЦ6 критично пошкоджена, про яке тепло може йти мова? А якщо Ви живете вище 8 поверху в негазифікованому будинку, то забудьте і про воду - її немає і сумніваюсь, що буде. У мене 14 поверх, тихо радію, що працюю дистанційно і є можливість знаходитись не в Києві цей час.
Нормальне навчання - це взагалі щось із розряду фантастики. Яке навчання, як в школах стіни промерзли, а деяких і труби прорвало? Не кажучи вже про відсутність електроенергії.
Тому сидіть, де сидите, якщо Вас не виганяють.