Оченьценная• вчера в 03:44
Вдома з татом але з війною, чи закордоном, але без тата?
Хто виїхав закордон і давно проживає з дітьми (особливо хлопчики) без тата, як ви на це наважились і чи не пожалкували? Чи відсутність тата вплинула на дитину?
Цікаві досвіди, поділіться.
Королева ганделику• вчера в 20:39
Ответ дляРадуга-дуга
Ну-ну.... У меня соседка уехала в Германию. Вот такая же наивная дурочка как и вы
муж живёт с молодой феей, а жене по видео лапшу на уши вешает, что любит и ждёт
Ну я не ваша соседка, и не дурочка потому как за чучело замуж не выходила. У него есть семейные ценности, и он не хочет потерять семью, и не на помойке себя нашел. А вы все знаете как там и шо, своей жизни совсем нет 😂
курасаны• 2 часа назад
Я не вірю, що на відстані зберігаються стосунки. Майже всі знайомі дівчата, які виїхали, розлучилися. Тому я розумію, що це тупо білет в один кінець. Треба думати, як виїхати з чоловіком у відносно безпечне місце, або як взагалі виїхати разом.