Оченьценная• вчера в 03:44
Вдома з татом але з війною, чи закордоном, але без тата?
Хто виїхав закордон і давно проживає з дітьми (особливо хлопчики) без тата, як ви на це наважились і чи не пожалкували? Чи відсутність тата вплинула на дитину?
Цікаві досвіди, поділіться.
Оченьценная
• вчера в 03:48
Ответ дляПесиКот
Тати бувають різні
Зараз говоримо про «здорові» сімʼї і хороші відносини батьків і дітей
ЗаведУющая• вчера в 03:49
Вам сейчас тут напишу что всё классно заграницей и вы держитесь за мотню, тут одиночки любят обесценивать семьи других.
Поэтому автор если отец и муж классный, подумайте сто раз
#Пойду_кгадалке• вчера в 04:05
Кожен адекватний батько хоче щоб його дитина була у безпеці. Інше егоїзм Тому звичайно закордон. Мені вже майже 30 років і батько на 0, а він все одно хоче тільки щоб я була у безпеці. Навіть коли я приїжджаю на тиждень, то він дуже хвилюється і завжди хоче відговорити їхати.
Фима Собак• вчера в 04:13
В нас тато 10 з 10
Правда в мене донька
Він радіє, що вона закордоном
В понеділок має кекси пекти на клас, у наступний вівторок фотосесія класом. Сьогодні для дівчат на фізкультурі карате для самозахисту. На початку березня-лижні вихідні (Австрія)
Постійно повторює, що зараз не час бути дітям вдома((((, а далі покаже
Вони раніше до війни були два зліплені один до одного вареника) Рік як ми порізно, але в дитини життя продовжується як раніше до війни
Правда в мене донька
Він радіє, що вона закордоном
любименькая• вчера в 04:18
В мене дві близькі людини воюють. І саме вони наполягали вивезти дітей. Приїжджають в відпустку за кордон ( так, це дозволено)
Оченьценная
• вчера в 04:33
Ответ дляФима Собак
В нас тато 10 з 10
Правда в мене донька
Він радіє, що вона закордоном
Правда в мене донька
Він радіє, що вона закордоном
А як ваші стосунки з чоловіком на відстані? Ви вірите, що можна так продовжувати наприклад кілька років? Ну, звичайно періодично бачитись
Фима Собак• вчера в 04:40
Ответ дляОченьценная
Ми почали зустрічатися після школи
Вчилися в різних містах і стосунки були на відстані. Тому для нас це не вперше. Дуже важко мені бо я завжди була ЗА чоловіком ( За день по 100 дзвінків. Він в курсі наших справ. Відправляємо йому маленькі посилки з речами якими користуємося самі, щоб він розумів чим ми живемо))) нещодавно разом оцінювали зубну пасту: кому подобається кому ні) чіпляємось за кожну соломинку((
Але наша ціль-донька. Можливо вона цього і не оцінить, але робимо все можливе.
Джага-джага• вчера в 05:01
Ответ дляФима Собак
Ми почали зустрічатися після школи
у психіки є захисний механізм - коли близька тобі людина дуже далеко від тебе, рано чи пізно, щоб не страждати і зменшити тугу, мозок звикає думати що ви вже не разом, що це вже чужа тобі людина.
говорю це як донька тата, який кілька років їздив на заробітки на тривалий час.
дуже люблю тата, але він не був поряд всі важливі періоди мого життя, підліткового віку. хоча він і приїздив часто і дзвонив і писав листи, і передавав посилки.
ніяка проба зубної пасти на відстані не утримує стосунки. в якийсь момент, коли ви вже поряд разом, ти розумієш яка прірва між вами і на скільки мозок адаптувався жити без цієї людини, щоб не страждати від її відсутності.
Оченьценная
• вчера в 05:34
Ответ дляФима Собак
Ми почали зустрічатися після школи
Я вас дуже розумію і підтримую. Нехай ваші стосунки все витримають і лише зміцніють. Я знаю приклади, коли ось так майже 4 роки живуть, зустрічаються в Україні на канікулах дітей і вони планують бути разом.
А є приклад у подруги, то це взагалі..
. 9 років вони навіть не бачились, бо не могли заїхати і виїхати для зустрічі і от вже 3 роки як вона з донькою до нього поїхала в США і все добре.
А є приклад у подруги, то це взагалі..
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 05:54
Навіть не знаю, автор, що Вам сказати. ’За’ виїхати багато, але є одне глобальне ’проти’ - статистика розлучень. І якось в такому контексті навіть хороші ’тата’ не всі такими залишаються...
Королева ганделику• вчера в 06:05
Никак не повлияло. Ну без папы и без папы, зато прекрасно спокойно живут, без нервов, ограничений
Оченьценная
• вчера в 06:15
Ответ дляКоролева ганделику
У вас хлопчики, скільки років? Як при цьому ваші стосунки з чоловіком і як давно ви закордоном? Дякую
Радуга-дуга• вчера в 06:15
Ответ дляОченьценная
Автор, Ви з якого міста?
Радуга-дуга• вчера в 06:21
Ответ дляОченьценная
Дніпро
Ну мы тоже с Днепра. Пока сидим, выезжать не планируем
Королева ганделику• вчера в 06:39
Ответ дляОченьценная
Два сына, сейчас 17 и 11. Выехали в марте 22 , сразу, причем муж вытолкал. Я со старшим до истерики не хотели. С мужем норм, но брехать не буду был сложный период, пережили
Як міряти?• вчера в 06:43
Залежить від ситуації і дитини. Мої сплять крапко, не прокидаються під вибухи, не бінають в укриття, тобтопсихіка спокійна. Тому поки в повноцінній сім´ї. Але як то кажуть на чемоданах, бо син і якщо тікати то не від війни, а від мобілізації, від військового обліку, від щакритих корлонів, коротше від своїх тікатимемо
Я натуралка• вчера в 06:53
Ответ дляОченьценная
Автор, я попробовала, не верю, правда.
Со времнем даже темы для разговора пропадают, у каждого своя жизнь. Я поняла что либо мы будем вместе жить либо просто разведемся через время. И мы вернулись домой. Отношения на расстоянии не для нас.
Мост_Устал• вчера в 07:17
Ответ дляОченьценная
Я вдома. Старший син на фронті. Чоловік на фронті. Питання. Про які ’здорові’ сім´ї і і відносини вам розповісти?
Фима Собак• вчера в 07:30
Ответ дляДжага-джага
Незнаю
Мені немає коли тужити))) тут знаходжуся не на допомозі, живу за наші гроші. Гребу як можу) чоловік вдома теж. Каже «вас немає, що робитиму?»
Немає в мене такого. Але ж стосунки різні бувають. Я не кажу, що легко! Але ми ж війну не вибирали тому виходимо з того що є
Леди Г• вчера в 07:44
Ответ дляОченьценная
А які у вас приоритети? Чисто ващі.
ФФФФристайла• вчера в 07:44
Сегодня в Белгородке шахед попал в дом и убил родителей, мальчик ранен, но жив.
Как думаете звучал бы у них ответ на Ваш вопрос?
Наверняка• вчера в 07:46
Мало того что муж не выездной, так надо запереть ещё и детей в гетто ради тата?
Пешеходик• вчера в 07:48
Ответ дляЗаведУющая
Діти важливіше за чоловіка. Чоловіків може бути з десяток, а ось дітей ні. Але так, у кожного свої пріоритети.
Смурфик• вчера в 08:07
Ответ дляМиссис Буркул
Ми приїхали до тата сюди в дурдом. Жаліємо не те слово. Син теж
Обратно будете ехать?