Ленне-Рейма• 28 января в 06:21
Це жах та не можна пояснити
Експерт авіації обурений тим, чому шахеди долітають до міст, адже це неприпустимо та з точку зору авіаційних екпертів якесь дивне дивно чи домовленність незрозуміла.
Костянтин Криволап: «Це жах, у нас наразі ані концепції, ані відповідального».Рішення проблеми просте : використання легкомоторної авіації та аеростатів, але незрозуміло чого у нас це саботують- наголошує пан Криволап
Лорка-хлорка• 28 января в 13:13
Погуглила цього «експерта». Якісь дід на дивані набирає просмотри від домогосподарок? воно ще і володар купи ФОП та Тов ( з російським капіталом). Його ще і на Марафон на запрошують))) зашкварний персонаж
Ширли-Мырли• 28 января в 13:36
Я не експерт,але реально не розумію як вони умудряютсья всю країну пролетіти
Холодная каша• 28 января в 14:05
Ответ дляСМСница
Языком чесать много ума не надо.
Эксперт херов.
Он експерт.А Зеленский просто болт положил на нашу безопасность.Это надо признать.
Холодная каша• 28 января в 14:05
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Уже давно надо было объявить женскую мобилизацию в ПВО и закрыть небо навсегда.
Поплавило вас.Идите сами.
Холодная каша• 28 января в 14:06
Ответ дляЛенне-Рейма
Звісно, наразі у нас повно експертів у владі, особливо наш Потужний фаховий екперт з великим досвідом
, який публічно сказав, що не вміє мислити стратегічно...
Все намного круе.Наш недопрезидент высрал ртом,что в своей голове он войну закончил уже давно.Наркоман.
Кредитная• 28 января в 14:27
Ответ дляНеновая почта
Еще читала мнение, поставить вокруг критических объектов высокие опоры или просто краны и натянуть на них сетку рабицу. Шахеды это остановит
Нереализованное мнение 4х-летней давности...
Уже несвоевременное - сгорел забор - гори и хата!
Кредитная• 28 января в 14:28
Ответ дляЛенне-Рейма
Коли я про це думаю. мурахи по шкірі, адже я неодноразово вже чула від фахівців, що збивати можливо та треба ДО підльотів до міст, а не над ними....
А как они будут падать на детские площадки, как недавно во Львове, если их сбивать на подлете?
Ну вы как маленькая!
Кредитная• 28 января в 14:31
Ответ дляЛенне-Рейма
Моя подруга їздила на декілька днів до нареченого військового біля лінії кордону, він сказав, що сам не розуміє, коли бачить, що дрони летять над їх головами до міст, але не дають команди на збиття..
’Берегут’ военных...
Дрон ведет ’разведку на себя’. Тот, кто сбил - показал свое место нахождения, туда полетят еще дроны или ракеты.
А гражданских у нас много!
Кредитная• 28 января в 14:33
Ответ дляТриндичіха Байрактар
ПВО нельзя ставить за городом иначе его быстро уничтожат
В городе, за спинами женщин и детей?
Где-то мы эту концепцию уже слышали...
Враг - лучший учитель!
Где-то мы эту концепцию уже слышали...
Враг - лучший учитель!
Ленне-Рейма
• 28 января в 14:33
Ответ дляКредитная
’Берегут’ военных...
А гражданских у нас много!
може й так, до речі, це цікава та правдоподібна версія
Неновая почта• 28 января в 14:33
Ответ дляКредитная
Та да. Еще бы предложили пулеметы на пикапы ставить, тачанки блин, ну архаизм же
Малая Налегке• 28 января в 15:30
Ч теж дивувалися, ч ще розумію біля кордону. Але на далеко км вглиб країни чому долітають? Є два варіанти 1 нема чим, 2 є чим , але не дають команди збивати (про це я чула через десяті руки). До того ж ППО не може стояти на всій протяжності руху шахедів+не вистачає спеціалістів. Поговорити всі можуть. Щось кадрові пенсіонери не поспішають показувати як треба.
Гадаю_По_шнуркам• 28 января в 16:51
Ответ дляМалая Налегке
Не хватає чім збивати + погодні умови + шахеди постійно удосконалюють і міняють тактику.
+ Тупі накази і боротьба за цілі.
Як міряти?• 28 января в 18:01
Ответ дляМиловидна леді
Я не понимаю.
За 4 года вы не поняли что происходит на самом деле? Серьезно? Тогда и не нужно в это вникать, видимо
Кучерявочка• 28 января в 18:08
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Их давно лупят из ДШК на машинах
ДШК вверх сбивает до 1,5 км. Шахед летит 3,5-5 км.
ИИИИ????
И то, что шахеды облетают позиции МВГ слышали? И то, что МобильноВогневаГрупа - не совсем мобильная, она не ездит где хочет, не гоняется на машине за шахедом, а имеет постоянные позиции и карты огня для каждой (с учетом расположенных рядом жилых построек), слышали, не?
Пиндеж по поводу команды на сбитие даже комментировать не хочу. У нас нет команд на сбитие, у нас есть готовность 1,2,3. И если в готовность 1 или 2 ты на позиции, видишь в тепловизор шахед в своем секторе обстрела и рядом нет своей авиации, то ты пытаешься его сбить. Ага, из ДШК или Браунинга, это в лучшем случае, про Максим или ЧэЗэ калибра 7,62 рассказать? У тебя есть до 10 секунд для этого.
ИИИИ????
Вообще не факт• 28 января в 18:29
Ответ дляХолодная каша
... ще в Омані, або в літачку Патрушева, котрим цього малороса-піськограя відправили назад з Оману після сходки
Вообще не факт• 28 января в 18:46
Ответ дляШирли-Мырли
А нічого дивного....
РЛС в Україні - військовий заявив про гострий дефіцит станцій
Цікаво, хто тепер у зелених маньок барига і наживається на війні?
ВундерКИНГ• 28 января в 18:55
Ответ дляМалая Налегке
Я вже тут неоднократно писала моі батьки живуть 20 км від кордону ,там вже в тих лісах і полях місця живого нема від уламків , ви навіть не уявляєте скільки іх збивають там і починають як тільки перелітає кордон , І про то скільки збивають там навіть ніде не пишуть , Треба дівчата трохи далі свого міського носа щось розуміть
Цибулька зла• 28 января в 19:04
Иногда долетают, иногда нет. Если нет, то им помогает кривожопое ппо, которое прозевало шахед на подлете к городу, но зато словило его прямо над жилыми домами.
Аноним_1858• 28 января в 20:21
Ответ дляМалая Налегке
Але шахеди літають одними і тими маршрутами
СМСница• 28 января в 20:38
Ответ дляХолодная каша
Он пиздабол а не эксперт
Лорка-хлорка• 28 января в 20:39
Пан Криволап тільки сину до міністрів радником може сосватати. Корзиночка теж спец по всім питанням. Так багато питань до цих посіпак
Гадаю_По_шнуркам• 28 января в 22:37
Ответ дляЦибулька зла
Ви ж не кривожопа, так?
Чому досі не в ппо?
Гадаю_По_шнуркам• 28 января в 22:39
Ответ дляАноним_1858
Ага. Ще й строго по розкладу.
Дурниці ви пишете
Ганцю в кєдах• 29 января в 02:56
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Военные не при чем, они без приказа не сбивают, если вы не знали
Как легко и удобно прикрываться приказами
А если поступит приказ прыгнуть всем дружно с 9 этажа - тоже его выполнят?
Аноним_1858• 29 января в 06:00
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ага. Ще й строго по розкладу.
Дурниці ви пишете
Всі бачать ’відбулись пуски шахедів’. До чого ваш розклад?