Ленне-Рейма• 28 января в 06:21

Це жах та не можна пояснити

Експерт авіації обурений тим, чому шахеди долітають до міст, адже це неприпустимо та з точку зору авіаційних екпертів якесь дивне дивно чи домовленність незрозуміла.
Костянтин Криволап: «Це жах, у нас наразі ані концепції, ані відповідального».Рішення проблеми просте : використання легкомоторної авіації та аеростатів, але незрозуміло чого у нас це саботують- наголошує пан Криволап

Сиренькая• 28 января в 10:08
Ответ дляСоветчица Года
Туда кстати очередь, если вы не знали
Намного лучше быть ПВОшником в Киеве, чем сидеть в окопе на нуле
Так автор же не будет над Киевом сбивать. Она их дальше линии фронта не пустит

Міс Всесвіт• 28 января в 10:09
Брат служить в під Харковом.
Збивають вони ті шахеди поза містом. Вже що не встигли збивають де прийдеться.
Міс Всесвіт• 28 января в 10:09
Ответ дляНеновая почта
Тут просто дискусія пішла у бік того що шахеди збивають вже над містом. Наскільки я бачу - це не так

З приводу маломоторної авіації, це ж не за 2-3 тижні робиться, прийдемо і до цьго. До кулеметних розрахунків на пікапах теж довго йшли, експерти здається ще у 23 казали що це треба робити, а з´явились вони десь у середині 24
О Господи!
Розумна людина пише
Гадаю_По_шнуркам• 28 января в 10:21
Ответ дляНеновая почта
Висота тех споруд не пернвищує 50м. Подивіться відео атак шахедів, вони не вміють пікірувати на ціль, ´забор´ буде їх зупиняти
Вміють і добре. На днях дивилася відео, як добре пікірував шахед на ціль(гелікоптер)
Ладно, зараз не про це. Сітка не зупинить шахед. От уявіть : сітка рабиця і в неї, на швидкості 250+ влітає авто. Вона його зупинить?
Чумачечая_• 28 января в 10:35
Ответ дляЛенне-Рейма
Звісно, наразі у нас повно експертів у владі, особливо наш Потужний фаховий екперт з великим досвідом , який публічно сказав, що не вміє мислити стратегічно...
І ця тема на наступний день після того як назначили відповідальну за це людину?
ЛеньГуглить_правда• 28 января в 10:35
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Нет, конечно. Вы что. Из Запорожья вообще никто не воюет. Ни одного мужика на фронте нет из Запорожья. У нас и кладбища пустые. Только со славной Львивщины нас едут защищать.
Ті що воюють таку нісенітницю писати не будуть .
Ви де і ваш чоловік ? Стрілки не переводьте на Львів .
Чумачечая_• 28 января в 10:37
Ответ дляЛенне-Рейма
Коли я про це думаю. мурахи по шкірі, адже я неодноразово вже чула від фахівців, що збивати можливо та треба ДО підльотів до міст, а не над ними....
Запускають150 шахедів. До міста долітає з десяток. Куди поділись інші?
Гжегож Бженчишчикевич• 28 января в 10:37
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Уже давно надо было объявить женскую мобилизацию в ПВО и закрыть небо навсегда.
Тільки після вас, ви взірець і приклад, мотивація у вас норм, так що вперед.
Млинець Мій• 28 января в 10:47
Ответ дляПервоклашка Я
Можна пересадити звідкись навколо об´єктів, високі тополі, щоб при піківуванні шахеди плуталися в гілляках
Месяц назад один сбитый ’самолетик’ пролетел как раз над моим домом и через огромнейший тополь, аккурат между ветками, приземлился на соседнем предприятии на линии электропередач.

Меломанка Маланка• 28 января в 10:56
Ответ дляНеновая почта
Знаю як проходила у Ізюмському районі, де росіяни стояли півроку. ЗСУ зайшла туди настільки стрімко, що фсб просто не встигли розкапати траншеї із купою трупів із руками зв´язаними дротом. Чи ви очікуєте що казапи будуть прямі трансляції вести з катівень і показувати страти у новинах?
Всих підряд катували, чи шукали списки атошників і т. д?
Неновая почта• 28 января в 11:06
Ответ дляМеломанка Маланка
https://uk.wikipedia.org/wiki/Масові_поховання_під...

Масові поховання під Ізюмом було знайдено 15 вересня 2022 року після звільнення більшої частини Харківської області від російських військ. У ході ексгумації було виявлено 447 тіл: 414 тіл цивільних осіб (194 чоловіки, 215 жінок, 5 дітей), 22 військовослужбовців, 11 тіл, стать яких не встановлена; більшість з цих людей загинули насильницькою смертю, 30 тіл мають явні сліди катувань.

Могили були розташовані серед дерев і позначені дерев´яними хрестами. Серед похованих переважно цивільні, іноді діти, а також щонайменше 17 солдатів ЗСУ. Більшість похованих померли насильницькою смертю від артилерійського вогню, вибухів мін та рідше авіаударів, також тіла з мотузкою на шиї, зі зв´язаними руками, з поламаними кінцівками та з вогнепальними пораненнями, у декількох чоловіків ампутовані геніталії
...
Мешканці, які пережили окупацію, стверджують, що росіяни стріляли по конкретних особах і вже мали списки військовослужбовців, сімей військових чи ветеранів війни на Донбасі. Вони також заявили, що підбираючи жертв, вони тероризували мешканців міста, публічно роздягаючи їх. Володимирівна стверджувала, що їй дозволили поховати територіальних оборонців і деяких бійців, але більшість загиблих українських військових їй не дозволили поховати і не вони досі не знають, де знаходяться тіла.
Меломанка Маланка• 28 января в 11:10
Ответ дляНеновая почта

...
Удалено администрацией...
ЛеньГуглить_правда• 28 января в 11:15
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
Ви іпанута геть чи що ? 🤬
Неновая почта• 28 января в 11:16
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
Ні*уя ви не можете. Ви навіть гуглом користуватись не можете
Меломанка Маланка• 28 января в 11:42
Ответ дляНеновая почта
І марафоном користуватися не вмію
Неновая почта• 28 января в 11:56
Ответ дляМеломанка Маланка
І марафоном користуватися не вмію
Ні підручником історії, ні російською класикою типу Льва Толстого «Хаджи-Мурат», ні мемуарами накшталт радянського генерала Григоренко чи радянського солдата Ніколая Нікуліна, я це зрозуміла. Вам смішно, бо ви тупа
На превеликий жаль вже багато людей загинуло, і патріотів, і таких як ви, які думали що із ними нічого не буде, що якось пересидять, а було згвалтування та голова розтрощена прикладом. І мені їх усіх однаково шкода
Гадаю_По_шнуркам• 28 января в 12:01
Ответ дляМеломанка Маланка
А атошники, волонтери і та.д. не люди? Їх і їхні родини можна катувати, вбивати?
Меломанка Маланка• 28 января в 12:16
Ответ дляНеновая почта
Ви зараз біситесь, бо вам не вдається вже тут залякувать людей, бо люди вже не ведуться на бурят.
Меломанка Маланка• 28 января в 12:19
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Мова йде про те, що катуватимуть усих. Яі питаю як так вийшло, що в Криму і Мелітополі катували далеко не всих.
Людина беручи др рук зброю чи щаймаючись волонтерством має усвідомлювати, що загрожує її сім´ї.

Дівчина Бобула• 28 января в 12:23
Знаю, что месяц назад был огромный скандал в узких кругах. Тогда сильно потрепали город. Так вот, из 11 мобильных групп на позиции выехала одна. Остальные просто отрапортовали, списав топливо и боекомплект. Вскрылось совершенно случайно, кто там ездит их проверять... но нежданно произошло серьезное преступление и полиция начала следствие...и вскрылось, что там, где должны были быть пацаны с пулеметами и мимо них двигаться преступники, отходя от места преступления... ой, а там никого... нигде, ни на одной из точек....вернее только на одной... когда потянули веревочку, то офигели... и это ж явно не впервые.
Неновая почта• 28 января в 12:25
Ответ дляМеломанка Маланка
Не знаю з чого ви вирішили що я бішусь, ніби приводу я не давала. З приводу залякувань: окрім катівень та масових страт нам і екологічну катострофу зробили, і били по дитячій лікарні, і по складам з ліками, і по життєво необхідній інфроструктурі. Вже не знають як дати зрозуміти що хочуть нас вбити, але все одно є оптимістки, які вважають що це такі жарти
Неновая почта• 28 января в 12:31
Ответ дляМеломанка Маланка
Насправді достньо мати гроші або бізнес. Або працювати лікарем і лікувати поранених ЗСУ. Або вчителькою української мови у школі. Або бути у конфлікті із колоборантом якого призначили на якусь посаду у новій адміністрації. І ось вам квиток на підвал
Меломанка Маланка• 28 января в 12:31
Ответ дляНеновая почта
Тут дівчата писали, що по житловим кварталам харкова б´ють, а потім в іншій темі дівчата пишуть як військові самовільно щасиляються в квартири, де виїхали власники. Це до про дит лікарні, роддома і т. д.
Якщо зочуть вбити, то ще ращ питаю, чому крим не перебили всіх? Чому абхазію не перебили всіх?
Неновая почта• 28 января в 12:42
Ответ дляМеломанка Маланка
Блін, да загугліть вже, чому я вам все це пишу? У Криму проти кримсько-татарського населення постійні репресії, під тортурами вибивають покази і дають дикі сроки, по суті просто за етнічну приналежність. У Абхазії спалахнули протести, це було тіки що, 2024 рік, і їм одразу обрізали електрику, усій Абхазії. Це що, не репресії?
Гадаю_По_шнуркам• 28 января в 12:43
Ответ дляМеломанка Маланка
Виправдовуєте катів?
Гадаю_По_шнуркам• 28 января в 12:47
Ответ дляМеломанка Маланка
По вашому, вони стріляють лише по військовим об´єктам і де живуть військові?
Поїдьте в прифронтове місто і поживіть і потім скажете чи хочуть вбити чи ні.
Первоклашка Я• 28 января в 12:55
Ответ дляНеновая почта
Я бачила відео як над нашим заводом пікіруваш шахед, пікіруючого не збити. Зенітки стріляли по цілях(мало, але стріляли), залпи не долітали по висоті до шахедів. В 2025 в нас був обстріл вночі 12 шахедів, 6 іскандерів. в основному точно по цілях. ще один бпла заплутався в гілляках, інший не розірвався, а впав недолетівши до будівлі. а так все чітко по будівлям, щоб більше руйнуваннь, допустім влучання над прольотами сходів, по середині даху, чи над хім.лабораторією
Первоклашка Я• 28 января в 12:57
Ответ дляГлаза_в_3_карата
По Женевской конвенции запрещено сбивать над городом и жилыми домами. А у нас их будто специально допускают в города и начинают людям на головы сбивать. А ещё смешно как пишут, что ночью сбили 420 дронов из 440, а днем летает один дрон разведчик над Киевом часами и его никто не сбивает, только пишут о его перемещении по городу. Тут и дураку всё ясно, спланированный мирового масштаба геноцид украинцев.
можна цитату з Женевської конвенції?
Первоклашка Я• 28 января в 12:57
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Та вы шо. А аатоматные очереди с пикапа мне , значит, во сне приснились.
може кулеметні, мінометні черги?
Первоклашка Я• 28 января в 12:59
Ответ дляНеновая почта
Это типа вы так шутить пытаетесь? Сколько времени растет дерево?
Все прифронтовые города под сетками, это дешавая и рабочая схема против дроновых атак
того і шуткую, що пересадити доросле, але не врятує таке, ефективніше реб