Ms. Dolly• вчера в 09:35
Новые темы в школе
А у вас тоже в школе если нету света учителя онлайн не выходят и не объясняют детям новую тему, а сбрасывают все на родителей дают задания из новой темы но урока по ней не проводят и сиди объясняя ребенку как это задание делать, так же и когда они в школе находятся если тревога и тему не начали, дают домашние задания из новой темы, а ребенок сам дома с родителями уже учит. За 3 года такой учебы у меня ребенок ничего не знает почти хотя стараюсь объяснять как могу но я не учитель же. А потом притензии от классной выслушиваю что у ребенка плохо с учебой
Десь так, але...• вчера в 10:46
Ответ дляНебалувана Галя
Діти сидять в підвалі. Нові теми пояснюють. 10 клас.
Бо у вас є світло
Лівий Локіть• вчера в 10:47
Ответ дляБанка з медом
Бо репетитор отримує за годину 400 грн, а вчитель 50, то звичайно в його інтересах себе всім забезпечити, а вчитель в державній школі не повинен цього робити, він найманий працівник, і забезпечити всім необхідним для роботи має держава, а він лише надає освітні послуги.
Вчитель має спланувати уроки таким чином, щоб викласти всі передбачені навчальною програмою теми.
Ніхто не вимагає від нього щось купувати. Хай планує програму таким чином, щоб за наявності електрики встигнути пройти всі теми. Якщо він може це зробити - хто проти, щоб він сачкував у час відсутності електропостачання?
Небалувана Галя• вчера в 10:47
Ответ дляMs. Dolly
Провести оптоволокно и купить хотя бы один павербанк чтобы запитать себе интернет который будет работать 8часов. Этого хватит. Чтобы провести урок 1
Головне щоб у оператора оптоволоконного інтернета вистачило електрики на підтримку зв´язку. Бо і оптоволокно не завжди спасає.
Десь так, але...• вчера в 10:48
Ответ дляЛівий Локіть
Ви програму 3 класу пам´ятаєте? Там майже щодня нова тема.
Небалувана Галя• вчера в 10:48
Ответ дляДесь так, але...
Бо у вас є світло
На даху школи сонячні панелі.
Десь так, але...• вчера в 10:48
Ответ дляНебалувана Галя
На даху школи сонячні панелі.
Ми раді за вашу школу
Фісташкова кава• вчера в 10:49
Ответ дляЛівий Локіть
Ви вчитель? Який бридкий коментар.
Відповів вам вашими ж словами: зарплату вчитель не забуде повернути за невиконану роботу? Нема уроків - нема оплати. Все чесно.
В на місце цього вчителя взяти того, що зуміє спланувати роботу, в не перекладатиме свої функціональні обов´язки на 8-річних дітей.
Я не вчитель.
І навіть якби була вчителем, то мала б право писати такі самі коментарі, як і всі інші. Тому ваші маніпуляції щодо професії зайві.
Ще раз наголошую: читайте законодавство. Є закон і він вищий за міркування диванних експертів. За вимушені простої платить роботодавець. Крапка.
Небалувана Галя• вчера в 10:49
Ответ дляДесь так, але...
Ми раді за вашу школу
Батьки скидались у фонд школи.
Золота орда• вчера в 10:49
Ответ дляMs. Dolly
У меня уже мысли все бросить и выехать из страны чтобы нормально ребенок учился. Потому что это не учеба, а не пойми что
как нормально? год он вообще понимать не будет ничего
Фісташкова кава• вчера в 10:51
Ответ дляЛівий Локіть
Як матір школяра автор має повне право вимагати від вчителя виконання ним посадових обов´язків по навчанню учнів. Взагалі цим має займатися директор, яка явно не на своєму місці. Дивуюся, що ’вдячні батьки’ не закидали скаргами районне і обласне управління освіти. Бо скаржитися дійсно є на що.
Почитайте уважно посадові обов´язки вчителя, коли знайдете, що він зобов´язаний купувати обладнання для онлана за свій рахунок, повідомите.
Золота орда• вчера в 10:51
Ответ дляMs. Dolly
вы оплатите?
Десь так, але...• вчера в 10:51
Ответ дляНебалувана Галя
Батьки скидались у фонд школи.
Автор не захоче.
Сарафанное радио• вчера в 10:52
Ответ дляMs. Dolly
Так сделайте это все учителю . Это вам же надо .
А у учителя есть рабочие инструкции , учитель и действует по ним .
Автор , вы такая очаровательная)))
Лівий Локіть• вчера в 10:52
Ответ дляФісташкова кава
Ви довго думали, щоб порівняти вчителів і репетиторів?
Я - репетитор, я провожу уроки на своєму обладнанні, ціна якого включена в ціну моїх послуг.
Чому вчитель має купувати це за свою з/п, в яку не включена ціна обладнання?
Ви отримуєте оплату за непроведені вами уроки? А чому вчитель має отримувати?
Якщо вчителю щось потрібно для проведення уроків, він має звертатися до директора школи для забезпечення належних умов роботи, а не до батьків.
Моя дитина застала ще ковідні часи. Вчителі теж почали ’в чому я повинен купувати за власний кошт’. Районне управління освіти зобов´язало школи забезпечити Інтернет і комп´ютер у приміщенні школи. І трапилося ’диво’: щойно вчителі зрозуміли, що для проведення уроків доведеться йти до школи, то зразу у всіх знайшлися ноутбуки з інтернетом. Була тільки одна викладач, якій зручніше було вести уроки зі школи. Решта всі вчили з дому. І організували це за один день)
Ангел-предохранитель• вчера в 10:53
Ответ дляДесь так, але...
У вас чудова дитина. Нажаль більшість дітей не такі.
Згодна. Я сиджу дивлюсь на дитину вона у хмарах літає..только после підвищення голосу починає щось мислити..і це я поруч сиджу а що там в комп´ютері вона не бачить дітей що вони роблять і що вони розуміють...
Де наша школа 90х....всі все знали ніяких репетиторів сиділи після уроку займалися
Ангел-предохранитель• вчера в 10:53
Ответ дляMs. Dolly
Вот и я отказалась в этом году сдавать учителям на подарки, потому что знаний у ребенка нету, а если и есть то только то что я смогла дать.
Краще купіть собі валеріанки на ці гроші.
Ангел-предохранитель• вчера в 10:53
Ответ дляMs. Dolly
Так вот именно что онлайна нету, только тему сбросили новую и домашку дали
Ви працюєте?
Сарафанное радио• вчера в 10:54
Ответ дляЛеди Г
Это отмазка. Интернет работает без света у всех. Блок питания на роутер купили все за 4 года войны.
Репетиторы моих детей вели уроки даже в марте 2022 четко по расписанию, когда у них за воротами парковались танки. Было бы желание.
Даже в убежище в тревогу совершенно спокойно можно проводить уроки, так как у нас, например, сделано по типу столовой: длинный стол и стулья. Каждый класс отдельно. Свет есть. Урок литературы или урок истории абсолютно вписываются в эту атмосферу. Но зачем, если можно нихрена не делать и получать з/п.
И не надо про маленькую з/п, что-то никто еще не отказался.
А что это за блок питания на роутер ?
Лівий Локіть• вчера в 10:54
Ответ дляФісташкова кава
Тому що за вимушені простої платить роботодавець. Ніколи законів не читали?
Вимушений простій оголошується наказом по підприємству. У школі є такий наказ? То звідки ви вимушений простій взяли ?
Фісташкова кава• вчера в 10:54
Ответ дляЛівий Локіть
Вчитель не має права планувати на меншу кількість годин, аніж в його ставці. Є календарний план, якого вчитель зобов´язаний притримуватися.
Ангел-предохранитель• вчера в 10:54
Ответ дляДесь так, але...
Як? Нова тема майже кожен день.
Згодна багато матеріалу дуже
Фісташкова кава• вчера в 10:55
Ответ дляMs. Dolly
Я би на вашому місці зробила саме так.
Лівий Локіть• вчера в 10:55
Ответ дляЗараз все скажу
Автор же написала, що в них немає приватних шкіл, то звичайно онлайн. Які ще варіанти?
Є варіант знайти вчителів, які згодні працювати, а не лише отримувати зарплату. Такі вчителі є.
Ангел-предохранитель• вчера в 10:55
Ответ дляЗолота орда
Я про це завжди думаю...
Ангел-предохранитель• вчера в 10:56
Ответ дляДесь так, але...
Автор не захоче.
Раніше були проблеми здавати гроші теперь проблеми - нема навчання.
Ms. Dolly
• вчера в 10:56
Ответ дляДесь так, але...
Автор теж пише, що математика і українська онлайн проводиться
Не проводится, было пару уроков когда был свет на этом все.
Ангел-предохранитель• вчера в 10:56
Ответ дляЛівий Локіть
Тому що це держ заклад.
Я зараз теж в такому ж роблю бо в інших нема світла нема зп.
Ангел-предохранитель• вчера в 10:57
Ответ дляФісташкова кава
Я би на вашому місці зробила саме так.
Не допоможе.
Фісташкова кава• вчера в 10:57
Ответ дляЛівий Локіть
Я працюю сама на себе, ФОП. Тому простої - це моя відповідальність.
А вчитель працює на роботодавця і вимушені простої має оплачувати роботодавець.
Тепер зрозуміло чи ще раз пояснити?
Фісташкова кава• вчера в 10:58
Ответ дляСарафанное радио
А что это за блок питания на роутер ?
Підійде звичайний павербанк чи упс.