Ms. Dolly• вчера в 09:35

Новые темы в школе

А у вас тоже в школе если нету света учителя онлайн не выходят и не объясняют детям новую тему, а сбрасывают все на родителей дают задания из новой темы но урока по ней не проводят и сиди объясняя ребенку как это задание делать, так же и когда они в школе находятся если тревога и тему не начали, дают домашние задания из новой темы, а ребенок сам дома с родителями уже учит. За 3 года такой учебы у меня ребенок ничего не знает почти хотя стараюсь объяснять как могу но я не учитель же. А потом притензии от классной выслушиваю что у ребенка плохо с учебой
Лівий Локіть• вчера в 10:59
Ответ дляДесь так, але...
Ви хочете, щоб 20 вчителів одночасно проводили уроки з комп´ютерного класу?
Скільки у вас учнів в школі?
Що заважає учителям сісти кожен в своєму кабінеті?
Ангел-предохранитель• вчера в 11:00
Зараз діти такі розслаблені, що вони вже не розуміють, що таке справжня школа і як повинно бути.

Як слід бачила тему жіночки, яка жалілася які зараз кандидати на роботу приходять - навіть розмовляти не вміють(( і це ж мабуть випускники вузів...
автор Ms. Dolly • вчера в 10:59
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ви працюєте?
Да работаю
Ангел-предохранитель• вчера в 11:00
Ответ дляMs. Dolly
Да работаю
Онлайн?
Лівий Локіть• вчера в 11:02
Ответ дляБанка з медом
Господи, що там за теми такі в третьому класі, що аж пояснювати треба? Нехай вивчить табличку множення і ділення, читає і поки достатньо, прям вища математика, що пояснювати треба.
Життя показує, що не всі дорослі програму 1-2 класу засвоїли, коли починають вчити лінійку і вимірювання довжини. Частина Порадниці свято вірить, що вимірювати треба від 1. І це дорослі тьоті. А ви від 3-класників очікуєте самостійно пройти рівняння і задачі.
Лівий Локіть• вчера в 11:05
Ответ дляДесь так, але...
Автор готова ціле літо ходити в школу?
Автор закінчила школу. Що їй там робити?
Плануванням уроків займається вчитель. І саме він відповідальний за планування уроків таким чином, щоб пройти всі передбачені теми. Звісно, під час навчального року, якщо вчитель не справляється - може звернутися до управління освіти з приводу питання продовження навчального року. Це питання у компетенції РУО, а не автора.
Лівий Локіть• вчера в 11:07
Ответ дляДесь так, але...
Який вихід? Вчителі у відпустку і навчатись літом?
Вихід - вчитель планує уроки таким чином, щоб подати ВЕСЬ матеріал. Саме за це йому платять зпл, і саме це передбачено його посадовою інструкцією.
Якщо вчитель неспроможний - є інші професії, які не вимагають кваліфікації.
І тоді вже вчитель сам буде зацікавлений побудувати навчальний процес таким чином, щоб все встигати вчасно.
Силиконочка• вчера в 11:08
Ответ дляБанан-барабан
Я до 4 класу пояснювала дома всі теми, а вже з 5 класу донька все виконувала самостійно. Тут є декілька варіантів, або батьки працюють з дитиною, або репетитори, або просто батьки забивають і далі як карта ляже...
я до 6 класу пояснювала укр, математику і англійську. Англійська онлайн на курсах. Але дитина не розуміє граматику і не може запам´ятати.
Зараз математику пояснює вже репетитор. Курси вже розуміє сама.
Ангел-предохранитель• вчера в 11:08
Ответ дляЛівий Локіть
Зараз такого не буде , тільки у приватних школах де зп за кожен урок...
Ангел-предохранитель• вчера в 11:08
Ответ дляСиликоночка
Ми ще пояснюємо 7 клас
Репетиторів немає.
Силиконочка• вчера в 11:12
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ми ще пояснюємо 7 клас
Репетиторів немає.
написала репетитор, бо чоловік - колись був репетитором. А так закінчив фіз-мат ліцей, і мех-мат факультет. Не у всіх така освіта. Всі подружки мають репетиторів з математики. Я вже на середині 6-го класу зійшла з дистанції. Гуманітарій. Всі інші предмети - дитина сама.
Лівий Локіть• вчера в 11:13
Ответ дляДесь так, але...
Як? Нова тема майже кожен день.
Хіба будівельник запитує у вас як будувати будинок? А пекар як пекти хліб? Лікар як лікувати? Кожен має робити свою роботу. Світла немає у всіх, не лише у вчителів. Але ж інші професії не перекладають на вчителя свою роботу, чи не так?
Робота вчителя - дати знання дитині згідно навчального плану. А не скинути нові теми на дитину. Моя дитина теж була на дистанційному навчанні свого часу. Повірте, є вчителі, які могли дати всі передбачені теми. А є і відверті ’шланги’. Чи можна їх примусити працювати? Так. Для цього потрібне бажання адміністрації школи і небайдужі батьки, що підуть в РУО. У автора все ускладнюється малим містом. У великих містах вчителі не такі борзі, бо нема такого кумівства як по малих містах.
Лівий Локіть• вчера в 11:13
Ответ дляДесь так, але...
Як? Нова тема майже кожен день? Вихід один - діти на канікули, вчителі у відпустку. Навчання влітку.
Так роблять погані вчителі.
Лівий Локіть• вчера в 11:15
Ответ дляМій не такий
Работу должна организовать школа. Если дир сказал, нет света - уроки не проводим, то учитель ничего не проводит. Ведь можно в школе же купить генератор, провести оптоволокно и вести уроки из школы.
А хто вам сказав, що всього того у школі нема? Це не проблема автора організовувати робоче місце для вчителя. Це питання вирішується в межах школи і без участі батьків.
Лівий Локіть• вчера в 11:17
Ответ дляДесь так, але...
Ви станьте на місце директора і хоч якогось вчителя знайдіть. Бажаючих працювати в школі - немає.
Я знаю чоловіків, що намагалися влаштуватися у школу (викладачі університету на половину ставки)- в школах ’немає місць’ )
У малому місті черга на місце вчителя стоїть, маю двох знайомих вчителів історії у райцентрі.
Лівий Локіть• вчера в 11:20
Ответ дляФісташкова кава
Я не вчитель.
І навіть якби була вчителем, то мала б право писати такі самі коментарі, як і всі інші. Тому ваші маніпуляції щодо професії зайві.

Ще раз наголошую: читайте законодавство. Є закон і він вищий за міркування диванних експертів. За вимушені простої платить роботодавець. Крапка.
Почитайте як оформляється вимушений простій. Є накази по закладу освіти про вимушений простій? То чому ви відсутність електрики так називаєте ?
Десь так, але...• вчера в 11:21
Ответ дляЛівий Локіть
Є варіант знайти вчителів, які згодні працювати, а не лише отримувати зарплату. Такі вчителі є.
Питання де такі вчителі і чому вони не в школі до цього часу?
Десь так, але...• вчера в 11:22
Ответ дляЛівий Локіть
Відсутність стабільного інтернету та електроенергії
Лівий Локіть• вчера в 11:23
Ответ дляФісташкова кава
Почитайте уважно посадові обов´язки вчителя, коли знайдете, що він зобов´язаний купувати обладнання для онлана за свій рахунок, повідомите.
Хто говорить про щось купувати за власний рахунок?
У посадових інструкціях вчителя є обов´язок спланувати навчальний процес у межах навчальної програми. Власне, цього від нього і вимагають. А як він буде то робити - то лише його вибір. Хоче - хай купує за власний кошт. Хоче - вимагає обладнати робоче місце засобами зв´язку від управління освіти. Хоче - викладає стисло, доступно і зрозуміло ВСІ теми, щоб всі учні їх засвоїли на належному рівні. Ми ж не знаємо здібностей вчителя. Але чого він точно не має права робити - давати на самоопрацювання теми з математики чи української мови 3-класникам замість вчити дітей.
Десь так, але...• вчера в 11:24
Ответ дляЛівий Локіть
Він і спланував і проводить уроки згідно розробленого плану і підписаного у директора на початку семестру. Все згідно посадової інструкції.
АгатаХристя• вчера в 11:27
Ответ дляMs. Dolly
Пока что третий, но дальше будет хуже.
Мій в першому, такого немає. Якщо після тривоги дітей прийшло в клас мало, то вчитель цього дня не пояснює новий матеріал, діти опрацьовують попередній.
Лівий Локіть• вчера в 11:27
Ответ дляФісташкова кава
Вчитель не має права планувати на меншу кількість годин, аніж в його ставці. Є календарний план, якого вчитель зобов´язаний притримуватися.
Ось і чудово
Хай притримується календарного плану і своїх годин. І якщо він неспроможний скласти навчальний план - є управління освіти з методистами. Хай звертається з вимогою забезпечити належні умови праці туди, а не до 3класників
Лівий Локіть• вчера в 11:28
Ответ дляАнгел-предохранитель
Тому що це держ заклад.
Я зараз теж в такому ж роблю бо в інших нема світла нема зп.
Як зручно - отримувати зал за незроблену роботу)
А вище там писали, що нема бажаючих у школі ’працювати’.
Десь так, але...• вчера в 11:28
Ответ дляЛівий Локіть
Ці викладачі мають освіту вчителя початкових класів, щоб замінити вчителя автора? Ви думаєте люди які прийдуть в школу ради броні всі будуть ефективно працювати? Я працювала минулий рік в школі. Бачила ту ефективність.
І да. В школі де я працювала другий рік немає вчителя хімії. Завал з фізикою і математикою. Де ті бажаючі працювати за відстрочку?

Я
Ангел-предохранитель• вчера в 11:29
Ответ дляСиликоночка
Я же поки тримаюсь)
Лівий Локіть• вчера в 11:29
Ответ дляФісташкова кава
Я працюю сама на себе, ФОП. Тому простої - це моя відповідальність.

А вчитель працює на роботодавця і вимушені простої має оплачувати роботодавець.

Тепер зрозуміло чи ще раз пояснити?
Ви перечитайте що таке простій і як він оформлюється. У школах немає простоїв. Я не знаю чому ви там вчите, якщо з 5гло разу не може засвоїти таку просту інформацію.
Лівий Локіть• вчера в 11:31
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ми підійшли до кореня проблеми: навіщо напружуватися,якщо зпл платиться незалежно від роботи?
Фісташкова кава• вчера в 11:33
Ответ дляЛівий Локіть
Давайте прочитаєте ви.

Простій – це призупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами (стаття 34 Кодексу законів про працю України).

Відсутність технічних умов.

Чи офлрмлений він належним чином чи нв - то інше діло. Головне - що він є.
Фісташкова кава• вчера в 11:34
Ответ дляЛівий Локіть
А є? Ви хочете?
Фісташкова кава• вчера в 11:35
Ответ дляЛівий Локіть
Ось і чудово
Вчитель і притрумується своїх годин. Хто вам сказав, що ні? Автор навпаки незадоволена, що притримується і нові теми занадто часто.