Из Кукуева я• вчера в 10:10

Дали світло вже годину як є, а я тупо нічого не хочу робити

Набридло оце як собака Павлова дали світло бігом щось робити , навіть мити голову йти ліньки. Коли дадуть знову невідомо, графіків немає. Тільки поснідала і все ..лежу під ковдрою. Так це все задовбало.
coloritka• вчера в 10:11
Ну пралку включіть
Аноним Советчик• вчера в 10:11
а опалення у вас є?
автор Из Кукуева я • вчера в 10:11
Ответ дляАноним Советчик
а опалення у вас є?
Є
автор Из Кукуева я • вчера в 10:11
Ответ дляcoloritka
Ну пралку включіть
Немає що прати
Аноним Советчик• вчера в 10:12
Ответ дляИз Кукуева я
Немає що прати
значить включить ютуб і дивіться відосіки, відпочиньте
Парасюха• вчера в 10:13
Мне тоже надоело. Максимум включаю стиралку и ставлю на зарядку все, что нужно зарядить, чтобы свет был потом. Тоже надоела эта игра в собаку Павлова.
И.О. человека• вчера в 10:13
Я і бойлер не включаю. У нас щось з фазами ((( якщо усі все повключають то вирубає .
КарамбОлька• вчера в 10:13
У нас ще з ночі не вимикали..готую їсти.
автор Из Кукуева я • вчера в 10:13
Ответ дляАноним Советчик
Так я цим і без світла займаюся. Та з одного боку так лінь щось робити, а вимкнуть буду думати, що треба було щось зробити. Оце бісить цей стан. Є світло треба щось робити.
Парасюха• вчера в 10:14
Ответ дляИ.О. человека
У нас тоже. Страшно включать любую технику уже.
Коко На Страже• вчера в 10:14
Це порядниця вас роз балувала
автор Из Кукуева я • вчера в 10:14
Ответ дляКоко На Страже
Це порядниця вас роз балувала
Точно
Парасюха• вчера в 10:15
Ответ дляКоко На Страже
Це порядниця вас роз балувала
Если бы Советчица исчезала вместе со светом, люди бы реально не выдержали этого))
Женщинас• вчера в 10:18
це організм та нервова система просто каже- стоп, я більше не тягну.
Дайте час собі і головне не коріть себе за це , зав´яжіть поки пучок
автор Из Кукуева я • вчера в 10:21
Ответ дляЖенщинас
Пучок? З чого .. якщо ви про волосся то воно в мене для цього занадто коротке
Розумна Губка• вчера в 10:25
У мене газ, акумуляторні лампи і станція. Живу сама, прання мало. Нічо не роблю, коли вмикають світло, і мені не соромно)) Ну, хіба станцію на зарядку ставлю
Анонимушка• вчера в 10:35
автор, видите реакции под вашим стартпостом? сколько тут шлака и зеботов, весело людям...
КрестьянинДиор• вчера в 10:40
Ответ дляАнонимушка
Мдааааа
Крим мій• вчера в 10:45
У нас третий день света нет,дали на 40 мин и все
So_so• вчера в 10:48
Ответ дляИз Кукуева я
Немає що прати
Роскошный максимум у Вас, отдыхайте, сделайте кофе
Я в дамках• вчера в 11:10
У мене так було на вихідні.
А я в ліжку, з ноутом і серіалом.
Ненька наша• вчера в 11:49
Так само.
Раніше ти сам все планував, або робив коли захотів.
Зараз ці відключення тебе змушують, не питаючи чи є в тебе настрій)
Вірю, я повірив• вчера в 14:56
Розумію Вас, такі ж емоції викликає все це.
І найбільше бісить, що діватись сильно нема куди, доводиться робити «по команді»(
Пищалка• вчера в 17:08
Я 3 дня на уборку собиралась с духом, хотя обычно убираю по графику. Ну сегодня поубирала, успела за час до отключения
автор Из Кукуева я • вчера в 20:44
Ответ дляРозумна Губка
А в мене елеутробудинок