Ответ дляМандарина
Пф, если вы не помните что было по этому поводу, поищите в гугле… Донбасс вроде и просил автономию. Ни о каких присоединениях никуда речь там не шла изначально.
Донбас нічого не просив. Його спробували окупувати, як Крим. Одночасно з Одесою, харковом. З Одесою і Харковом рашисти обломались, і відклали їх окупацію до 2022. Донбас був окупований частково. Мета кацапів - вся Україна, вони прямо про це говорять. 4 українські області плюс Крим внесли собі в конституцію. Уже б не стидалися - внесли б туди і аляску з Каліфорнією і пекіном на додачу.
The best offer• вчера в 18:28
Ответ дляМандарина
Я к тому что «народные массы» был против.
Та никто не был, всем уже все равно на тот Донбасс было, как и на Крым
Ответ дляnatlem
Это все было сильно позже…
Соседка Маши• вчера в 18:29
Ответ для_Леся
Я видео не смотрела, отвечала про кидок путина. Мне 24.02 написал в вайбер бывший сосед - ничего не бойся, мы идем на Киев, все закончится за месяц максимум. И что есть договоренность обеих сторон.
И что пошло не так ?
The best offer• вчера в 18:30
Ответ для_Леся
А потом потугу перекупил запад, видимо дали больше чем пуйло
Соседка Маши• вчера в 18:35
Ответ дляalex-3f3c
Ну дык а как еще найвеличнейвшивому без войны было усидеть при власти? учителям по 4000 раздать?...
Вы о Зе ?
Действовать так как планировал на дебатах ..
Війна почалася у 2014. За 5 років до Зеленського. Ви його обирали, щоб він ’подивився в очі хуйлу’. Зеленського можна багато в чому звинувачувати, але війна почалася не через нього і продовжується теж не через нього.
Єдина причина війни - нерукопожатне хуйло і його посіпаки, які йдуть вбивати українців.
Ответ дляnatlem
война в 2014 и война в 2022 немножко есть разница, так чуть-чуть
alenka3108• вчера в 18:38
Ответ дляСоседка Маши
Вы о Зе ?
Ору чаєчкой. Що він планував? Здати країну, но что - то пошло нє так.
alenka3108• вчера в 18:41
Ответ дляnatlem
Війна почалась в 2014, тут ви праві. І в 2019 вже майже все стихло. Але трапився один нюанс, саме в 2019. І ось тут я повну провину покладаю на Зе. Про хуйло і так все ясно.
Ответ дляnatlem
В Україні війна розпочалася у 2014. Як це інтерпретують на росії - українців не тОркає.
Да Да, точно, Войну начал Порох, с кровавым пастором, 8 лет дамбили бамбас, Бубочка только закончил войну, вот посмотрел Путину в очко и увидел там мир, так все и было 100%
Соседка Маши• вчера в 18:43
Ответ дляalenka3108
На дебатах он планировал наказать всех виновных в коррупционных схемах, планировал процветание Украины..
alenka3108• вчера в 18:44
Ответ дляСоседка Маши
І ви на це повелись, закінчуйте речення.
Соседка Маши• вчера в 18:46
Ответ дляnatlem
Н..кому нужны украинцы, не передергивайте.
Соседка Маши• вчера в 18:50
Ответ дляalenka3108
Да я вообще людям верю, но иногда да зря...
Матом нельзя ругаться, а то забанят :)
Ответ дляalenka3108
Що саме ’стихло’ у 2019? Може кацапи забралися з української території? Відмовилися від своїх планів? Вони захоплювали території не для того, щоб ’все стихло’. хуйло готувався до захоплення всієї України. На виборах 2019 року головна тема була війна з кацапами і як її зупинити. Що ніяк не вписується в теорію ’стихло’.
Не треба нав´язувати соловйовські мотиви про ’самі сєбя дамбілі’. І взагалі вивчайте першоджерела - в саме виступи хуйла. Він прямо пояснив, що ніякої України і українців не існує.
Соседка Маши• вчера в 18:48
Ответ дляalenka3108
Какой нюанс ?
Соседка Маши• вчера в 18:49
Ответ дляnatlem
Я смотрю Путин для вас авторитет
alenka3108• вчера в 18:52
Ответ дляnatlem
Якщо ви такий мастак, то повивчайте першоджерела і побачите кількість загиблих в 2019. А метою виборів 2019 була найбрудніша кампанія, головною ціллю якої було облити гівном пороха якнайбільше і будь якою ціною здобути перемогу на цих виборах. Але вам марно будь що пояснювати, не дійде.
Ответ дляalex-3f3c
Що ж вас так погано готують на болотах? Не встигаєте методички вчити, то Сирія, то Іран, то Україна?...
Лікбез : війна почалася ДО Порошенка і Зеленського. ДО. Порошенка обрали президентом, коли війна вже йшла у східній частині країни.
Закінчити війну можна лише одним способом, яким власне, закінчували майже всі російські царі: їх прибирали свої ж. Душили, труїли, стріляли... І ставили когось іншого. хуйла теж приберуть і поставлять когось іншого. Але це не витримає росію , вона все одно посипеться, ще за нашого життя.
alenka3108• вчера в 18:53
Якщо варто щось пояснювати, то не варто пояснювати. Всім бажаю гарного вечора. До мене прийшла свєта, маю йти)