Бабка-байкерша• вчера в 19:16

Помилка виїхавших

Отож. Ви живете 4-5 років в чужій країні, витрачаєте своє життя на економіку тої країни. Але в результаті ви там особа нижчого рівня. Третьосортна людина. Яка ніколи не буде мати тих же прав, що й корінні жителі
І при бажанні, країна в будь-який момент випре вас. Не давши взамін нічого

Тому єдиний варіант - вертатись в Україну і відновлювати її. Здати владу сша за рахунок кредитів. Самим робити зброю
І це єдино правильний шлях

Так, я зараз в Європі. З гарною візою і доходом. Але навіть при такому варіанті це фігня. Пмж мені не дасть нічого. Крім сидіти тут поки рашка не прийде
Громадянство дуже малоймовірно, що хтось отримає. Відсіють собі найкращих, так уж і бути. Всі інші на вихід
Басноплетка• вчера в 20:50
Ответ дляТро Нью-Йорку
Новые тролли пришли
Если Вы про меня, то это был просто сарказм
Ксерокопия ночи• вчера в 20:50
Ответ дляТро Нью-Йорку
Так їм ваші кошти непотрібні
У них там такі суми крутяться, що ваші кошти, то копійки у порівнянні
кому саме не потрібні?
автор Бабка-байкерша • вчера в 20:50
Ответ дляТро Нью-Йорку
Тема якраз про це - будь патріотом - повернись боротися за тарілку супу!
Мабуть
Але це ж тупий посил без плану і розуміння як врятувати ситуацію в Україні
Тому чого переживати. Що хтось таки знайде план як розрулити цей бардак в Україні?
Тро Нью-Йорку• вчера в 20:51
Ответ дляБасноплетка
Ок, не распознала)
Сорри
Тро Нью-Йорку• вчера в 20:52
Ответ дляБабка-байкерша
Мабуть
Хто хоче, той нехай шукає, як розрулити

Але у кожної людини повинен бути вибір!!!

Без примусу і без ваших тупих тем, які закликають до повернення
автор Бабка-байкерша • вчера в 20:53
Ответ дляМеняАЖтрусит
Чекайте, шо для вас людина третього сорту, чим тим більше для них? Ось я живу, у мене чоловік, з яким я живу, не з цієї країни, але з країни єс. Я працюю прибиральницею поки що, але це ще рік, ну хай два. Будні у нас дім-робота, скоро підключимо спортзал, у мене ще курси, іноді вечері з друзями, вихідні - або вдома, або щось відвідуємо. Ходимо в магазини, в клуби, концерти... я себе не відчуваю людиною третього сорту, живу своє життя, користуюсь всіма благами країни, сплачую податки, класний транспорт, медицина, психолог по страховці.. що про мене думають інші, яка мені різниця? У мене гарна зарплатня, буде ще краще... шо не так? Чого мені їхати назад, у холод, обстріли, бо там хтось подумає шо я ´першосортний´ умовний адміністор чи бухгалтер? А жінка депутата подумає, може, шо я чмо)) Їхати назад у зп 30000 грн, без зрозумілого майбутнього, пенсії медицини, коли я тут через пару років буду вже 4000 євро мати і з можливістю зросту або 3000, працюючи 4 дні на тиждень? І так само, а то й більше зароблятиме мій партнер. Та ні, дякую
Так, ви праві
Для більшості все нормально
Губка Боб• вчера в 20:54
Ответ дляБабка-байкерша
А мені ні. Тому що оця вся свобода і демократія - це опіум для народу
Обіцяння неявні, що в умовній Німеччині ви заживете. Як біла людина
Ні
Оце вас проти ночі на філософію потягнуло. Щось файне пили чи викупили косячок?)
автор Бабка-байкерша • вчера в 20:55
Ответ дляПустощі-веселощі
З гаслами повертатися, це зелена влада зараз всюди патякає, щоб це робили.
Я за повернення і заміну зеленої влади. Як одна з причин повернення
А не тупо за тарілку супу, як тут писали
автор Бабка-байкерша • вчера в 20:56
Ответ дляТро Нью-Йорку
А що ви в Україні отримаєте через 10 років? Ви вже про це думали?

35 років незалежності, тепер війна. Всі ці роки люди жили надіями і дехто продовжує ними жити. Це особиста справа людей, продовжувати їм жити надіями, чи ні

Тому відчипіться від людей!!!
Ну то й ви відчіпіться від мене :)
Моя тема ну явно ні на кого не вплине. Крім я порлзмірковувати на тему
Пустощі-веселощі• вчера в 20:57
Ответ дляБабка-байкерша
Хто хоче, то нехай добровольно робить, бореться, змінює. Вибір у кожного свій.
автор Бабка-байкерша • вчера в 20:58
Ответ дляТро Нью-Йорку
Хто хоче, той нехай шукає, як розрулити

Вибір буде, коли можна поговорити на будь-яку тему
А не затикати тему, бо вона вам не цікава
Моі слова ну гарантовано не можуть нікого ні в чому змусити
То в чому ваш наізд?
автор Бабка-байкерша • вчера в 20:59
Ответ дляГубка Боб
Ні, по природі така
І настрій на роботі зіпсували
автор Бабка-байкерша • вчера в 21:00
Ответ дляПустощі-веселощі
Ну то ж звичайно
Де ви бачите хоч ймовірність примусу
Тро Нью-Йорку• вчера в 21:01
Ответ дляБабка-байкерша
Ок, може і так
Але це ваші особисті думки

А ви закликаєте інших повертатися. А у інших людей зовсім інші думки щодо цієї ситуації

Люди не бачать перспектив, навіть якщо буде заміна влади. На кого замінять? На тих, які такі самі корупціонери? Хто буде їх контролювати? Захід? Не буде. Він так само бере участь у розкраданні і вивезенні ресурсів. Нікому це непотрібно, крім простих людей. А простим людям ніхто не дасть нічого змінити

Якщо ви сподіваєтеся на інше - значить повертайтеся і змінюйте все. Це ваш вибір

І залиште іншим людям їх вибір!
МеняАЖтрусит• вчера в 21:02
Ответ дляБабка-байкерша
Так, ви праві
Для більшості все нормально
Мені абсолютно не нормальні події, що відбувається, але у мене одне життя і я його хочу прожити нормально, а не битись із вітряками. Якщо у вас є сили, ресурси, жага покласти на це ваше життя, то це ваш вибір. І плакатись, шо ви третьосортна людина, це теж вибір
автор Бабка-байкерша • вчера в 21:04
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ок, може і так
Але це ваші особисті думки

І залиште іншим людям їх вибір!
Вибір є, коли є можливість поговорити на тему
Невже справді тема на форумі виглядає для когось змушенням щось робити?

Навряд чи
А от те, що ви проти обговорення - це вже підозріло. Чого ви боїтеся?

І так, треба розуміти, шо ніхто нам не допоможе вирулити. Всі зацікавлені лише у власних інтересах
Всі країни. Все, що роблять типу для України чи людей - насправді лише особистий інтерес
автор Бабка-байкерша • вчера в 21:05
Ответ дляМеняАЖтрусит
Так, повністю вас розумію
Але може ще в когось є сили і натхнення
І один у полі воїн
Тро Нью-Йорку• вчера в 21:12
Ответ дляБабка-байкерша

Навряд чи

Не боюсь, а мені не подобається, що ви закликаєте повертатися - це виглядає як примус

Люди самі повинні вирішувати, де їм краще жити, а не читати ваші заклики про повернення

Тому ви троль, бо нормальна людина не буде нікого закликати повернутися. Нормальна людина розуміє, що у кожного свої думки, життя, вибір країни проживання. І якщо люди вирішили поїхати, значить їх не влаштовувало життя в Україні у війні і корупції, значит вони не хочуть боротися - це їх право!
Эта_Шикарна)• вчера в 21:13
Ответ дляБабка-байкерша
Мені здається, що в Україні я можу долучитися до боротьби. Не знаю. Щось могла б зробити для свого дому
В мене класна соображаловка
Що конкретно? От зараз на Троєщині катастрофа. Які у вас пропозиції?
У прифронтових катастрофа. В сірій зоні люди зиму не переживуть.
Що скаже ваша соображаловка, крім ’мені дуже шкода’?
Тро Нью-Йорку• вчера в 21:14
Ответ дляБабка-байкерша

Навряд чи

І щодо інтересів

Потрібно розрізняти інтереси країни і інтереси сім´ї

Так ось - люди ставлять інтереси своєї сім´ї на перше місце, не думаючи про інтереси країни

І це нормально
Тро Нью-Йорку• вчера в 21:16
Ответ дляЭта_Шикарна)
Немає у неї жодної соображаловки
Інакше б не писала такого під час війни
Курочка-чубаточка• вчера в 21:16
Ответ дляБабка-байкерша
Ні
так їхайте до неньки, хто вас тримає. Я не розумію це національна така особливість в гостях жрати та одночасно обсирати?
Эта_Шикарна)• вчера в 21:16
Ответ дляКсерокопия ночи
чесно кажучі, я б краще з чоловіком вдома жила і платила по 1500 евро кожен місяць замість гівняної аренди в європі в бюджет своєї країни, аби тільки нас не трогали. І ми б жили собі спокійно навіть у тому піз....ці який зараз в Києві. Так би країна мала тільки з одної людини офіційно 18000 євро, це приблизно 920 000грн. І це плюс всі супутні витрати в країні, на продукти, речі, медицину, школу, гуртки та інше. Але нашій країні вигідніше ловити чоловіків як собак з вулиці і не отримувати нічого, хоча таким чином можна було б куди краще забезпечити і наповнити бюджет на війну та життя. Тому зараз я зі своєю сімʼєю буду жити за кордоном і витрачати кошти тут.
Де б ви заробляли ці кошти?
Ксерокопия ночи• вчера в 21:18
Ответ дляЭта_Шикарна)
Де б ви заробляли ці кошти?
в мене і в чоловіка є робота
автор Бабка-байкерша • вчера в 21:18
Ответ дляТро Нью-Йорку

Ніяка тема на форумі не може нормальними людьми розцінюватися як примус
Це тема поговорити
І я буду говорити, про що хочу. Як і ви говорите свою думку
У людей є голова не плечах, щоб самим приймати рішення
Тро Нью-Йорку• вчера в 21:19
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ще і про якісь обіцяння розповідає

Люди працюють і самі собі заробляють у всіх країнах. Ніхто ніде нікому нічого не винен. Не винен якісь обіцяння виконувати. І ніхто нічого і не обіцяв. Але тролі видумують казки про якісь обіцяння)))
Эта_Шикарна)• вчера в 21:19
Ответ дляБабка-байкерша
В чому саме замовлення?
Подумати на темк, що ви отримаєте через 10 років?
Нам би вижити... мало хто зараз в Україні має плани на ’через 10 років’
Мобілізовані не мають планів навіть на найближчий тиждень
автор Бабка-байкерша • вчера в 21:21
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ви запитання ставите, щтб я зрозуміла, що моі ідеі бред, заспокоїлася і не прагнула до змін в Україні?
Бо інших варіантів я не бачу в так поставлених запитаннях. Відповідь же сама напрошується, так? Нічого я зробити не можу. Розходимось і навіть не думаємо про це
Тро Нью-Йорку• вчера в 21:22
Ответ дляБабка-байкерша
Це тема поговорити
Ваші слова тут вже не раз підтвердили, що ви троль

Якщо ви б просто хотіли поговорити, то говорили б, а не робили заклики до повернення інших людей, не розповідали б казки про те, що хтось за кордоном щось обіцяв та ще купу перлів, які ви тут понаписували
Эта_Шикарна)• вчера в 21:22
Ответ дляКсерокопия ночи
в мене і в чоловіка є робота
Бізнес?
В Україні ваш бізнес був би не такий незалежний, як вам здається.
Погугліть, скільки фоп і ТОВ закрилися за останній рік