Бабка-байкерша• вчера в 19:16

Помилка виїхавших

Отож. Ви живете 4-5 років в чужій країні, витрачаєте своє життя на економіку тої країни. Але в результаті ви там особа нижчого рівня. Третьосортна людина. Яка ніколи не буде мати тих же прав, що й корінні жителі
І при бажанні, країна в будь-який момент випре вас. Не давши взамін нічого

Тому єдиний варіант - вертатись в Україну і відновлювати її. Здати владу сша за рахунок кредитів. Самим робити зброю
І це єдино правильний шлях

Так, я зараз в Європі. З гарною візою і доходом. Але навіть при такому варіанті це фігня. Пмж мені не дасть нічого. Крім сидіти тут поки рашка не прийде
Громадянство дуже малоймовірно, що хтось отримає. Відсіють собі найкращих, так уж і бути. Всі інші на вихід
Добра всем!• вчера в 21:22
Что за бред я прочитала )) Автор, как насчет Вас не знаю, а остальные лучшие и нас оставят
автор Бабка-байкерша • вчера в 21:22
Ответ дляТро Нью-Йорку
І щодо інтересів

Потрібно розрізняти інтереси країни і інтереси сім´ї

Так ось - люди ставлять інтереси своєї сім´ї на перше місце, не думаючи про інтереси країни

І це нормально
Звичайно ж
Питання було про інтереси країни і типу допомогу Україні чи українцям
Питання ж не в контексті особистості і сім’ї
Эта_Шикарна)• вчера в 21:23
Ответ дляБабка-байкерша
Ви запитання ставите, щтб я зрозуміла, що моі ідеі бред, заспокоїлася і не прагнула до змін в Україні?
Бо інших варіантів я не бачу в так поставлених запитаннях. Відповідь же сама напрошується, так? Нічого я зробити не можу. Розходимось і навіть не думаємо про це
Нарешті ви зробили правильний висновок. Сидите в безпеці - сидіть.
Скучно - займіться чимось корисним.
А не цією смішною агітацією
автор Бабка-байкерша • вчера в 21:23
Ответ дляКурочка-чубаточка
так їхайте до неньки, хто вас тримає. Я не розумію це національна така особливість в гостях жрати та одночасно обсирати?
Так. За собою не помічаєте такої національноі особливоств, раз вона національна
Ксерокопия ночи• вчера в 21:24
Ответ дляЭта_Шикарна)
Бізнес?
В Україні ваш бізнес був би не такий незалежний, як вам здається.
Погугліть, скільки фоп і ТОВ закрилися за останній рік
ми праюємо в айті
Тро Нью-Йорку• вчера в 21:24
Ответ дляБабка-байкерша
Звичайно ж
Звичайно, ну ось якщо ви така жертовна і ставите інтереси країни вище інтересів сім´ї, то самі і повертайтеся

А НЕ закликайте інших повертатися!
Эта_Шикарна)• вчера в 21:24
Ответ дляКсерокопия ночи
ми праюємо в айті
Які податки ви сплачували, поки працювали в Україні?
Ксерокопия ночи• вчера в 21:27
Ответ дляЭта_Шикарна)
всі які потрібно, так само і в європі зараз і тема взагалі не про це
автор Бабка-байкерша • вчера в 21:30
Ответ дляТро Нью-Йорку

А НЕ закликайте інших повертатися!
Чому ви можете мені розказувати, що робити. А я не можу?
автор Бабка-байкерша • вчера в 21:32
Ответ дляЭта_Шикарна)
Скучно - займіться чимось корисним.
А не цією смішною агітацією
Оце ви мене вразили
Якась людина говорить, що хоче щось зробити для України. А ви у відповідь - заспокойся, нічого робити не треба
В мене не вкладається в голові причини такої відповіді. Нормальні причини. Серйозно
Эта_Шикарна)• вчера в 21:34
Ответ дляКсерокопия ночи
Звісно, не про це. Поки ви жили тут, ви платили мінімалку з фоп при мільйонному доході. Як і більшість ваших колег. А тепер раптом готові витрачати більше? Нечувана щедрість.
Поверніться десь на Західну, всі умови, доволі безпечно. Гуртки на любий смак.
Чи ви другий акк автора?
І синочку в армію не готові відпускати?
автор Бабка-байкерша • вчера в 21:36
Ответ дляЭта_Шикарна)
Всюди податки оплачує роботодавець
Я хочу отримувати 1500 євро. Отже в Європі він оплатить вище 800 євро, а в Україні десь 100 при фоп
Скільки при оф працевлаштуванні я точно не знаю. Бо мене цікавило, скільки я на руки отримую
Эта_Шикарна)• вчера в 21:36
Ответ дляБабка-байкерша
Оце ви мене вразили
Тому що по факту ваші слова - просто слова. Приїзжайте, робіть.
Плести сітки, волонтерити на фудкорті, розбирати завали . Що ви можете робити, крім тицяти пальцями літери? Що конкретно?
Тро Нью-Йорку• вчера в 21:39
Ответ дляБабка-байкерша
А я вам нічого і не говорила б, якби ви не почали ці заклики

Я нікого ні до чого не закликаю, бо розумію всіх

А ви ні, ви троль, і нікого не розумієте, раз закликаєте до повернення
Ксерокопия ночи• вчера в 21:41
Ответ дляЭта_Шикарна)
Чи ви другий акк автора?
І синочку в армію не готові відпускати?
ні, бо ми були влаштовані у штаті, а не фопами. Щось я не чула щоб на західній чоловіків не ловили, тож ви певно дуже погано читаєте мої відповіді у цій темі. Тому ні, дякую.
Тро Нью-Йорку• вчера в 21:42
Ответ дляБабка-байкерша
Оце ви мене вразили
У троля від влади звісно не вкладається у голові, як то люди ставлять інтереси своєї сім´ї на перше місце і не хочуть вертатися, щоб боротися

Розумію вас, як вам тяжко це пережити
автор Бабка-байкерша • вчера в 21:42
Ответ дляЭта_Шикарна)
Навіть якщл просто слова, навіщо вбивати запал?
автор Бабка-байкерша • вчера в 21:42
Ответ дляЭта_Шикарна)
Навіщо насаджувати людям думку, що воно нічого не можуть і від них нічого не залежить
Эта_Шикарна)• вчера в 21:44
Ответ дляБабка-байкерша
Бо реально від вас нічого не залежить.
Приїзжайте, хто ж вам забороняє. Подивимось, на скільки вас вистачить
автор Бабка-байкерша • вчера в 21:44
Ответ дляТро Нью-Йорку

Якби та якби
Ви собі залишаєте прави говорити іншим, що робити
А іншим ні
Цікаво
Эта_Шикарна)• вчера в 21:46
Ответ дляБабка-байкерша
Ви дуже запальна на дивані закордоном.
Ви посидьте тут на 15-му поверсі при +10 та з електроплитою, це вас трохи остудить та приведе до тями. А то таке враження, що ви там перегрілися та марите
автор Бабка-байкерша • вчера в 21:46
Ответ дляТро Нью-Йорку

Розумію вас, як вам тяжко це пережити
В мене тут сумніви, хто з нас більш провладний
Але мова не про це
автор Бабка-байкерша • 2 часа назад
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ви дуже запальна на дивані закордоном.
Відповідь на моє питання буде?
Lizavel• 2 часа назад
Ответ дляБабка-байкерша
Мені здається, що в Україні я можу долучитися до боротьби. Не знаю. Щось могла б зробити для свого дому
В мене класна соображаловка
Я ще такого не читала
Ваша тема читается так: ’я хочу что-то делать, но только треплюсь на форуме´
И сидите за границей,в спокойствии и тепле.
Лицемерие такое, фу.
Эта_Шикарна)• 2 часа назад
Ответ дляБабка-байкерша
Якби та якби
А іншим ні
Цікаво
А хто перший почав?
Эта_Шикарна)• 2 часа назад
Ответ дляБабка-байкерша
Відповідь на моє питання буде?
Яке питання?
Напишіть, коли і куди повертаєтесь.
Вам пошукати роботу чи самі впораєтесь?
автор Бабка-байкерша • 2 часа назад
Ответ дляЭта_Шикарна)
Бо реально від вас нічого не залежить.
Ви цю цінну думку своїм дітям теж втовкмачуєте. Що від них нічого не залежить і хай не прагнуть нічого кращого
Тро Нью-Йорку• 2 часа назад
Ответ дляLizavel
Я ще такого не читала
Лицемерие такое, фу.
Так она тролль
Это и так понятно
Кто хочет что-то делать, тот берет и делает, а не призывает других к этому
автор Бабка-байкерша • 2 часа назад
Ответ дляLizavel
Я ще такого не читала
Лицемерие такое, фу.
Бо я не знаю, шо можу зробити важливого
Якщо у вас є ідеї - давайте обєднуватися
Эта_Шикарна)• 2 часа назад
Ответ дляБабка-байкерша
Від них залежить їх особистий успіх. Хай вчать мову і шукають шлях, де краще.
Чи ви готові своїх дітей вкинути в м´ясорубку? Ну то йдіть перша замість моїх разом із своїми, якщо вони у вас є