Я_з_Франека• сегодня в 19:31
Замовляю вікна- мені кажуть оплата лише готівкою 80% зараз, 20 потім
Великий сатирик• сегодня в 19:40
Так а Вас что не устраивает? Что оплата наличкой или что вообще предоплата 80 процентов? это обычная практика
Медсестричка• сегодня в 19:40
ну якщо забезпечують зручне мені місце для передачі готівки та виписують квітанцію від фоп - вай нот?
на інший кінець міста оплачувати не поїду точно.
Я_з_Франека
• сегодня в 19:41
Ответ дляМедсестричка
Вон без квитанції
Я_з_Франека
• 2 часа назад
Ответ дляМедсестричка
у вас що, альтернативи нема?
Немає
Мені потрібно замовити алюміневі вікна
Їх не всі роблять
Мені потрібно замовити алюміневі вікна
Їх не всі роблять
Великий сатирик• 2 часа назад
Ответ дляЯ_з_Франека
Немає
Мені потрібно замовити алюміневі вікна
Їх не всі роблять
Мені потрібно замовити алюміневі вікна
Їх не всі роблять
Мы алюпроф заказывали или как-то так, не помню. Рассчитывались юсдт
Я погнала• 2 часа назад
Ответ дляМедсестричка
Они сами к вам приедут. Разве они замеры не должны делать?
Я_з_Франека
• 2 часа назад
Ответ дляЯ погнала
Приїжджають заміряють
Потім цілий день рахують десь в офісі
І кажуть ціну
Потім цілий день рахують десь в офісі
І кажуть ціну
Більше 10 років продавала вікна. Брати передоплату в такому розмірі - звичайна практика. Завод-виробник також просить передоплату за конструкції, витратні матеріали закупити треба ще. Чи фірма має це робити за свої? Ті 20 відсотків, що ви віддасте після монтажу і є їх заробіток