Дуже дуже вумна• вчера в 12:06
Мобилизовывают на пунктах обогрева!
Сама лично видела, как забирают мужиков которые вышли погреться. Все говорят, кто часто в этих пунктах греется что к вечеру гребут особенно активно. Предупредите родных мужиков своих, чтобы не выходили.
Пишу, не читаю• вчера в 21:16
Ответ дляНе гоню
Брехня.ходжу щодня.ніде нікого
И как вы там греетесь ?
АяВсёЗнаю• вчера в 21:17
Ну так пункты обогрева и должны быть для женщин, детей и стариков. А нормальные мужчины не яйца греют, а уже давно добровольно на фронте.
Гореотума• вчера в 21:34
Ответ длялаМпочка
То якесь сексуально озабочене і обіжене і жінками і чоловіками. Що болить, про те й говорить, в кожному реченні члени, вагіни. Фу, гидота.
Ответ дляСунуся в чужі справи
Про пункти обігріва не знаю, не бачила там тцк.
Київ, вчора заходила в аптеку яка знаходиться в поліклініці і там же влк, за 5-7хв, приїхали 2 автівки з людодовами (не знаю як їх по іншому назвати) і виводили 2 чоловіків на влк.
На 1 зловленого мужика було по 2 кремезних людолова (не безногих чи безруких) і 1 відкормлений поліцай.
Відразу питання, а чому тцк, поліція, дбр, сбу, беб, не на фронті, вони всі військовозобов´язані і всі пройшли підготовку, але вони ловлять електриків, водіїв, інженерів, нонсенс.
Уклонист разнес в хлам целый отряд спецназа полиции:
В коментарях пишуть:’Знаю этого человека лично. Мы из одного города. Ему 59 лет, он бывший военный. Воевал не один год. Год наад был освобожден от военной обязанности по состоянию здоровья. Поэтому он не уклонист и не сзчесник, он защищал свою жизнь от мусорского наезда. К сожалению человек погиб. Светлая память Сергею!’
’Слава погибшему герою Русинову Сергею, наверное, фамилия им не понравилось, был бы Свинарчук - не пошли бы за ним...’
’Он участник АТО, он был на фронте с начала СВО. В прошлом году получил тяжёлое ранение и был демобилизован ПО РАНЕНИЮ! Сергей Русинов, г. Корсунь-Шевченковский, Черкащина, ему было 59 лет.’
Усміхайлик• 1 час назад
Ответ для-Ань-
Не слушайте этого Тараса. Он конкретно прокремлевская шалупонь и любитель втюхать румынские паспорта. Вот реальность и тут вопрос никак не в ухилянстве , т.к. человек списан по здоровью с ЗСУ. Тут заруба конкретно в земельном вопросе и личной неприязни
Військовослужбовець, що вбив поліцейських та був вбитий - Сергій Русінов, захищав країну з 2014 року. Під час повномасштабного вторгнення служив в 158 і в 198 батальйоні. Його списали за станом здоров´я в 2024 році але двоє його синів зараз захищають Україну.
Сергій патріот, побратим і один з кращих друзів загиблого військового героя Олега Собченка.
Він племінник журналіста, поета та Героя України Василя Сергієнка, якого викрали, катували та вбили під час Євромайдану.
Сергій Русінов активний учасник Євромайдану, один з тих хто захищаючись, почав стріляти по тітушках в лютому 2014 року під час побоїща біля Корсуня. У Росії проти Русінова відкриті кримінальні справи — факт, який також заслуговує на увагу в контексті його біографії.
Водночас у Корсуні існував тривалий конфлікт між Русіновим та депутатом міськради Віталієм Сторожуком. Сторожук - учасник форумів Путіна. Ще до 2022 року.
Свій перший крок у політику Віталій Сторожук зробив ще у 2011 році – щоправда, не в Україні, а зненацька на горезвісному озері Селігер, у якості учасника не менш горезвісного Всеросійського молодіжного освітнього форуму. Селігерський форум, як відомо, був заснований російським Федеральним агентством «Росмолодёжь» та пропутинським молодіжним рухом «Наши». Інтернет-архіви зберегли світлину з цього селігерського дійства, де майбутній депутат міськради уважно дослуховується до виступу почесного гостя форуму – Володимира Путіна.
Місцеві говорять, що Русінов був фермером та ветераном АТО 2014-2023 рік. Тримав себе у формі. На його бізнес та землю поклав око депутат Сторожук та що між ними були земельні та бізнесові суперечки.
Русінов ніби спалив авто Сторожуку. Поліція інтерпретувала як замах на вбивство. Сторожук погрожував Русінову і навпаки.
Дехто говорить, що Сторожук сам підпалив-підірвав своє авто, щоб підставити Сергія…
Тут виникають запитання — і не до однієї сторони.
До правоохоронних органів: — На підставі чого саме знищення майна було перекваліфіковане в замах на вбивство?
— Хто ухвалював ці процесуальні рішення і яка була доказова база?
— Чому в справі з’явилися наркотики, якщо близькі та знайомі Русінова стверджують, що він принципово негативно ставився до них?
— Чи були вжиті всі можливі заходи для мирного вирішення ситуації до силової фази?
До місцевої влади й сторін конфлікту: — У чому насправді полягав характер особистого та майнового протистояння?
— Чи робилися спроби врегулювати конфлікт у правовому полі до ескалації?
— Чи могли приватні суперечки вплинути на хід подій і рішень силових структур?
Співчуття родичам всіх загиблих…
На фото депутат Сторожук та народні депутати з партії СН.
Співчуття родичам всіх загиблих…
Leo07032016• 1 час назад
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Серьезно?
Серьезно. Никольско-Слободская ул Киеа поставили палатку эту и в ней 10 ментов на постоянке сидит пьют чай греются и ловят