Війна би не трапилася, Якби в росії не було президента далбайоба, який марить союзним минулим. У росії з´явилося виробництво унікальних мікрочіпів, розвивається робототехніка, випускають унікальні станки чи конкурентні автомобілі?
На шо потрачено путіним кучу бабла від нафтових доходів? На куйню.
Даже якшо ми всі завтра вернемся у вяліке минуле, ми зможемо перегнати сша і Китай? Куй там. Соловйов об´явить сво арменії і Казахстану. Бо крім війни ці далбайоби ні на шо більше не здатні