Мальчун-задирун• 1 час назад
Чи буде він мені вірним чоловіком, якщо зараз таке бачу?Довгопост
Дівчата, може то я загналась. Дуже мінлива по натурі. А може й ні.
Коротше, познайомились рік тому з чоловіком, все супер, зробив пропозицію.
Так сталось, що він майже все життя на керівних посадах, і от нещодавно міняв роботу.
Так вийшло, що і я якраз звільнилась, шукала роботу.
Влаштувались обоє в одну компанію: він на одну з найвищих керівних посад, я на рядову. Працюємо обоє перший місяць і от мені якось не ок наступна ситуація:
Так як чоловік керівник декількох відділів, там є одна працівниця, Яна
У неї є свій керівник.
Але мій постійно, по всіх питаннях, сіпає її. Навіть якщо поруч стоїть її керівник, який сказав йому звертатись одразу до нього, він пише і йде до неї.
Пише по абсолютно дурним приводам, задає дурні питання, аби тільки зачепити.
Любить ходити до неї ввечері і задавати дурні питання, по типу ʼпогода погана. Не знаєш коли буде хороша?
Вчора взагалі йшов до неї спеціально на третій поверх (сидимо на першому) щоб спитати як справи. Як він мені каже ʼну я спитав як у неї взагалі справи. Каже що їхала на наш завод, то я спитав, просто так чи по ділуʼ (ага, 6-та вечора, будь-хто буде їхати на пустий завод просто так)
Або каже їй прийти до нього ʼпочитаємо які там інструкції ʼ. Що за маячня…
Ще мене ледь не нудить коли я бачу що він видавлює з себе жарти, аби вона посміялась.
Або вона скаже якусь нісенітницю і він сміється.
Або як передає їй ручку і клянусь, я впевнена, що він навмисне тягнувся до її руки щоб зачепити пальцем.
Або як колеги всі стоять на нараді, а мій ледь не в обнімку з нею стоїть: дуже близько і повернутий до неї (при цьому вони не говорили між собою, а слухали)
Ну і найбільше мене бентежить погляд: він на неї постійно , довго, невідривно дивляться.
Пару раз ловила як вони дивляться один одному невідривно в очі. Мій як теля . І перший же ж почав.
Навіть якщо стоїть 40 людей біля нього, він все рівно дивиться на неї.
Або ще мені сподобалось - пили каву 20 хв на кухні, розмовляли ні про що і ржали.
Ще бентежить що він їй відкривається. Мені, наприклад, на жодній роботі керівник не скаржився що він не знає і не розуміє чогось.
Коротше, отакі пироги, і це все за місяць.
Я дуже категорична в плані зрад. Якщо це те, що я думаю - піду.
Але може він просто в ній не бачить загрози в ній?
Він керівник керівника її керівника.
Вдома про неї не говорить, переписок немає.
Але хто знає, що буде завтра…
У неї є свій керівник.
Він керівник керівника її керівника.
Але хто знає, що буде завтра…
Зробіть вибір:
вже голосів:
Це просто по-дружньому
Та ні. Вона подобається йому
Оченьценная• 1 час назад
Коротко от джипити ****Мы вместе год, помолвлены, сейчас работаем в одной компании.
Он руководитель и слишком явно проявляет внимание к одной сотруднице: ищет поводы общаться, смотрит, шутит, держится близко.
Не понимаю, это безобидно или начало измены, которую я не приму.****
Оченьценная• 1 час назад
Еще короче ! ****Мы год вместе и помолвлены, сейчас работаем в одной компании. Меня тревожит его явное внимание к одной сотруднице и страх, что это может быть началом измены.****
Оченьценная• 1 час назад
И суть *****Мы помолвлены, но меня тревожит его явный интерес к одной сотруднице и страх возможной измены.*****
Умничка-помощничка• 1 час назад
Ответ дляОченьценная
Они там уже начали
Умничка-помощничка• 1 час назад
Ответ дляОченьценная
И что говорит чат? Какой финал?
Туфли в чешуе• 1 час назад
Если это ходит как утка, выглядит как утка, крякает как утка, то это утка. Непонятно, автор, зачем вы себя пытаетесь переубедить, что ничего такого. Поставьте себя на его место? Вы бы так с молодым симпатичным сотрудником, к которому вы безразличны, вели бы?
Вареничніца• 1 час назад
Синдром всех начальников- ахать секретаршу. Ваш, с его анамнезом, не одну уже подергал. Привычка, дергает следующую
Умничка-помощничка• 1 час назад
Ответ дляВареничніца
И держать другую на поводке
Вареничніца• 1 час назад
Ответ дляУмничка-помощничка
И держать другую на поводке
Ну ато, носки с трусами не камильфо подсовывать секретарше на стирку
Оченьценная• 1 час назад
Ответ дляУмничка-помощничка
И что говорит чат? Какой финал?
****Формальных обязательств нет, границы пока держатся только на его личной ответственности. А по описанию он эти границы уже размывает — пусть и без физической измены на данный момент.****
Мальчун-задирун
• 1 час назад
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну може він по-батьківському до неї ставиться
Знаєте, як наставник. У мене таке було
Марс атакует• 1 час назад
Ну, тут все очевидно. Він з вами поговорить, здивується з ваших підозр, та й все. На питання чи буде вірним - відповідь - малоймовірно.
Умничка-помощничка• 1 час назад
Ответ дляМарс атакует
У него Яна в блиндаже
Туфли в чешуе• 1 час назад
Ответ дляМальчун-задирун
Знаєте, як наставник. У мене таке було
Ага. По-отечески развлекает шутками и трогает. Так и запишем. Не блядун, а наставник.
Оченьценная• 1 час назад
Вообще непонятно, если автор официально невеста, носит помолвочное кольцо, то все сотрудники должны об этом знать?
Или он сделал какое-то тайное предложение?
Марс атакует• 1 час назад
Ответ дляМальчун-задирун
Знаєте, як наставник. У мене таке було
Ну от ви вже й сама виправдання його симпатії знаходите - класика, ну що ж.
Умничка-помощничка• 1 час назад
Ответ дляТуфли в чешуе
Проверяет все там сиськи без силикона
Директриссимо• 1 час назад
Ну по моему вы все очевидно описали. Но мы ж не знаем, может вы мнительно -ревнивая и себе уже там в голове нарисовали эти долгие взгляды и тп. Ну а если оно реально так, то сами понимаете, что она ему нравится. Может ничего и не будет, может она ему скоро перенравится, но сейчас явный интерес. Я по себе помню, когда я была молодая, я работала в большой очень организации и было несколько начальников, которые так меня дёргали. То договор давай посмотрим, а сам начинает фото с отпуска показывать, то морожено занесут, то то то сё и так постоянно.
Туфли в чешуе• 1 час назад
Ответ дляУмничка-помощничка
Проверяет все там сиськи без силикона
Боится по-отечески, не замерзли ли. Ну вот как малышам в коляске нос и загривок трогают, да.
Умничка-помощничка• 1 час назад
Ответ дляДиректриссимо
Чпокнуть?
Мальчун-задирун
• 1 час назад
Ответ дляОченьценная
В тому то і справа. Ніхто не знає, що він взагалі зайнятий.
У нас різні прізвища, в соцмережах закриті профілі. Обручки він не носить
Квітка папороті• 1 час назад
Если он позволяет себе быть неверным женихом (да-да, мысленно он уже вам изменил, и не раз), то и верным мужем не будет.
Вы, автор, так тонко улавливаете эти моменты, и ищите ему какое-то оправдание?