Барабасиха• 13 апреля в 16:58

Бісить співробітник

Майже рік як до нас з іншого відділу перевівся новий менеджер. Йому 42 роки, не одружений. Він відразу почав приділяти мені багато уваги. Я лише прихожу на роботу, він відразу тут як тут підходить і дістає мене: "привіт, красуня", "як справи", "а чому тебе вчора не було, я вже хвилювався" - ну це просто як приклад. Я вже максимально сухо і формально йому відповідаю, але він весь час мене дістає. Ще і колегам про мене патякає. Так в минулому місяці в мене було день народження (я тоді була у відпустці) я навіть не знаю звідки цей співробітник про нього дізнався, почав розповідати колегам, що в нього сьогодні свято бо в мене день народження. Потім як я вийшла з відпустки навіть мій начальник почав мене вітати і підколювати стосовно цього, інші колеги теж. Коли я вихідна чи у відрядженні він всім розповідає як йому без мене сумно і чому мені поставили такий графік. Він спеціально дивиться, який в мене графік завжди. Я вже не можу це витерпіти, а ще постійні підколки колег про нього. Вже ледь стримуюсь, щоб не прибити його. Також він весь час спостерігає за тим, якщо до мене хтось інший підійде з колег. Вже мій колега сміявся і казав, що цей "Віктор" так на нього подивився, ніби зараз викруткою кине.
Що порадите робити в такій ситуації?
Love_Love_Love_• 13 апреля в 17:00
Боже мій
В якій саме ситуації, перепрошую?

Простецкая• 13 апреля в 17:01
Я Вам посоветую использовать ИИ при троллинге. Бо темы совершенно однотипные и нудные.
автор Барабасиха • 13 апреля в 17:02
Ответ дляПростецкая
Навіщо, якщо я пишу як є?
Ms. Доброта• 13 апреля в 17:12
У вас нет языка сказать, Вася, мне надоели эти приколы, ты мне никто и я тебе никто, будь добр держись от меня подальше и не упоминай меня а разговорах с другими за спиной. Займись работой и забудь о моей скромной персоне. И повторяйте это до тех пор, пока не дойдет, желательно при свидетелях. Если ситуация реальная, это сталкерство, он прекрасно видит, что вам это не нравится, пока будете молчать, это будет продолжаться.
Простецкая• 13 апреля в 17:20
Ответ дляБарабасиха
Навіщо, якщо я пишу як є?
Томущо, палитесь.
Гравіцапа• 13 апреля в 17:28
Нагадайте йому про субординацію. Або скажіть , що маєте хлопця.
Потринділиця• 13 апреля в 17:50
Ответ дляБарабасиха
Навіщо, якщо я пишу як є?
задолбала троллить про коллег

В шоколаде• 13 апреля в 18:12
Ответ дляГравіцапа
Она его руководитель? Можно скрин, где это написано?