Мальчун-задирун• вчера в 21:23
Чи буде він мені вірним чоловіком, якщо зараз таке бачу?Довгопост
Дівчата, може то я загналась. Дуже мінлива по натурі. А може й ні.
Коротше, познайомились рік тому з чоловіком, все супер, зробив пропозицію.
Так сталось, що він майже все життя на керівних посадах, і от нещодавно міняв роботу.
Так вийшло, що і я якраз звільнилась, шукала роботу.
Влаштувались обоє в одну компанію: він на одну з найвищих керівних посад, я на рядову. Працюємо обоє перший місяць і от мені якось не ок наступна ситуація:
Так як чоловік керівник декількох відділів, там є одна працівниця, Яна
У неї є свій керівник.
Але мій постійно, по всіх питаннях, сіпає її. Навіть якщо поруч стоїть її керівник, який сказав йому звертатись одразу до нього, він пише і йде до неї.
Пише по абсолютно дурним приводам, задає дурні питання, аби тільки зачепити.
Любить ходити до неї ввечері і задавати дурні питання, по типу ʼпогода погана. Не знаєш коли буде хороша?
Вчора взагалі йшов до неї спеціально на третій поверх (сидимо на першому) щоб спитати як справи. Як він мені каже ʼну я спитав як у неї взагалі справи. Каже що їхала на наш завод, то я спитав, просто так чи по ділуʼ (ага, 6-та вечора, будь-хто буде їхати на пустий завод просто так)
Або каже їй прийти до нього ʼпочитаємо які там інструкції ʼ. Що за маячня…
Ще мене ледь не нудить коли я бачу що він видавлює з себе жарти, аби вона посміялась.
Або вона скаже якусь нісенітницю і він сміється.
Або як передає їй ручку і клянусь, я впевнена, що він навмисне тягнувся до її руки щоб зачепити пальцем.
Або як колеги всі стоять на нараді, а мій ледь не в обнімку з нею стоїть: дуже близько і повернутий до неї (при цьому вони не говорили між собою, а слухали)
Ну і найбільше мене бентежить погляд: він на неї постійно , довго, невідривно дивляться.
Пару раз ловила як вони дивляться один одному невідривно в очі. Мій як теля . І перший же ж почав.
Навіть якщо стоїть 40 людей біля нього, він все рівно дивиться на неї.
Або ще мені сподобалось - пили каву 20 хв на кухні, розмовляли ні про що і ржали.
Ще бентежить що він їй відкривається. Мені, наприклад, на жодній роботі керівник не скаржився що він не знає і не розуміє чогось.
Коротше, отакі пироги, і це все за місяць.
Я дуже категорична в плані зрад. Якщо це те, що я думаю - піду.
Але може він просто в ній не бачить загрози в ній?
Він керівник керівника її керівника.
Вдома про неї не говорить, переписок немає.
Але хто знає, що буде завтра…
У неї є свій керівник.
Він керівник керівника її керівника.
Але хто знає, що буде завтра…
Зробіть вибір:
вже голосів:
Це просто по-дружньому
Та ні. Вона подобається йому
Мальчун-задирун
• 2 часа назад
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Работала только в борделе, даже там такое сотрудники себе не позволяли.
Чого саме? Спілкування?
Треба ось так• 2 часа назад
Тут настолько все ясно, что даже вопросы излишни. Конечно, он не будет верным мужем, если уже так себя ведёт. Шлите его к... Яне
Мальчун-задирун
• 2 часа назад
Ответ дляТреба ось так
Всі все бачать крім мене))
Одна я дурна
Треба ось так• 1 час назад
Ответ дляМальчун-задирун
Всі все бачать крім мене))
Одна я дурна
А всегда со стороны виднее. Плюс тут женщины с опытом, а у вас пока только жених)) я вот третий раз замужем
Мальчун-задирун
• 1 час назад
Ответ дляТреба ось так
І що скажете?
Треба ось так• 1 час назад
Ответ дляМальчун-задирун
І що скажете?
То, что сказала. Ваше описание показывает, что он не ровно дышит к Яне
Мальчун-задирун
• 1 час назад
Ответ дляТреба ось так
Ну не знаю..
Буду спостерігати далі
ЖенаАйтишнеГа• 1 час назад
Вы сейчас описали меня, которая втюрилась в своего начальника.
Если б он был свободен, меня б даже брак не остановил. А ваш холостой.
С его стороны интерес тоже был (прикосновения вроде нечаянно, взгляды), но он молодец, понимает что если дать начало роману, то ничем хорошим это не закончится.
Так и смотрим иногда друг на друга не поднимая эту тему
То что ваш уже не ваш, только дураку непонятно
Мальчун-задирун
• 1 час назад
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ви , я бачу, любите драму