Анонім-ка• Изменено 29 января в 03:25
Свідоцтво про смерть і допомога на поховання без паспорта
Вчора дізналася про мамину смерть. Несподівана. Не виходила на зв´язок 3 дні ( у нас так часто буває, я тільки на третій день почала хвилюватися, нажаль). Мамі був 71 рік, інсульт.
Питання в тому, що я не можу знайти паспорт. Є ксерокопія всіх заповнених сторінок, і пенсійне посвідчення оригінал. Є Дія, від якої я не знаю пароль.
Я зовсім розгублена, треба сьогодні нести в морг , а потім і в цнап паспорт. А якщо я його не знайду ? Копія підійде? Куди бігти, що робити?
Заюшка_хозяюшка• 29 января в 18:34
Ответ дляГендиреХтор
а ви надавали звичайні, не завірені ксерокопії?
Звичайні копії
КошкинДом• 29 января в 22:09
Ответ дляФорс мажор
Йдеш до відділу ДРАЦС з:
• медичним документом про смерть
• будь-якими даними про загиблого, навіть якщо це:
• копія паспорта (фото, скан)
• ІПН
• військовий квиток
• довідка ВПО
• довідка з ТЦК
• покази родичів
Відсутність паспорта не є підставою для відмови, якщо особу можна ідентифікувати.
• медичним документом про смерть
• копія паспорта (фото, скан)
• ІПН
• військовий квиток
• довідка ВПО
• довідка з ТЦК
• покази родичів
Ох і дурню ви написали. Пробачте. Де ви той перелік взяли? Яка копія паспорта? Вона не береться до уваги. Із обов´язкового -тільки лікарське свідоцтво про смерть . Яка нафіг довідка з тцк
, які покази? Що ви несете?
ГендиреХтор• 30 января в 08:35
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Звичайні копії
Звичайні копії ніколи не бралися до уваги нотаріусами
це взагалі не документ
тільки копія завірена нотаріусом
тим більше, ксерокопії померлої людини.... це вже просто бумажка
ох і професіонали....
це взагалі не документ
тільки копія завірена нотаріусом
ох і професіонали....
Заюшка_хозяюшка• 31 января в 11:57
Ответ дляГендиреХтор
це взагалі не документ
тільки копія завірена нотаріусом
ох і професіонали....
це взагалі не документ
тільки копія завірена нотаріусом
ох і професіонали....
Копія паспорту береться без завірення вже давнл. Це єдиний документ де не треба завіряти оригінал. Для чого вони вимагають спитаю, як буду в нотаріуса Ось список дркументів, які мені підготувати треба( зараз бті виготовляє нові тех.паспорти на будинок і квартиру моє ім´я, чекаю), в мене три обєкти( будинок, земельна ділянка, квартира).
Анонім-ка
• 31 января в 16:45
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Дякую