Анонім-ка• Изменено сегодня в 03:25

Свідоцтво про смерть і допомога на поховання без паспорта

Вчора дізналася про мамину смерть. Несподівана. Не виходила на зв´язок 3 дні ( у нас так часто буває, я тільки на третій день почала хвилюватися, нажаль). Мамі був 71 рік, інсульт.

Питання в тому, що я не можу знайти паспорт. Є ксерокопія всіх заповнених сторінок, і пенсійне посвідчення оригінал. Є Дія, від якої я не знаю пароль.
Я зовсім розгублена, треба сьогодні нести в морг , а потім і в цнап паспорт. А якщо я його не знайду ? Копія підійде? Куди бігти, що робити?
Меломанка Маланка• сегодня в 03:34
Мои соболезнования, сил вам.
Я не знаю на самом деле. Но есть другие же документы для подтверждения личности + копии. Уверена, это не препятсвие.
Возьмите любые документы: свидетельсво о рождении, браке, копию паспорта, пенсионное, права...
автор Анонім-ка • сегодня в 03:37
Ответ дляМеломанка Маланка
Мои соболезнования, сил вам.
Спасибо. Сегодня поедем искать. Хорошо спрятано(( боялись прилетов...
Бабайко• сегодня в 03:40
Пенсійне посвідчення є?
Звоночек• 2 часа назад
Не цнап нужен а ЗАГС. Без оригинала паспорта свидетельство никто не даст. В цнапе только выписуют с квартиры.
Заюшка_хозяюшка• 2 часа назад
Чого в морг? В моргу не треба паспорт померлого. А от в установу де видають свідоцтво про смерть треба( паспорт залишають, видають свідоцтво). Ще треба копію в пенсійний і коли оформляти спадщину в нотаріуса треба копія.
успокойте_Меня• 1 час назад
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
В нотаріуса копія паспорта померлого не потрібне. Свідоцтво про смерть.
Форс мажор• 1 час назад
Я хоронила брата без паспорта
Его украли. Похоронила, носила его пенсионное везде
Не переживайте
Форс мажор• 1 час назад
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Мне выдали свидетельство без паспорта брата. Объяснила, что украли
КошкинДом• 1 час назад
Отримуєте лікарське свідоцтво про смерть, потім ідете в РАЦС. Без паспорта зареєструют смерть.не переживайте, .просто робиттся відмітка про те що паспорт померлого не здано, і в свідоцтві про смерть не буде зазначено місце народження померлої. Отримуєте свідоцтво про смерть і витяг на допомогу на поховання. З цими доками в пенсійний
Форс мажор• 1 час назад
Ответ дляЗвоночек
Даст. И без оригинала
Сейчас тем более, война
После прилёта, вместе с людьми сгорают и доки часто. Да,все может быть
Там отмечают, что паспорта нет в загсе и выдают свидетельство
автор Анонім-ка • 1 час назад
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Опергрупа направила в морг
автор Анонім-ка • 1 час назад
Ответ дляФорс мажор
Поняла. Спасибо
автор Анонім-ка • 1 час назад
Ответ дляКошкинДом
Дякую
автор Анонім-ка • 1 час назад
Ответ дляКошкинДом
Лікарське свідоцтво про смерть -це з морга? У нас була опергрупа, лікар не приїжджав
Звоночек• 1 час назад
Ответ дляФорс мажор
Даст. И без оригинала
Сейчас тем более, война
Хоронили в конце 22 года, не хватало одной печати в заключение смерти с больницы. Так свидетельство не выдали. А тут целого паспорта нет.
КошкинДом• 1 час назад
Ответ дляАнонім-ка
Так. Вам там його видадуть
КошкинДом• 1 час назад
Ответ дляЗвоночек
Реєструють на підставі лікарського. Це основний документ. І якщо там нема печатки -то так. Не зареєструють. Паспорт просто здається якщо є . Зараз військових реєструють кожного дня. Які паспорти? Де їх знайти?
Форс мажор• 1 час назад
Ответ дляЗвоночек
Вы считаете, что людей без паспорта не хоронят ? 🙄
В заключение о смерти должны быть печати конечно, это не филькина грамота
Звоночек• 58 минут назад
Ответ дляФорс мажор
Хоронить можно без чего угодно, вопрос что свидетельство не выдадут. В заключение стояло полно печатей, откуда мне знать что их должно быть на одну больше. Я ж не врач и не каждый день хороню.
Форс мажор• 57 минут назад
Ответ дляЗвоночек
Выдают все. Без паспорта
Звоночек• 56 минут назад
Ответ дляФорс мажор
Выдают все. Без паспорта
Ну значит мне не повезло... А хоронили без свидетельства, просто в другом мести.
Форс мажор• 55 минут назад
Йдеш до відділу ДРАЦС з:
• медичним документом про смерть
• будь-якими даними про загиблого, навіть якщо це:
• копія паспорта (фото, скан)
• ІПН
• військовий квиток
• довідка ВПО
• довідка з ТЦК
• покази родичів

Відсутність паспорта не є підставою для відмови, якщо особу можна ідентифікувати.
Заюшка_хозяюшка• 45 минут назад
Ответ дляуспокойте_Меня
потрібно. я оформляю спадщину. і копія ідентифікаційного теж. маму ховала сама влітку, то які документи точно памятаю, то вже право влдасності оформляти, нотаріус в списку доеів і це попросила, саме копії
Заюшка_хозяюшка• 40 минут назад
Ответ дляАнонім-ка
згадала в моргу давали довідку в загс (паталогоанатом зхбула підписатися, то я верталася з загсу, слідкуйте зв всіма підписами), можлво, там зроблять лікарську довідку для свідоцтва про смерть, а може морг відправить до сімейної. Якщо протягом року Ваша мама зверталася до сімейного лікаря то розтин не роблять, якщо не зверталася заплатите по прайсу, в нас це 4-5тис
Заюшка_хозяюшка• 36 минут назад
одну довідку мені робили з стаціонару, бо мама в інсультному блоці померла. далі паталоганатом підписував довідку, далі в загс

а свекор(75+) помер вдома, то йому лікарське робила сімейна, зима, тут навіть в морг не зверталися, поліція, сімейна, загс, похорони, наша комунальна ритуалка теж без свідотства про смерть на основі довідки з моргу надає місце на кладовищі, потім можна донести свідоцтво про смерть. в загсі в нас найбільна черга за свідоцтвами про смерть.
автор Анонім-ка • 30 минут назад
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Зрозуміла
ГендиреХтор• 6 минут назад
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
а ви надавали звичайні, не завірені ксерокопії?