Ромашкинная• Изменено вчера в 10:06
У дитини соплі, почав боліти лоб- влітку точно таке ж було. Лікуватись так само?
Чи знову йти до лікаря
Каже коли натискаєш то з одного боку над бровою болить лоб
Влітку лікар ставив - гострий бактеріальний синусит
Як ви думаєте, чи може знову повертатись синусит? Повторно
13 років
Помеха справа• вчера в 10:09
Повторно наступний прийом цього аб має бути через рік. Йдіть до лікаря по інший аб.
До лікаря обов´язково, щоб уникнути ускладнень
Вот Она Я• вчера в 10:09
Назонекс на 10 дней, глупость такая. Его месяцами применяют. У него накопительный эффект. А вообще гайморит дома сама не лечила бы ребёнку.
Ромашкинная
• вчера в 10:09
Ответ дляПомеха справа
Ого
Тобто ідентичний антибіотик може бути лише 1 раз в рік?
Ромашкинная
• вчера в 10:10
Ответ дляПомеха справа
Тобто якщо лікувати по схемі то проблему не вирішить?
Помеха справа• вчера в 10:10
Ответ дляРомашкинная
Ого
Так.
Тому він і по рецепту тепер, щоб не пили по одному призначенню, коли заманеться
Помеха справа• вчера в 10:11
Ответ дляРомашкинная
Ні, треба міняти препарати
Госпожа_тамагочи• вчера в 10:14
Ответ дляВот Она Я
Якщо лоб - це може бути навіть фронтит, потрібно обов´язково до лікаря
АнтиТанкист• вчера в 10:19
Ви описуєте симптоми фронтиту. Потрібен антибіотик. Цей самий може спрацювати, а може ні, навіть лікар цього не знає. З ймовірністю 100% вам призначать той самий антибіотик, бо призначають завжди по схемі і практично ніколи не запитують коли і який антибіотик приймали востаннє.
маминаБубочка• вчера в 10:19
Ответ дляРомашкинная
Ого
Нет, уже нет такого. Но идите к врачу.
Пухнасті штани• вчера в 10:20
Антибіотик мають призначити інший на цей раз.
У мене така ж фігня зараз, але пройшло півтора місяці. У грудні синусит зліва, тепер підчепила соплі і така ж зараза з правого боку.
Пухнасті штани• вчера в 10:22
Ответ дляРомашкинная
Ого
Так.
Пухнасті штани• вчера в 10:23
Ответ дляАнтиТанкист
Моя сімейна питає.
АнтиТанкист• вчера в 10:26
Щодо того чи можуть синусити повертатися. На жаль, так. Якщо у дитини це слабке місце, то так. Гайморити, фронтити, етмоідити.
Це все лікується антибіотиком.
При синуситах не можна Назонекс, у нього в інструкції про це написано. І спреї не бажано судино звужувальні, бо ними ви якраз з гайморита можете отримати фронтит. Лори в стаціонарі завжди надають перевагу судинозвужувальним у вигляді крапель, а не спреїв.
Це все лікується антибіотиком.
АнтиТанкист• вчера в 10:27
Ответ дляПухнасті штани
Моя сімейна питає.
Це рідкість. І головне, що при цьому призначає)
Мені сімейний під час однієї хвороби ’міняв’ антибіотик на такий самий, але іншого виробника. Я обурилася, він поліз у талмуд дивитися на діючу речовину, покряхтів і переписав рецепт на інший препарат. А якби я не знала діючих речовин і назв препаратів? Діагноз був пневмонія...
АнтиТроль• вчера в 10:28
Речь о ребенке, за которого вы отвечаете, потому только к врачу .
Лор 99% назначит антибиотик, но уже, вероятно, цефалоспорины, потому что пенициллин недавно пропит и он слабоват при синуситах обычно.
Я гайморитчица со стажем, потому знаю уже, что делать, и не всегда обращаюсь к врачу. Но это только если тяжесть в гайморовых пазухах, лоб для меня однозначное основание срочно идти к врачу, потому что фронтит уже реально опасное состояние
Хочу в БАНю• вчера в 11:39
Ответ дляРомашкинная
Ого
Конечно нельзя такой пить! Теперь нужен из другой группы и чтобы он точно работал с бактериями, которые обычно вызывают синусит и фронтит
И я слышала, что даже не год, а два нельзя
Хочу в БАНю• вчера в 11:43
Ответ дляАнтиТанкист
У меня всегда врачи спрашивают какие мне назначали и назначают из другой группы
Вы бы поменяли врача!
АнтиТанкист• вчера в 14:00
Ответ дляХочу в БАНю
Вы бы поменяли врача!
На щастя, я вже не користуюся ’найкращою медициною в світі’, питання зміни лікаря неактуальне. До війни спочатку терапевт був за пропискою, і замінити його не було ніякої можливості. Але ті, що на заміні, були не кращі. Як почали укладати декларації, то підписала наче з непоганим лікарем, а коли за півроку прийшла на прийом, то виявилося, що вона звільнилася і мене взагалі ніхто не хотів брати, бо ’вільних лікарів нема’. Мені відмовлялися відкрити лікарняний, бо я маю ’йти до свого сімейного’, яка звільнилася і ніхто про це не поінформував пацієнта. Врятувало ситуацію те, що у мене була підозра на ковіду (він підтвердився), я працювала у держустанові і через завідувача вимагала відкрити лікарняний. На масиві жоден лікар не підписував декларації, мені пропонували їхати у Київську область з Києва для укладання декларації з сімейним)
А потім мені абсолютно пощастило, що у чудового лікаря звільнилися місця. Це був найкращий терапевт за моє життя, але недовго - почалася війна. Лікар звільнилася, та і я поїхала.
Пухнасті штани• вчера в 20:55
Ответ дляАнтиТанкист
Ні, у мене і у мого сина вона ж - адекватна молода, я заключила декларацію у приватній клініці, де тупих не тримають.
Минулої зими я приймала Сумамед , цієї зими призначила Аугментин.
Пухнасті штани• вчера в 20:57
Ответ дляАнтиТроль
Я важкий гайморит лікувала трьома різними антибіотиками у 18му році. Ото була епопея, жах...