БеллаДонна• вчера в 14:03
Чорногорія
Чи варто їхати відпочивати в Чорногорію в червні з дітьми 5 років і 2 роки?
Ніколи не була в цій країні,поділіться відгуками хто був,будь ласка.
Жена брата Админа• вчера в 14:15
Ответ дляБеллаДонна
Я была в июле 23-го. Никакой Анапы там не было. Все цивилизованно. Много разных людей на пляжах. И украинцы и русские и казахи и сербы .
Работать надо• вчера в 14:15
Була в Петровацу. Гарна природа, гарне море. Але на пляжах брудно, серби багато курять та кидають бички. Кацапів повно.
БеллаДонна
• вчера в 14:16
Ответ дляСонечко
У них спрощений перетин кордону кацапами.
Там буде вся відбірна бидлота.
Якщо в західній Європі більш заможні і помірковані , то тут герої сво
Там буде вся відбірна бидлота.
Дякую,що сказали.Тоді нам таке точно не підходить.В Туреччину і Єгипет більше не подорожуємо саме з цієї причини
А Я Самая Самая• вчера в 14:16
Ответ дляБеллаДонна
Тому і думаю про кінець червня
Я позаминулого літа з дитиною була в кінці червня-початку липня. Водичка була десь +22+23
БеллаДонна
• вчера в 14:17
Ответ дляРаботать надо
Так це ж Чорногорія? Там багато Сербів?
А Я Самая Самая• вчера в 14:17
Ответ дляБеллаДонна
Петровац
Готель зі спа біля пляжу
Особисто я там не була, але по відгуках місце гарне. З нами разом їхала жінка з 2 своїми дітьми та 2 племінниками і вони вже не перший раз їхали саме в Петровац
Жена брата Админа• вчера в 14:17
Ответ дляБеллаДонна
Так це ж Чорногорія? Там багато Сербів?
Полно там сербов
БеллаДонна
• вчера в 14:18
Ответ дляА Я Самая Самая
Так чат gpt і пише,але діти все одно більше біля берегу будуть,бо малі ще
А Я Самая Самая• вчера в 14:18
Ответ дляБеллаДонна
Дякую,а загалом там цікаво? Варто брати машину на прокат,щоб щось подивится?
Ні, не варто. Можна взяти екскурсії і цього буде достатньо. Ми взагалі самі їздили автобусом до Будви, чисто прогулятися ввечері
Альдебаран• вчера в 14:22
Ответ дляБеллаДонна
Пишуть у відгуках,що дуже перенавантажені пляжі в липні/серпні.
І чи не занадто там буде спека в цей час? Бо в Туреччині і Греції для нас дуже
Пляжі перенавантажені. Але де вони не перенавантажені в цю пору року. В Туреччині та Греції дуже висока вологість, тому спека важко переноситься, в Чорногорії не така вологість. Мені саме вода в морі не комфортна, я люблю теплішу, все інше - Ок. Є люди, які люблять, щоб вода у спеку освіжала, їм буде норм. Я люблю залізти у воду і сидіти там годинами, а не на півдорозі до буйків зрозуміти, що вже трясе від холоду. Обирайте саме для своєї сім´ї, як вам комфортно і що на першому місті. Якщо, наприклад, ви плануєте їздити на екскурсії чи самі щось подивитись - то вам буде нормально. Я люблю пасивний відпочинок, мені температура води важливіша, ніж краєвиди
Бритоножка• вчера в 14:19
Ответ дляБеллаДонна
Петровац
Готель зі спа біля пляжу
Петровац это моя любовь
А Я Самая Самая• вчера в 14:20
Ответ дляСонечко
Там стільки кацапів.
Будете як в Анапі
Брехня. Кацапи звісно є, але поводяться дуже тихо. А як чують українську мову, то взагалі мовчать та іноді навіть йдуть кудись подалі
Бритоножка• вчера в 14:20
Ответ дляСонечко
Ну то в Чорногорії їх буде як в Анталії. І кацапська музика в закладах
Нет там такого
Сонечко• вчера в 14:20
Ответ дляLizavel
Уже не будет. Визовый режим ввели
Це приємна новина аж погуглю
Альдебаран• вчера в 14:24
Ответ дляРаботать надо
Ой, да. Палять всі і кругом, дуже бісить, коли сам не палиш, а доводиться весь час на березі тією отрутою дихати((
А Я Самая Самая• вчера в 14:24
Ответ дляБеллаДонна
Це буде дуже сумно,якщо так
Влітку 2024 один день був дощ, точніше шалена злива в першій половині дня. Після обіду вже було сонце, ми пішли на пляж і купалися.
В липні 2025 за 10 днів жодного поганого дня, але вже спекотно
А вот недавно• вчера в 14:24
Ответ дляБеллаДонна
Це буде дуже сумно,якщо так
Автор. Я зробила такі висновки для себе, бо відпочивала завжди в основному в червні місяці. Якщо в нас в Україні затяжна зима, холодна весна, і в травні ми ще в курточках ходимо, то в таких країнах як Чорногорія, Хорватія, Туреччина погода теж прохолодна і море не прогрівається. Тому подивитесь по весні, якщо буде рання, тепла, то сміливо плануйте відпочинок на червень.
Работать надо• вчера в 14:26
Ответ дляLizavel
И нет прямых вылетов у них, ни в Тиват, ни в Подгорицу))))
Вони через Туреччину літають. Або летять до Бєлграду, а звідти потягом
Бритоножка• вчера в 14:26
Ответ дляБеллаДонна
Це буде дуже сумно,якщо так
Действительно море прохладное для таких деток. Я бы лучше посмотрела Эгейское побережье Турции: Кушадасы, Бодрум,Мармарис, но в начале июля. Там не так влажно, как на Анталийке
А Я Самая Самая• вчера в 14:26
Ответ дляРаботать надо
Ми були в Святому Стефані - пляжі чисті. А от в Будві дуже брудні пляжі, хіба що йти трохи подалі не на Славенську пляжу, а на Морген, там чистіше
Сплюшка• вчера в 14:28
Ответ дляАльдебаран
Як на мене, адріатичне море прохолодне для таких малих дітей, в червні - тим паче. Мені воно і в серпні не дуже комфортне. Якщо тільки Чорногорію розглядаєте, то краще в липні-серпні
100%
Сонечко• вчера в 14:28
Ответ дляLizavel
Так до вересня 2026 автор вже повернеться.
Я не знаю як там з перельотами, але в Чорногорії кішма кишить ними
Бритоножка• вчера в 14:29
Ответ дляСонечко
Могут и раньше ввести : на них ЕС давит
Бритоножка• вчера в 14:31
Ответ дляСонечко
Я была в Петровац,то не слышала их, а в Будве дохера их....
А вот недавно• вчера в 14:37
Ответ дляАльдебаран
Тут писали дівчата в тому році що в Хорватії в серпні було холодне море, хоча погода була прекрасна. Коли я була в Чорногорії то під час дощів море було тепле та досить комфортне для купання, а коли один день жарило сонце то море було як лід.
Бритоножка• вчера в 14:38
Ответ дляА вот недавно
Течения....
Бритоножка• вчера в 14:41
А кто-то отдыхал в Римини? Можете пожалуйста подсказать, как там море? Смотр фото, какое-то оно не красивое...