БеллаДонна• 29 января в 14:03
Чорногорія
Чи варто їхати відпочивати в Чорногорію в червні з дітьми 5 років і 2 роки?
Ніколи не була в цій країні,поділіться відгуками хто був,будь ласка.
Оля_с_киркою• 29 января в 14:49
Ответ дляСонечко
Там стільки кацапів.
Будете як в Анапі
Русских везде хватает. В Париже возле центра флаг России висит) видела час назад)) ну и рус хватает в Украине , у нас в Одессе уймо русских которые с видом на жительство живут
Оля_с_киркою• 29 января в 14:50
Ответ дляБеллаДонна
Були в Греції,Іспанії після 2022-то москалів дуже мало.І це прекрасно.
Вы прикалываетесь в Испани много рус и в Грецию летают
А вот недавно• 29 января в 14:50
Ответ дляБритоножка
А кто-то отдыхал в Римини? Можете пожалуйста подсказать, как там море? Смотр фото, какое-то оно не красивое...
Знайома по пів року в Ріміні живе у бабусі, но їздять вони відпочивати завжди на Лігурійське узбережжя, там море і краєвиди казкові.
Оля_с_киркою• 29 января в 14:51
Живу в Одессе , в декабре в ресторане на всю русские песни пели, я была в шоке, ладно мы привыкли говорить на рус, но на работе говорю укр , а тут ресторан и все хором на танцполе песни рус поют
Бритоножка• 29 января в 15:00
Ответ дляОля_с_киркою
Во время 2 мировой войны слушали и пели песню Лили Марлен не только немцы)
Просто болталка• 29 января в 15:16
Я була в Чорногорії в 2016, більше не поїду. Природа дуже гарна, море холодне, люди постійно курять, бруд на вулицях, сміття валялося вздовж дороги, місцеві дорогу не уступають пруться колесами машини аж на тротуар. Всі якісь галасливі, англійську мало хто знає. Не мій стиль відпочинку. Я говорю про Будву та околиці в межах міста (час -півтора їзди).
Турагенція Tourdream• 29 января в 15:50
Ответ дляБеллаДонна
Дякую,а загалом там цікаво? Варто брати машину на прокат,щоб щось подивится?
Чорногорія як раз та країна, де треба брати машину та їздити дивитися, відвідувати різні пляжі, цікаві місця.
Ми так робили в серпні 2021 року, теж з дітьми (на той момент 11р. та 7 місяців). Двічі з´їздили до Котора (дуже сподобався). У Герцог Нові на поромі переправилися, а на звороті поверталися узбережжям, побачили всю красу Боко Которської бухти. На різних пляжах побували – у Доброті, Лучиці, Чані.
З приводу температури води - Адриатика взагалі не саме тепле море. Але як прогрівається вода залежить ще й від розташування пляжу, від його структури. У 20-х числах червня вже має бути добре.
Турагенція Tourdream• 29 января в 15:52
Ответ дляБеллаДонна
Дякую,що сказали.Тоді нам таке точно не підходить.В Туреччину і Єгипет більше не подорожуємо саме з цієї причини
У Туреччині та Єгипті є курорти, де кацапів обмаль чи зовсім не має.
Наприклад, Марса Алам та Середземноморські курорти у Єгипті.
У Туреччині - Ізмір, Кушадаси, Дідім.
Луноходик_Ик• 29 января в 16:23
Ответ дляБеллаДонна
Летіти літаком.Але група зі Львова автобусом( можно і до них приєднатися)
Ми були з 16.06 в минулому році. З 20 числа вода була уже тепла
Ми їхали теж зі Львова. Дуже тяжка дорога, серпантини
Метелики на душі• 29 января в 18:15
Я была давненько в Будве после 20го сентября. Было не холодно и вода норм. Для деток лучше первая половина, я думаю. В Будве можно посмотреть Котор, сам Боко-Которский залив, там красота! На другом берегу рестораны на воде были-это класс! Возле Старого города на набережной продавались экскурсии-можно нанять и поехать, куда интересно-Ловчен, Королевский дворец, где снимали Принц Монтенегро и т.д. Самое чистое море, которое я видела, природа классная. В Будве 3 вида пляжей: галечный, песчаный и каменный. В общем, тогда очень понравилось! Сама бы я не ездила-там кругом серпантины, страшно.
Mariia_touragent• 29 января в 18:17
Чорногорія. Моє бачення,
якщо зосередитись на ній виключно як на курорті: природа, море, гори- це поєднання просто божественне, картинка!
Вся необхідна курортна інфраструктура є! Ресторани, бари, магазини, аптеки, ринки, диско і т.д. і т.п- при виборі звертати увагу на потреби, щоб правильно обрати курорт.
Екскурсійна програма: переважно з упором на природну красу- самим поїздити або у гідів замовляти - як зручно.
Для дитячого відпочинку: не турецько-єгипетський формат (так щоб майже в кожному готелі гірки-клуби-анімація). Умовно, або нуль, або десь/щось- дивитись по конкретному варіанту.
Розміщення: багато віл (чистенькі, охайні, з привітними господарями- є, такі собі ’дачі’ у моря), готелі- пристойні, симпатичні, сучасні і якісні- також є. Доречі, хто любить нове і якісне: в травні чекаємо на відкриття нового Iberostar Selection Montenegro 5*- має бути супер!
Повертаючись до дитячих розваг, також радила б звертати увагу на готелі цієї мережі, бо в Iberostar є цікава програма- дитячий ’табір’ Star Camp. Чорног.готелі: Bellevue, Herceg Novi, ну і новий Selection Montenegro.
Mariia_touragent• 29 января в 18:17
По погоді: туристи, більшість намагаються бронювати Чорногорію з середини червня- переживають через температуру моря. Відповідно, з цих дат маємо вже різкий наплив туристів. Помітила, що і магазини напередодні ’підкручують’ ціни на ходові у відпочиваючих товари.
А ось погода - вона дивує. Рік тому з початку червня вода була +23-25- приємне лагідне море, купались досхочу, в минулому році в 20-х числах травня вода вже +20, повітря 30+, червень також не підвів. Хто не чекав в ці роки середини місяця, чудово відпочили, ще й не по ’сезонній’ ціні. Звісно, це не правило, але і таке було, поживемо-побачимо як буде в наступних сезонах.
Щодо пляжів ’для дітей’: частенько і цілеспрямовано запитують саме курорт Бечичі- довга широка смуга, зручний вхід. Кому важливо мати доступ до ’великої’ інфраструктури і активностей-поруч Будва, і бонусом ще й маленький ’супутник’ - курорт Рафаїловичі. Але! Не Бечичами єдиними...А якщо ви на авто, то взагалі хоч кожен день на новий пляж- більше вражень.
Що б я ще хотіла порадити всім- не обмежуватись тільки морською Чорногорією, обов´язково завітати в гори! Краєвиди просто казкові! Це буде найбільша повнота вражень.
БеллаДонна
• 29 января в 22:09
Ответ дляБритоножка
Петровац это моя любовь
Що саме вам там так подобається?
БеллаДонна
• 29 января в 22:10
Ответ дляА вот недавно
Автор. Я зробила такі висновки для себе, бо відпочивала завжди в основному в червні місяці. Якщо в нас в Україні затяжна зима, холодна весна, і в травні ми ще в курточках ходимо, то в таких країнах як Чорногорія, Хорватія, Туреччина погода теж прохолодна і море не прогрівається. Тому подивитесь по весні, якщо буде рання, тепла, то сміливо плануйте відпочинок на червень.
Дякую
Бритоножка• 29 января в 22:13
Ответ дляБеллаДонна
Що саме вам там так подобається?
Обалденно море и природа
БеллаДонна
• 29 января в 22:13
Ответ дляОля_с_киркою
Много-поняття дуже відносне.Так,зустрічали поодинокі паои москалів скрізь,але то всі з документами ЄС,з Туреччиною не порівняти
БеллаДонна
• 29 января в 22:15
Ответ дляТурагенція Tourdream
У Туреччині - Ізмір, Кушадаси, Дідім.
Треба споробувати,дякую
БеллаДонна
• 29 января в 22:15
Ответ дляТурагенція Tourdream
Не важко машиною по-серпантинам?
БеллаДонна
• 29 января в 22:16
Ответ дляЛуноходик_Ик
Тому хочемо літаком
БеллаДонна
• 29 января в 22:18
Ответ дляMariia_touragent
Чорногорія. Моє бачення,
Дуже дякую!
Що скажете про Петровец?
Mariia_touragent• вчера в 00:25
Ответ дляБеллаДонна
Дуже дякую!
Що скажете про Петровец?
Симпатичний. Компактний, більш усамітнений і затишний, але самодостатній курорт. Вся необхідна курортна інфраструктура є, але немає якихось ’знакових’ і дуже видатних пам´яток. Багато хвої і оливок, кіпарісів, а також інжир, лимони-апельсини, пальми, олеандри- дуже зелено! Міський пляж невеликий за розмірами - в високий сезон це відчутно, тіснувато. Поруч є пляж Лучіце- адекватно по відстані і часу для пішої прогулянки. Далі - Буляриця. В Петроваці приємна набережна- сувенірні лавки, бари, кафе, ресторанчики, магазинчики. Пристойні готелі, в т.ч стильні- сучасні є. По харчуванню: навіть на нетиповому для Чорногорії ’all inclusive’ тут є, якщо треба. Наче, основне- все).
БеллаДонна
• вчера в 00:30
Ответ дляMariia_touragent
Дуже дякую.Як вважаєте,з дітьми 2 і 5 років там комфортно буде відпочивати? Дивлюсь як раз готель 4* на all серед оливкового саду.
Mariia_touragent• вчера в 01:03
Ответ дляБеллаДонна
Vile Oliva- досить приємна четвірка, власна оливкова роща з віковими деревами- справжня родзинка готелю. Зручне розташування- пляж і центр курорта поруч. Номери охайні. По харчуванню все було ок. Є лайтова анімація в сезон. Для дітей: міні-клуб, майданчик. Якщо не ставити зависоких очікувань- туристи задоволені. Рекомендую ще погуглити інші відгуки і огляди - скласти власне враження і визначитись чи достатньо цього буде вам.
БеллаДонна
• вчера в 01:05
Ответ дляMariia_touragent
Може ще якісь готелі порадите? Ми ніколи в Чорногорії не були,хочемо подивитися цю країну
Mariia_touragent• вчера в 09:10
Ответ дляБеллаДонна
Ми обговорили готель на ’ол інклюзив’, таких- лічені варіанти, бо ’все включено’ нетипове для Чорногорії. Частіше сніданок/сніданок-вечеря. Вам треба продумати як саме ви плануєте проводити час- бути переважно в готелі або більше їздити, який тип харчування обрати, щоб не платити за зайве, це буде один готель а може декілька- цікавий досвід комбінувати курорти, якщо ви на авто - без проблем Відстань від моря, які зручності потрібні для дітей... І до цих питань додати конкретні дати, тривалість і орієнтовний бюджет- тільки тоді можна зробити конкретну пропозицію. Звісно, можна називати гарні готелі, але особливого сенсу в цих порадах нема, бо різні цінові категорії-чи будуть вони для вас фінансово прийнятними. Тому моя порада - визначитись з пріоритетами, основними параметрами і підбирати вже під них. Раннє бронювання триває- є сенс запланувати відпочинок.
Турагенція Tourdream• вчера в 11:18
Ответ дляБеллаДонна
Не важко машиною по-серпантинам?
Не можу сказати, що особливо важко, але у мене великий досвід водіння.
Дорогі гарні, водії місцеві наче чемні (прокатні машини впізнають). Є дуже круті ділянки там, де спуски до пляжів. Але вони облаштовані дзеркалами з усіх боків, то єдине що потрібно - вправність водіння.
Стикнулися з невеликою проблемою з парковками у Будві. Але хазяїн вілли де ми проживали допоміг у цьому питанні. А так біля усіх пляжів, у Которі, Герцог Нові та інших місцях є паркування, зустрічали навіть безкоштовні стоянки.
Ще хочу доповнити стосовно проживання, якщо Ви їдете на відпочинок на довгий період, наприклад на 2 тижні, то можна скомпонувати два курорти та пожити, відпочити у різних локаціях.
Я наприклад такі тури робила для своїх клієнтів минулого літа - готель у Боко Которській затоці + готель у Будві, готель у Бечичах + готель у Чані.