Мама Чели• вчера в 18:21
А у вас есть помимо смартфона кнопочный телефон?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Да
Нет
Булку Дай• вчера в 18:36
Я вообще смарты не люблю
Мне удобнее с планшетом 7 и кнопочным .
Но планшет с симкой был такой у леново
Мне удобнее с планшетом 7 и кнопочным .
Но планшет с симкой был такой у леново
Сиреневая цапля• вчера в 18:39
Ответ дляБулку Дай
Клуб любителей Нокиа.
У меня 1100 и 206 и блекберри.
И 3310
У меня 1100 и 206 и блекберри.
И 3310
1110 - это чудо :) Однажды в прифронтовом городе пропала связь. Ловили мобильную только некоторые модели, очень мало. Люди дости старые кнопочные, у кого были - чудо, но большинство отлично ловили синал. И я нашла старенькую мамину 1110 - и была со связью
Як_наготую...• вчера в 18:43
Так, в мене два працюючих телефона - смарт і кнопочний. Кнопочний з великою батареєю, тиждень без зарядки живе. Додатки на смарті, а банківський номер - на кнопочному.
13чудоСВЕТА• вчера в 18:46
Дві є
Днів 10 тримають заряд, завжди заряджені на екстрені випадки, щоб сімку поміняти.
Фима Собак• вчера в 19:09
Ответ дляПік Антна
Це мій перший с кольоровим дісплеєм.
У мене кольоровий Флай був.
культУра• сегодня в 00:01
Є декілька, потрібні для вхідних дзвінків. Для роботи. Але іноді виручають, коли смартфон не можу знайти))