Тріль!• Изменено 29 января в 22:57
Подивіться будь ласка таро
Дівчата, подивіться будь ласка по таро. Дуже хороша знайома з Зпоріжзької обл. Перестала виходити на зв´язок. Останнній раз спілкувались 19січня. Вона сказала що орки вже дуже близько біля них. Я запропонувала приїхати до мене (Київська обл). Не відмовідає на дзвінки, пишу в месенджери теж тихо. Хоч там вона з´являється. Може щось трапилось?
Хропочка з гривкою• 29 января в 23:10
Найдите общую , единую тему по таро, там вам несколько человек могут ответить
Заставляличка• 29 января в 23:13
Может просто банально связи нет.
В оккупации такая проблема была.
Тріль!
• 29 января в 23:16
Ответ дляХропочка з гривкою
Ок