На Троєщині, вже в когось з´явилось опалення? Адже пишуть, що підключили вже 150 будинків
Ганцю в кєдах• 30 января в 11:14
Ответ дляMaksismus
Ви бот🤔
А ви? Давно прольотів не було? Ще хочете?
Ганцю в кєдах• 30 января в 11:18
Ответ дляMaksismus
Шановна , чи шановний, чи шановні 😉 Інформація про опалення, є у вільному доступі . Її публікують офіційні Українські засоби масової інформації 😀 І мер кожного дня звітує
Ну то чого ви тут питаєте? Читайте офіційну інформацію. Може вам ще номери будинків написати? Питайте в знайомих
Ответ дляГанцю в кєдах
Ну то чого ви тут пишите.. Я ж не вас питаю. У вас напевно дуже сумне і не цікаве життя 🤔 Дайте вгадаю, а ще ви прихильник ( прихильниця) теорії змов🤗😆
Кашпо• 30 января в 11:22
Ответ дляMaksismus
Шановна, то там інфу і шукайте, для чого ваша тема, для чого вам конкретні адреси на цьому форумі?
Кашпо• 30 января в 11:25
Ответ дляMaksismus
Де тут мова , йшла про конкретні адреси??
Якщо я напишу є опалення, яке питання буде наступне?
Неваляшкина• 30 января в 11:25
Ответ дляКашпо
просто напишіть, що воно є.
Це ж гарна обнадійлива новина для всіх. Бо до влади немає довіри.
БезникаЯ• 30 января в 11:35
Ми не Троєщина, але теж залежимо від ТЕЦ 6, так нам дали 2 дні тому, так що і вам,думаю, дадуть скоро.
ГендиреХтор• 30 января в 11:41
Ответ дляMaksismus
Ну то і дивіться у вільному доступі А я помовчу .
Вумна вутка• 30 января в 11:53
Ответ дляГанцю в кєдах
Вы дура?
А я кумедна• 30 января в 12:20
Ответ дляБезникаЯ
А є десь конкретно інфа?
Ангелок з ріжками• 30 января в 12:50
Ответ дляКашпо
Соблюдайте светомаскировку.
Бавовнятко• 30 января в 12:52
Ответ дляГендиреХтор
Та йди вже гусей паси. Набридла.
ГендиреХтор• 30 января в 13:09
Ответ дляБавовнятко
Та йди вже гусей паси. Набридла.
Бережи нерви
Ганцю в кєдах• 30 января в 14:48
Ответ дляВумна вутка
Вы дура?
Я на вас навіть жалітись не буду. Прощаю
Вумна вутка• 30 января в 14:59
Ответ дляГанцю в кєдах
За что? Вы реально думаете, что хуйлоагенты берут так информацию? Или вы реально не понимаете, почему люди ц которых в квартире 5⁰ задают такие вопросы?
Ганцю в кєдах• 30 января в 16:21
Ответ дляВумна вутка
Люди в бункері живуть? Знайомих не мають, сусідів?
Вумна вутка• 30 января в 18:00
Ответ дляГанцю в кєдах
Вы из села? У меня нет знакомых в других домах. Странно конечно, да?