Ноунэйм• вчера в 11:53
В кого чоловік імпотент?
Що в нього не встає взагалі, ви якось це виліковували? Якщо це психологічного характеру і від віагри стоїть, це не імпотенція? В 27 років може бути хлопець імпотентом?
Шкварочка• вчера в 12:35
Ответ дляДля драки
я такого покинула. я не мать тереза,не рятівниця, щоб когось рятувати і волокти до лікарів.життя одне,щоб витрачати його на лікування когось,чекати,влазити у все це. навіщо?якщо вас не поєднують діти,спільні роки проживання- навіть не влазьте в це. нехай він сам це вирішує.!!не він єдиний. покинула,вийшла заміж за другого. і не жалкую.
В этом мире в основном так все и делают. Никому мы не нужны больными и бедными.
Кринжова баба• вчера в 12:37
Ответ длякнопкодав
Тепер буде кожні пів години строчити теми про імпотенцію в 27 років. Вже дві є.
Може модераторам слід звернути увагу на спам?
Сделать единую тему.
Жена миллионера• вчера в 12:42
Бля ты заебала уже темы строчить! Заблокируйте ее уже наконец то!!!
На границе• вчера в 15:19
Девушка, вы можете сразу все вопросы о своём импотенте задать, а не каждый день тему создавать?
ВсеПроВсехЗнаю• вчера в 16:41
Ответ дляНе кую, не мелю
Дуже за вас рада, а у мене така дитина
Удалено администрацией...
Не кую, не мелю• вчера в 16:51
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Удалено администрацией...
ВсеПроВсехЗнаю• вчера в 16:55
Ответ дляНе кую, не мелю
Удалено администрацией...
Не кую, не мелю• вчера в 16:58
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Удалено администрацией...
ВсеПроВсехЗнаю• вчера в 16:59
Ответ дляНе кую, не мелю
Удалено администрацией...
Не кую, не мелю• вчера в 17:07
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Удалено администрацией...
Кривая спроса• вчера в 17:09
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ну не все тут сидят сутками, вот вы полгода отслеживали, тоже старались
Тут и отслеживать не надо; достаточно по диагонали под ужин пройтись по форуму
ВсеПроВсехЗнаю• вчера в 17:13
Ответ дляНе кую, не мелю
Удалено администрацией...
Не кую, не мелю• вчера в 17:20
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Удалено администрацией...
ВсеПроВсехЗнаю• вчера в 17:24
Ответ дляНе кую, не мелю
Удалено администрацией...