Ноунэйм• вчера в 11:53

В кого чоловік імпотент?

Що в нього не встає взагалі, ви якось це виліковували? Якщо це психологічного характеру і від віагри стоїть, це не імпотенція? В 27 років може бути хлопець імпотентом?
Не кую, не мелю• вчера в 11:55
Багато людей усе життя на пігулках, приймають за розкладом, кудись їдеш - необхідно обов´язково взяти із собою запас, життя із купою обмежень. Проблеми вашого хлопця не є чимось унікальним
Десь так, але...• вчера в 11:56
Удалено администрацией...
СамавиховуюКота• вчера в 11:57
Может он до 27 лет душил ужика под порно так конечно с живым человеком вообще не то
Десь так, але...• вчера в 11:57
Ответ дляСамавиховуюКота
Удалено администрацией...
СамавиховуюКота• вчера в 11:57
Ответ дляДесь так, але...
Удалено администрацией...
У меня нет члена Извините
ВсеПроВсехЗнаю• вчера в 11:58
Нафиг он вам сдался. Ищите не больного
Десь так, але...• вчера в 11:58
Ответ дляСамавиховуюКота
У меня нет члена Извините
Я вообще спросила, может муж после уборки пробовал
Ластоноша• вчера в 11:58
Та скільки можна це товкти?
Я про тему і про член, це без толку
СамавиховуюКота• вчера в 11:59
Ответ дляНе кую, не мелю
Да конечно. Вы много знаете таких? Я не одного.
Все до блиску• вчера в 11:59
На сьогодні все що завгодно може бути. Але діагнози ставить лікар. Можливо у хлопця нема ніякої імпотенції, просто потрібно якесь запалення пролікувати, або щось з зппп.
ВсеПроВсехЗнаю• вчера в 11:59
Ответ дляНе кую, не мелю
Это редкость особенно в 27.
Десь так, але...• вчера в 11:59
Ответ дляЛастоноша
Та скільки можна це товкти?
Я про тему і про член, це без толку
Удалено администрацией...
СамавиховуюКота• вчера в 11:59
Ответ дляДесь так, але...
У меня адекватный муж
Десь так, але...• вчера в 12:00
Ответ дляСамавиховуюКота
У меня адекватный муж
Удалено администрацией...
кнопкодав• вчера в 12:02
Тепер буде кожні пів години строчити теми про імпотенцію в 27 років. Вже дві є.

Може модераторам слід звернути увагу на спам?
Десь так, але...• вчера в 12:03
Ответ длякнопкодав

Удалено администрацией...
Десь так, але...• вчера в 12:04
Удалено администрацией...
кнопкодав• вчера в 12:06
Адміністратори! Ви слідкуєте за контентом?
Прошу забанити автора і занадто активного коментатора. По-моєму, це одна і та сама особа.
БезПаспортаНеПродаю• вчера в 12:07
Нужен эксперимент, может не встанет именно на вас)))
Надежда наш компас• вчера в 12:09
Так, може бути у молодому віці. Причин також може бути багато. Запалення, інфекціі, стреси. Потрібен лікар, обстеження. В мого чоловіка було. У молодому віці. Лікувався. Проте розійшлися (не через це) ще до повного відновлення функції. То чесно кажучи, не знаю, чи він зараз у змозі чи ні.
Кривая спроса• вчера в 12:09
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Автор эту тему и мужчину мусолит уже с полгода
Подозреваю что это очередной или тот же самый дочери
А советчицы рады стараться
Не кую, не мелю• вчера в 12:11
Ответ дляСамавиховуюКота
’Таких’, це із діабетом, гіпертонією, серцевою недостатністю, артритом, захворювання щитовидної залози? Так, знаю
Не кую, не мелю• вчера в 12:12
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Это редкость особенно в 27.
Дуже за вас рада, а у мене така дитина
БезПаспортаНеПродаю• вчера в 12:14
Ответ дляКривая спроса
А советчицы рады стараться
Ну не все тут сидят сутками, вот вы полгода отслеживали, тоже старались
Шкварочка• вчера в 12:15
Ответ дляДесь так, але...
Удалено администрацией...
ты повторяешь эту дебильную шутку сотый раз ’трындычиха’
Шкварочка• вчера в 12:15
Ответ дляСамавиховуюКота
Обхват руки туже чем писька жены
Шкварочка• вчера в 12:18
Проблема высосана из пальца.
Здесь война. Тут уже 4 года не дрочишь и даже мыслей об этом нет, на кой хрен тот секс сдался? тут хоть бы выжить
Argesha• вчера в 12:23
Ответ дляДесь так, але...
Удалено администрацией...
Шкварочка• вчера в 12:30
Ответ дляСамавиховуюКота
Главное что нам нет дела до него. Вот кого он кормил, лечил, оберегал, защищал, обеспечивал с начала войны, та пусть ему и дрочит, дает, сосет, лечит, успокаивает.
Для драки• вчера в 12:32
я такого покинула. я не мать тереза,не рятівниця, щоб когось рятувати і волокти до лікарів.життя одне,щоб витрачати його на лікування когось,чекати,влазити у все це. навіщо?якщо вас не поєднують діти,спільні роки проживання- навіть не влазьте в це. нехай він сам це вирішує.!!не він єдиний. покинула,вийшла заміж за другого. і не жалкую.