В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
Почему в СССР не было проблем с выпадением волос хоть были 3 вида шампуней?
Голову мыли пару раз в неделю,волосы не жирнели ,не выпадали , никто про врача трихолога и не слышал .
А сейчас,такое разнообразие ухода и салонных процедур, и поголовно женщин страдает жирностью волос ,облысением .
Милота• 1 час назад
Бо шапки на голові носили, щоб не видно було брудної голови, і волоси палили собі хімією. Після хімії волосся палене і не жирніє.
Милота• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Так і шампунів не було, мило господарське і мило дитяче.
Ще жовтком голову мили. А коли накрутитися треба - мочили волосся в пиві і накручували на бігуді.
Ніякої хімії.
а замість сухого шампуню мука, або крохмал. вечором пиво на голові щоб начос зробити, потім мука і на пари.
Щедрик• 1 час назад
Ответ дляПерша на селі
У бабушек советских, рожденных в 20х, точно были волосы лучше, все с толстой косой. Моя бабушка так и умерла с черной толстой косой, почти не поседела. А вот мамы уже потеряли половину волос, а мы еще больше. Наверно экология и питание влияют.
У мене бабуся 28 р.н. була майже лиса, пощастило, що волосся кучеряве, трохи на гребінь робила хвилю и прикривала ту лисину.
Кружите меня,кружите• 1 час назад
Ответ дляБодіпозітівна
потому что сейчас культ тела есть, а тогда не было. и шмоток тело подчеркнуть- тоже не было. а штампы для выделяющихся- были
Все было, это вы не знали не пользовплись
Позаземний розум• 1 час назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А сейчас молодежь не рожавшая таким страдает .
Сейчас вся молодежь больна,депрессия ,атаки,все на антидепрессантах,все довольны,все это приветствуют.
А по ходу ничего не хотят делать,только курение,телефоны и. Выпивка это главный девиз
Ковбой Хагис• 1 час назад
Пілотки. Справа насправді в пілотках. Це ж як піраміди від гордона
пілотка в дитинстві - запорука густого волосся в зрілому віці.
Гадаю_По_шнуркам• 1 час назад
Ответ дляПерша на селі
Не выдумывайте, не знаю, о каком хуторе вы пишете, в Одессе было разных шампуней дофига всегда.
Ну так Одесса портовый город. Привозили
НетЕщеНаверное• 59 минут назад
Жили менше. Не доживали до облисіння.
А так - фільми подивиться, яке там волосся у всіх? Навіть молоді чоловіки лисі. Та і жінки не альо.
Я пам´ятаю, як мати мене примушувала носити довге волосся і в якому стані воно було. Жах. Я ненавиділа свою косу. Розчісати неможливо. Укласти неможливо. Ходила як чучело.
А з сучасними засобами - ні однієї поламаної волосини, гладке та шовковисте, і не скажу, що я дуже доглядаю за ним.
Українська зірочка• 53 минуты назад
Моїй свекрусі 79, судячи по фото три волосини у неї все доросле життя.
Мій дідусь облисів до 30 років, повністю посивів у 25.
От у бабусі було класне волосся
Пліткарка• 23 минуты назад
Ответ длязахідний_діалект
Тобто повальний алкоголізм і із ліків була зеленка і подорожник ну іще лопух і все.
Чим лікувати? А ще трудотирапія класне лікування було зашибісь!
Зато натуральне морозиво і одяг усіх один для всіх іще спробуйте знайти щось в магазині окрім фуфайки та галош.
Повальний алкоголізм як був так і є. Ліків не було?Серйозно? Кладовище так ’густо населеним’ теж було?Якусь фантастику написали. І так,одягу було мало ,але якість хороша. Не потрібно так вже страшно описувати своє минуле, у кожному разі воно різне.
А алопеція, автор,була й тоді.