Небалувана Галя• 1 час назад
Впала уже та китайська ракета?
Вчора писали, що може впасти на Європу десь та "дура". Сьогодні не бачу ніяких повідомлень
Небалувана Галя
• 1 час назад
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
бо це брехня
Чому? Весь час щось падає, просто горить в атмосфері. Може бути і правда
Борода• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
Я об этом прочитала вчера только у той сумашедшей волхвы Берлинской. Больше никто не писал
Раз одела не бу• 1 час назад
А сын кадырки сдох? А его почку папашке пересадили? Или нас разводят снова?
Небалувана Галя
• 1 час назад
Ответ дляБорода
ТСН, РБК Україна, купа новин
Небалувана Галя
• 1 час назад
Ответ дляРаз одела не бу
Не знаю, мабуть що так. Виглядає так, що прийшли його після смерті батька
Гірчинка• 1 час назад
Ответ дляРаз одела не бу
та кадыров живее всех живых, это наши его каждый год хоронят
Пожмаковна• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
ТСН, РБК Україна, купа новин
И марафон включите. Вы прозреете, как мы побеждаем, а все вокруг загнивает
Небалувана Галя
• 1 час назад
Ответ дляКоник-стрибунець
Вечером же должна упасть
Вчора читала що в першій половині дня
Небалувана Галя
• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
а вам шо та ракета дасть? Ну космічні ракети падають, таке буває і часто.
Щось переживаю. Хз
Небалувана Галя
• 1 час назад
Ответ дляПожмаковна
Це занадто(
ЛюбимаЯНЬ• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
він то живий,але недовго. хочте вірте хочте ні. але в цьому році він відкине копита. нирки відмовлять остаточно.діаліз не врятує. Як тільки він помре,в чЕчні понеться роххитування влади. його спадкоємці не втримають владу. Багато хто з впливових людей почне бунти .Тотолітаризм подобається не усім. Карти показують,що син загинув,чи загине дуже скоро(стан тяжкий,не витягнуть).Прибирають спадкоємця. як тільки кадирка здохне - владі кадирова прийде кінець.
ЛюбимаЯНЬ• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
Щось переживаю. Хз
а я ні. аби в Україні все було ок
Гірчинка• 1 час назад
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
мені взагалі пофігу шо там з ним, але казочку про його нирки розповідають кожний рік, та ось вчора його показували на своїх двох десь в кремлі.
ЛюбимаЯНЬ• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
ну ви ж бачите який він спухший? як погано ходить?))))) до речі,відео де він буцім-то їде в авто, зроблено в ШІ. це вже довели. скільки не бреши - нічого не вийде.голки в сіні не сховаєш
Пожмаковна• 1 час назад
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вы прям так за ними следите. А зачем?
Трохи злякана• 1 час назад
Ответ дляБорода
почти во всех новостных пабликах было
Мудробаба• 46 минут назад
Ответ дляБорода
Ууу, эта поехавшая баба со своей не менее поехавшей паствой ещё живы?
Mrs.Sexuality• 42 минуты назад
ось що Альфа Центаурі написали сьогодні вночі
Дійсно, другий ступінь китайського космічного носія має вранці 30 січня увійти у щільні шари атмосфери.
EU SST та польська космічна агенція (POLSA) відстежують некерований об’єкт ZQ-3 R/B — це другий ступінь ракети, що в грудні минулого року запустила тестовий вантаж. Його повна маса оцінюється приблизно у 11 тонн, довжина 12–13 м. EU SST дає центр вікна входження в атмосферу 10:32 UTC з невизначеністю ±200 хв (перше зображення), а POLSA оцінює часовий інтервал 02:35–15:51 UTC. Час завжди уточнюється ближче до події.
Щодо Балтійського моря: офіційні повідомлення не називають Балтику як “місце падіння”. Через нахил орбіти ~56,9° можливий повторний вхід лежить у широтній смузі до ±57° (друге зображення), це дійсно включає Балтійський регіон, але не виключно його: у поточному “вікні” траєкторії прольоту проходять над частиною Північної Європи. Але точка входу може бути будь-де вздовж цієї траси, і найбільша частина маршруту пролягає над океаном/малозаселеними районами. POLSA також окремо зазначає: через масу й невідому конструкцію немає гарантії повного згоряння в атмосфері, тому моніторинг триватиме
Майструю крила• 27 минут назад
Ответ дляПожмаковна
И так тяжко, Вы хотите ещё и по телеку слушать мы все умрем?
ЛюбимаЯНЬ• 26 минут назад
Ответ дляПожмаковна
Вы прям так за ними следите. А зачем?
чекаю коли здохнуть.
Пожмаковна• 18 минут назад
Ответ дляМайструю крила
А там говорят, что мы все умрем? Или вы имеете ввиду до последнего?
Їжак в панчохах• 6 минут назад
Ответ дляРаз одела не бу
видела его сегодня в интернете, печальным и больным не выглядел. А там - кто знает, может это призрак))?