Губи з філером• вчера в 09:41

Чи може людина з РДУГ працювати і заробляти самостійно на життя.

Знайомій дівчині поставилі в 23 роки діагноз РДУГ. зараз ій 25.
Батьки, молодці, забезпечили житлом і автівкою, дали вищу освіту, в грошах необмежують.
Тобто дівчина живе, в задоволення: спортзали, шопінги, косметологи, подорожі, психотерапевт раз на тиждень.
Коли її батьки в розмові пожалілися, що життя дороге, ім на себе не вистачає грошей, бо все йде на доньку, щоб не понижувати їй рівень життя.
А натякнула, що може нехай роботу знайде. На мене подивилися, як на навіжену: "У неї РДУГ".
Чи працюють люди з таким діагнозом? В яких сферах?
А то якось дивно, вчитися могла, подорожувати може, автоівку водити може, а працювати не може.
Помеха справа• вчера в 09:42
шо таке рдуг
З вишневого садка• вчера в 09:43
Яке вам діло до чужих грошей?

Навіть якби вони утрисували абсолютно здорову доньку чи сина, це їхній особистий вибір.
Водійка хімарса• вчера в 09:43
т.е. авто водить она может, а работать нет?
странные болезни, странные
Зажуженная Жужжа• вчера в 09:43
Работают, конечно, это же не УО
автор Губи з філером • вчера в 09:43
Ответ дляЗ вишневого садка
Яке вам діло до чужих грошей?

Я не про гроші, я про можливість працювати з таким діагнозом.
автор Губи з філером • вчера в 09:44
Ответ дляВодійка хімарса
странные болезни, странные
Ото ж і мені таке цікаво.
Мій не такий• вчера в 09:44
Я работаю, коллега работает) да, есть сложности. И не каждая работа подойдёт. Но мама с папой не содержат
Водійка хімарса• вчера в 09:45
Ответ дляМій не такий
раасскажите мне про рдуг? что это? гугл, понтно, но если вы знакомы, не по наслышке, расскажите, как это в жизни?
З вишневого садка• вчера в 09:45
Ответ дляГуби з філером
А навіщо це вам? Так, в залежності від інтенсивності проявів хвороби. Так само як можуть працювати люди з шизофренією.
І що це змінює?
автор Губи з філером • вчера в 09:45
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Работают, конечно, это же не УО
Я теж підозрювала, що можна працювати. Але я з діагнозом не знайома, на щастя, тому і здивувалася.
З вишневого садка• вчера в 09:46
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Работают, конечно, это же не УО
З розумовою відсталістю люди також успішно працюють, раптом ви не знали.
автор Губи з філером • вчера в 09:46
Ответ дляМій не такий
Дякую. Я це теж думала. Коли права отримувала, вона і не думала про цей діагноз. Навчалася в універі, теж без проблем, але як дійшло до роботи, почала ходити по психіатрам. І знайовся діагноз.
Зажуженная Жужжа• вчера в 09:47
Ответ дляЗ вишневого садка
От уровня УО зависит
З вишневого садка• вчера в 09:47
Ответ дляЗажуженная Жужжа
От уровня УО зависит
Ну так само і з рдуг і з шизофренією - від проявів залежить.
Уси Пуси• вчера в 09:51
Я сказала сыну, что 18 лет и идёт работать. Может, не может, хочет или не хочет другого пути нет
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 09:51
І непогано працюють )
Просто треба підирати собі професії, де не треба сидіти зранку до ночі в скучних паперах. Тобто юристи, економісти - то не та сфера.
А журналістика, блогерство, геймдев - тут прям без РДУГ, мабуть, важкувато взагалі. Принаймні я ніколи не могла фізично працювати на роботі, де потрібна сильно сфокусованість і вміння сидіти з однією задачею тиждень. Ну нічого, придумала собі, де моя особливість стане суперсилою і прокачалась.
Старше покоління недіагностоване. то ясно. Але у мене, наприклад, зараз джун з офіційно діагностованим РДУГ. Проблему знає, контролювати вміє. На роботі молодець.
Це же не інтелектуальна недостатність, а робота нервової системи.
сказочное_Бали• вчера в 09:51
Ещё и как работают такие люди, более того это ещё те трудоголики, потому что может быть гиперфокус на поставленной задаче. Да бывают периоды у них когда ты типа на эмоциональном дне, так я вас умоляю у кого не бывает? Знаю многих людей с таким официальным диагнозом, работают и нехило зарабатывают
Мій не такий• вчера в 09:52
Ответ дляВодійка хімарса
Сложности концентрации внимания, сложно долго выполнять одну задачу, постоянно что-то отвлекает. Ну это такое, чаще выглядит просто как ’личные сложности’. Детям сложнее, взрослые просто адаптируются. Диагноз врозслым практически не ставят, очень редко. Чаще с детского возраста тянется) западные врачи более ’продвинуть’. Если интересно, то есть литература,например...
Голодаю• вчера в 09:53
Родители любят, позаботились, повезло человеку
автор Губи з філером • вчера в 09:53
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
І непогано працюють )
Дякую, за роз´яснення.
Це, те що хотілося дізнатися.
автор Губи з філером • вчера в 09:53
Ответ длясказочное_Бали
Дякую.
Голодаю• вчера в 09:54
Ответ дляПомеха справа
шо таке рдуг
сдвг, не может концентрироваться, переключает внимание
Водійка хімарса• вчера в 09:54
Ответ дляМій не такий
спасибо
надо почитать
подозреваю, что я тоже в этом спектре
Перша на селі• вчера в 09:55
А це якась страшна хвороба? Працюють. Але то не ваша справа. Висуньте свого з їх сім´ї
автор Губи з філером • вчера в 09:56
Ответ дляМій не такий
Це я теж вичитала. Мене дивує, що діагноз з´явився якраз через півроку після закінчення навчання, коли батьки запитали за роботу.
Дякую. Книжку почитаю, для глибшого розуміння.
Голодаю• вчера в 09:56
Ответ дляВодійка хімарса
странные болезни, странные
ну скорее состояния
у меня аспергера скорее всего или аутизм, возможно и сдвг частично.
Но мной никто никогда не занимался, и никаких естественно авто и прочего жилья мне никто не дарил. Не говоря о том чтоб давать денег, не гоня на работу. Девке повезло, живет свою лучшую жизнь
автор Губи з філером • вчера в 09:56
Ответ дляГолодаю
Я теж так вважаю.
Голодаю• вчера в 09:56
Ответ дляГуби з філером
Я видела только ребенка сдвг, неуправляем, невнимательный, сплошной хаос.
Голодаю• вчера в 09:57
Ответ дляВодійка хімарса
Ну дите не слушает, непосидючий, встал бежит, открыл это, закрыл то, бросил, побежал
Водійка хімарса• вчера в 09:58
Ответ дляГолодаю
ну скорее состояния
аспергер - вы не понимаете чувств других людей?
со спектром тоже не все так однозначно
меня никто никогда не диагностировал, у знакомой сын аутист, она давно в теме и занимается, и я когда читаю ее статьи - иногда нахожу себя во многих моментах
но мной тоже никто не занимался, уже не 20 лет давно, поэтому есть как есть