Пліснявілий сир• вчера в 10:09
Нема кому доглядати маму
Розсудіть, бо виходу не бачу 😢
Вже 2 роки з дітьми в Чехії живу, було все добре. Чоловік служить, сам мене з малими відправив за кордон, мовляв, так спокійніше буде, бо живемо в Миколаївській області.
Я вже й роботу знайшла, діти ходять в школу. На перший погляд ніби й все добре у мене.
Але останнім часом мама дзвонить мені по декілька разів на день 😔, скаржиться на самопочуття😢, мовляв, щоб я приїжджала, доглядала її.
Я пояснюю, що кинути не можу все тут, бо трохи підлаштувалася і найближчий рік не приїду, ми так з чоловіком вирішили 🙏🏻
Маю рідну сестру, яка живе під Одесою, має великий приватний будинок і квартиру в оренду здає.
А подзвонила їй, виклала все, як є….
Кажу забирай маму до себе, тобі і хата її хай буде, а я копійку теж якусь надсилатиму, якщо зможу 😢 я тут не розкошує, ледь виживаю сама, ще чоловік гроші надсилає.
Але сестра відмовила 😢 при чому дуже різко, ми посварилися 😭 вона каже, що зайвого клопоту зовсім не хоче і хати не потрібно їй, мовляв я з мамою всі роки жила, до того, як виїхала, то тепер маю про неї й думати.
Але я не можу повернутися, світла немає, холодно, тут хоч в дітей нормальне навчання.
І до себе забрати не можу, я не витримаю тут сама з двома дітьми і мамою старенькою😔.
Вже хотіла жінку якусь знайти, щоб ходила до мами за гроші, але рідня мене заклює 😢
Що мені робити не знаю, може знайдеться добра людина, яка розрадить порадою, бо вихід сама не знайду… 😭
А подзвонила їй, виклала все, як є….
Пошаманю• вчера в 16:16
Ответ дляInconvenient
Наверное, сама мама не хочет, если єто реальная история.
Из повести автора больше похоже на то, что это она не хочет
Н@Диете• вчера в 16:17
Ответ дляПліснявілий сир
Мамі 67 років , живе сама
дурдом) 67 років це ще не капець яка старість щоб доглядальницю наймати
Щедрик• вчера в 16:26
Ответ дляЗоя Жорівна
Прям все так плохо, что надо сиделку? Скорее всего просто манипуляции,так как ей одиноко. Плавали, знаем. Да, здоровье может не фонтан, но ей же не 80 лет, если у вас ещё дети,а не внуки.
Мне 52. Онкология. Надо продолжать? или все равно - не 80 лет. вы плавали, знаете?
Inconvenient• вчера в 16:32
Ответ дляПошаманю
Да, вы правы, она так и написала. И вместе многие не уживаются. Но я по собственному примеру могу сказать, что пожилые люди не хотели уезжать, как я не уговаривала, и жилье нашла.
Дівчина заглядєніє• вчера в 16:39
Ответ дляXвостокрутелка
Жесть что мать просит дочь бросить все и вернуться в страну с войной..
А не жесть їхати і кидати саму матір?
Я б ніколи так не зробила
Пошаманю• вчера в 16:39
Ответ дляInconvenient
Автор с мамой жила до того, как уехала заграницу. Так что может (ужиться) когда хочет ). По истории видно, что та мать никому из дочерей не нужна. А автор просто бесится, что сестра ТОЖЕ не захотела ее к себе забрать
Лиса Патрикевна• вчера в 16:46
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Кто заклюёт? Вам не пох? Нанимайте сиделку, можно за право наследования жилья и пусть приглядывает.
Без права наследования! Сиделок может смениться до хрена!
Тема какая-то идиотская. это ваша мать, мать ваша. Мама. Ещё как обозначить? Или у вас были прохладные отношения?
Не понимаю, как можно оставить маму.
Я за свою боролась до последнего, но не смогла, не вышло. Не могу уже полгода в себя прийти. А кто-то сидит и не знает как ему соскочить, сидя дальше в Чехии.
Почему такая несправедливость? Почему ты пыталась сделать все, выкладывалась по максимуму и у тебя не хрена не вышло, а кто-то сидит нос воротит с живой мамой. Блять.
Не понимаю, как можно оставить маму.
Лиса Патрикевна• вчера в 16:49
Ответ дляПродавчиня кіз
Заводят животных, но вам это все равно не понять! Не дано, так не дано !
Словарь глагольного управления вам в помощь
Нехай щастить• вчера в 17:08
Ответ дляПліснявілий сир
Мамі 67 років , живе сама
мама молодая. какая старость то?просто общения хочет. заберите к себе ее
Доктор Варвар• вчера в 17:17
Ответ дляПродавчиня кіз
Сейчас тысячи людей остались без жилья.Находите сиделку и мама делает на неё завещание .Люди вам спасибо скажут. У меня знакомая так сделала, которая в Германии с ребёнком, а в Украине дедушку и лежачую бабушку опекает женщина , которой останется квартира
Останется, если хитрожопые дети не оспорят потом
Хвильоватиша• вчера в 17:49
Ответ дляЗоя Жорівна
Неужели Вы думаете ,что прямо вот все до 80 лет бегают как огурчики ?
У моего папы в 70 лет случился инсульт тяжёлый, парализовало левую половину тела ,и все лежачий он теперь.
Маме 65 ,онкология ,если надо куда то ,больницы ,анализы ,обследования,то только мне везти ,сама еле ходит .
До 80 не все ещё и доживают.
Тоскующая• вчера в 17:56
Ответ дляПліснявілий сир
Мамі 67 років , живе сама
то мама молодуха. ще заміж може вийти)
Козяка-маляка• вчера в 18:19
Ответ дляПліснявілий сир
Мамі 67 років , живе сама
В 67 років доглядальницю? Років так на 20? Чи мама дуже хвора?
Козяка-маляка• вчера в 18:24
Автор, а чому маму не забираєте до себе. Вона ж може з дітьми сидіти, а Ви більше працювати. І не скучно їй буде.
ДелайКак_Я• вчера в 18:42
Ответ дляКозяка-маляка
А чому б мамі не поїхати до доньки, яка в Україні? Теж всім буде весело.
Козяка-маляка• вчера в 18:45
Ответ дляДелайКак_Я
Так в Україні вона ж з цією дочкою жила, то їй звично з ними жити, мабуть і діти звикли до бабусі.
І Ви ж читали, та друга дочка відмовила.
ДелайКак_Я• вчера в 18:45
Ответ дляКозяка-маляка
Так і ця донька відмовляє. Чи тільки тій можна?
На привозе• вчера в 19:16
Ответ дляПліснявілий сир
Мамі 67 років , живе сама
Вона чимось хворіє? Важко пересуватись без сторонньої допомоги?
Аноним_1858• вчера в 22:02
Ответ дляПліснявілий сир
Мамі 67 років , живе сама
Мама у вас ще дуже молода. Маніпулює
Усміхайлик• вчера в 22:44
От як цікаво виходить. Коли вам було зручно, то ви з дітьми жили у мами, а тепер пишете, що не витримаєте з нею в Чехії. Там витримували на маминій території, а на своїй вже й не витримаєте.